Strona głównaSportCelia Krychowiak - pochodzenie, wiek, wikipedia, wzrost, dzieci, dzieci, ślub, kiedyś, narodowość,...

Celia Krychowiak – pochodzenie, wiek, wikipedia, wzrost, dzieci, dzieci, ślub, kiedyś, narodowość, wymiary

Polskie WAG-s, czyli dziewczyny i żony reprezentantów Polski w piłce nożnej, w chwili wejścia w związek z utalentowanym partnerem, zaliczają spektakularny wzrost popularności. Dzisiaj poznamy Celię Krychowiak i odpowiemy na więcej pytań niż Wikipedia. Zostańcie z nami!

Celia Krychowiak – pochodzenie, narodowość 

Celia, zanim wzięła ślub z Grześkiem Krychowiakiem, miała kiedyś na nazwisko Jaunat. Egzotyczne brzmienie imienia i nazwiska żony piłkarza wynika z jej pochodzenia. Celia jest narodowości Francuskiej. Zanim poznała Grzegorza, mieszkała w Bordeaux. Niewiele osób wie, że zanim została modelką, ukończyła studia na kierunku marketing i zarządzanie. Zdobytą wiedzę łączyła z praktyką, jaką stanowiła funkcja asystentki managera w sklepie z kafelkami. Do tego miejsca jeszcze wrócimy, ponieważ odegra istotną rolę w życiu Celii. 

Celia Krychowiak – wiek, wzrost, wymiary 

Modelka francuskiego pochodzenia przyszła na świat 15 września 1992 roku, obecnie jest w wieku 30 lat. Celia Krychowiak ma 180 centymetrów wzrostu. Jej waga i dokładne wymiary nie są nigdzie udostępnione. Celia posiada niezwykle smukłe i wyrzeźbione ciało, co sprawia, że bez względu na okoliczności prezentuje się zachwycająco.

Zobacz: Matty Cash – rodzice, dziewczyna, pochodzenie, matka, ojciec, dziadkowie, syn, zarobki

Celia Krychowiak – co nam powie Wikipedia? 

Z ogólnodostępnych źródeł wiemy, jak doszło do zapoznania się modelki francuskiego pochodzenia z jednym z najsłynniejszych polskich piłkarzy. Kiedyś, gdy Celia była w wieku 19 lat, pracowała w sklepie z luksusowym wyposażeniem łazienek, który mieścił się w Bordeaux. Grzegorz Krychowiak, dwa lata starszy, często bywał w Bordeaux, ponieważ obowiązywał go kontrakt piłkarski. Para poznała się, kiedy Grzegorz przyszedł do sklepu Celii, aby kupić kafelki.

Celia Jaunat zachwyciła się piłkarzem od pierwszego wejrzenia. Uznała, że jest niezwykle pięknym mężczyznom. Celia odniosła wrażenie, że Grzegorz jej nie dostrzegł, ponieważ siedziała za biurkiem. Postanowiła, że musi rzucić mu się w oko. Wstała zza biurka i zaczęła się przechadzać po sklepie, udając, że zapisuje ceny. Wtedy podszedł do niej i przywitał się w języku jej narodowości. Jego akcent, sposób wypowiadania słów i uśmiech uwiodły Celię.

A co z Krychowiakiem? Czuł dokładnie to samo, co Celia. Od razu poprosił ją o numer telefonu i następnego dnia zaprosił ją na kolację. Z racji, że Celia była w młodym wieku, bała się mówić rodzicom o wieczornym wyjściu. Postanowili pójść na kawę. 

Celia Krychowiak – dzieci, ślub

Pierwsze dwa lata związku para mieszkała osobno, ponieważ z powodu profesji, Krychowiak był stale wypożyczany z Bordeaux. Celia chciała w tym czasie uzyskać pełne wykształcenie. Po otrzymaniu dyplomu przeprowadziła się do Reims, a Grzegorz podpisał tam stały kontrakt. 

Mieszkali w rozmaitych miejscach: Sewilli, Birmingham, Moskwie, Atenach czy Arabii Saudyjskiej. Ze względu na mobilny charakter pracy Krychowiaka, Celia jeździ wszędzie razem z nim. Ich ugruntowanym miejscem zamieszkania jest kraj narodowości Celii – Francja, a konkretniej Paryż. Tego nie dowiecie się z Wikipedii.

W domu Krychowiaków używa się przede wszystkim języka francuskiego, Celia zna tylko podstawowe wyrażenia po polsku. Nie zmienia to faktu, że kiedyś odwiedziła Polskę i bardzo spodobały jej się okolice nadmorskiego Mrzeżyna – blisko rodzinnej miejscowości Grzegorza.

Zobacz: Piłkarz Piotr Włodarczyk – daty dołączenia, żona, syn, co robi?

Ślub z Grzegorzem Krychowiakiem

Początki związku Celii z Grześkiem sięgają 2011 roku. Po sześciu latach związku pojawiły się myśli o ślubie. Grzegorz zaręczył się z Celią podczas wakacji na Bora-Bora. Dwa lata później, po Mistrzostwach Świata w 2018 roku, wzięli ślub. Miało to miejsce w Wigilię Bożego narodzenia, kiedy Celia była w wieku 26 lat.

Skoro para jest ze sobą tak długo, powstaje pytanie, czy Krychowiaki posiadają dzieci. Do tej pory nie budziło to wątpliwości, aż do chwili pamiętnego wpisu Grzegorza na Facebooku. W nim piłkarz wraz z Celią poprosili fanów o propozycję imion dla dwójki dzieci. Rozpoczęły się spekulacje. Po krótkim czasie para ogłosiła, że wybrała imiona Karolina i Adam. To właśnie te dzieci dostały od pary fundusz na rok zajęć w Akademii Przyszłości. Zatem działanie małżeństwa miało rozpropagować akcję na rzecz wsparcia dzieci w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań. Jak widać – pomoc ma wiele wymiarów.

Celia Krychowiak – jak wyglądała kiedyś? 

Udało nam się dokopać do pierwszych zdjęć modelki francuskiego pochodzenia i Grzegorza, które pochodzą z kiedyś, czasów sprzed nagłego wzrostu zainteresowania ich dwójką. Po raz kolejny ubiegliśmy Wikipedię, która nie posiada tej fotografii. Zdjęcie pochodzi z 2014 roku, na długo przed ślubem pary. Wówczas piłkarz był w wieku 24 lat, a Celia 22. 

W tym czasie Krychowiak ciężko pracował na swoją dzisiejszą rozpoznawalność, a Celia kończyła swoją edukację. Na tym zdjęciu wyglądają uroczo i nieporadnie. Grzesiek ma na sobie koszulkę z Pumy, a Celia dość prostą sukienkę. Już wtedy byli atrakcyjnymi ludźmi, a wymiary Celii pozwalały sądzić, że będzie modelką. Dzisiaj opływają w luksusy i noszą drogie ubrania wyłącznie od projektantów. 

Inną ciekawostką, której nie znajdziecie na Wikipedii, jest wspólna marka odzieżowa Krychowiaków. Jej butiki znajdują się w Poznaniu i Warszawie i oferuje eleganckie, szykowne ubrania w różnych wymiarach. Moda jest nie tylko domeną Celii, ale również Grzegorza.

Celia razem z Krychowiakiem

Zgodnie z obietnicą, zapoznaliśmy was z postacią Celii Krychowiak. Przeszliśmy wspólnie przez podstawowe informacje, takie jak narodowość, wzrost i wymiary, rozwialiśmy wątpliwości w sprawie dzieci i ślubu z Krychą. Jak gwarantowaliśmy – wiemy więcej, niż Wikipedia, a na koniec przygotowaliśmy krótkie podsumowanie.

Imię i nazwisko Celia Jaunat-Krychowiak
Narodowość, pochodzenieFrancja, Bordeaux
ZawódModelka, influencerka
Wiek30 lat
Wzrost180 cm
PartnerGrzegorz Krychowiak (2011-obecnie, ślub w 2019 r.)
DzieciBrak
Sprawdź jeszcze

Popularne