Strona głównaCelebryciNicole Sochacki-Wójcicka Mama Ginekolog - gdzie przyjmuje, ile kosztuje wizyta?

Nicole Sochacki-Wójcicka Mama Ginekolog – gdzie przyjmuje, ile kosztuje wizyta?

O Nicole Sochacki-Wójcickiej, znanej również jako Mama Ginekolog znowu było głośno w ostatnich dniach. Okazało się bowiem, że przyjmuje swoje bliskie koleżanki w ramach kontraktu z NFZ. Lekarka tłumaczyła, że chce w ten sposób zmniejszyć kolejki do siebie i argumentowała to popularną praktyką lekarską. Obecnie jej poczynaniami zainteresowała się Izba Lekarska, Warszawki Uniwersytet Medyczny, a nawet samo NFZ. Wszystkie instytucje domagają się wyjaśnień, podobnie jak internautki, które czują się pokrzywdzone. Kim jest Mama Ginekolog? Czy rzeczywiście może tytułować się ginekologiem? Sprawdź, gdzie możesz zapisać się do niej na wizytę.

Zobacz: Sklep na Magento – co to jest i ile kosztuje?

Nicole Sochacki-Wójcicka Mama Ginekolog – kto to? Wiek, życie prywatne, rodzice, ojciec

Nicole Sochacki-Wójcicka, znana jako Mama Ginekolog to lekarka, przedsiębiorczyni, influencerka oraz autorka trzech książek. Swoją popularność zawdzięcza działaniom na platformie Instagram, gdzie wspiera oraz edukuje przyszłe mamy w zakresie położnictwa oraz opieki okołoporodowej. Odpowiada również na liczne pytania, rozwiewa wątpliwości oraz dzieli się swoimi przemyśleniami na temat zawodu lekarza.

Urodziła się w 1983 roku w Wiedniu, więc jej wiek zbliża się do 40 lat. W latach 90. XX wieku przeprowadziła się z rodziną do Polski. Nic dziwnego, że doskonale radzi sobie jako przedsiębiorczyni. Jest współwłaścicielką lub zasiada w zarządzie przynajmniej 5 spółek na terenie Polski.

Może to zawdzięczać wychowaniu przez osoby przedsiębiorcze. Rodzice zajmowali się prowadzeniem swoich firm. Jej mama w latach 1991-2000 była wydawczynią magazynu “Dom&Wnętrze”, natomiast ojciec w dalszym ciągu prowadzi własną firmę. Bez problemu można znaleźć informację na temat KRS jego działalności. Dzięki temu już od najmłodszych lat Nicole doskonale wiedziała, jak wygląda życie przedsiębiorcy i miała szansę nabrać wprawy w sprawach biznesowych.

Prywatnie jest żoną Jakuba Wójcickiego, który jest ojcem jej dwóch synów. Pierwszy z nich urodzony w 2015 roku – Roger oraz drugi – Gillbert – urodzony w 2018 roku. Wszyscy mieszkają w Warszawie, gdzie przyjmuje Nicole swoje pacjentki w szpitalu.

Co istotne, sama lekarka wielokrotnie podkreślała, że obecnie przyjmuje pacjentki jedynie na NFZ, w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka. Zajmuje się również prowadzeniem zajęć dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Nicole Sochacki-Wójcicka Mama Ginekolog – wizyta cena 

Jak już było wspomniane, Nicole Sochacki-Wójcicka nie przyjmuje pacjentek w gabinecie prywatnym. Tym bardziej informacja na temat wizyty jej znajomych wywołała takie kontrowersje oraz wiele emocji.

Jedynym sposobem, żeby dostać się na wizytę do Mamy Ginekolog jest zapisanie się do poradni przyszpitalnej, w której przyjmuje w ramach kontraktu na NFZ. Taka wizyta jest darmowa, dlatego cena w tym przypadku nie jest istotna. Co jest jednak ważne, to czas oczekiwania na takie spotkanie.

Jest to powszechny problem w Polsce. Bardzo często dostęp do specjalistów jest znacznie ograniczony, dlatego konieczne jest udanie się na wizytę prywatną. Natomiast cena takich wizyt jest często bardzo wysoka, co ogranicza dostęp do opieki wielu kobietom. Czas jest szczególnie ważny w przypadku ginekologów i położników. Kobieta, która dowiaduje się, że jest w ciąży nie może czekać pół roku na wizytę u lekarza. Konieczne jest wykonanie wszystkich niezbędnych badań oraz objęcie odpowiednią opieką medyczną pacjentki.

Książka o ciąży Nicole Sochacki- Wójcicka źródło: mamaginekolog.pl

Zobacz: Infekcje intymne – rodzaje, objawy, leczenie

Dlatego Mama Ginekolog tłumaczy, że chce skrócić czas oczekiwania poszczególnych jej pacjentek na wizytę. Dlatego osoby, które potrzebują takiego spotkania przyjmuje poza kolejnością, w swoim czasie wolnym. Jednak takie argumenty nie przekonują osób, które uważają, że jest to znaczne nadużycie ze strony kobiety.

Nicole Sochacki-Wójcicka Mama Ginekolog – gdzie przyjmuje?

Nicole Sochacki-Wójcicka przyjmuje obecnie jedynie w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka. Placówka ta należy do Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i stanowi jedną z placówek edukacyjnych. Z tego względu to właśnie władze WUM zainteresowały się w bezpośredni sposób ostatnią sytuacją z udziałem Mamy Ginekolog oraz wezwały ją do wypowiedzi na ten temat. Władze obawiają się, że opinie na temat Mamy Ginekolog odbiją się również na ich reputacji.

Nicole Sochacki-Wójcicka Mama Ginekolog – opinie, firma, KRS

Jakie opinie można znaleźć na temat Nicole Sochacki-Wójcickiej? Na portalu ZnanyLekarz.pl może pochwalić się aż 5 pełnymi gwiazdkami przyznanymi przez byłe pacjentki. Można znaleźć tam informacje na temat zaangażowania oraz wiedzy kobiety. Ważne jest również to, że pacjentki czują się zaopiekowane oraz w pełni bezpiecznie w towarzystwie Mamy Ginekolog.

Firma Roger Publishing, którą Nicole Sochacki-Wójcicka założyła w 2016 roku może pochwalić się ogromnymi sukcesami. Można znaleźć ją w spisie KRS, a sam sklep posiada asortyment, który z pewnością robi wrażenie na przyszłych rodzicach.

Zobacz: Bartosz Walaszek – żona, ile zarabia, gdzie mieszka, zarobki, córka, filmy, syn, rodzina, dzieci

Sprawdź jeszcze

Popularne