Strona głównaCelebryciKatarzyna Sawczuk - wiek, partner, rodzice, wzrost, w ciąży?

Katarzyna Sawczuk – wiek, partner, rodzice, wzrost, w ciąży?

Katarzyna Sawczuk to dziewczyna, która ma wielkie marzenia i od dzieciństwa dąży do ich spełnienia. Młody wiek nie determinuje jej pozycji w show biznesie. Talent sprawił, że już w wieku 6 lat zdecydowała się na występ w programie Od przedszkola do Opola, a w wieku 8 lat zrobiła to ponownie. Sawczuk wystąpiła także w drugiej edycji Mam Talent!, jednak nie zyskała tam wielkiego uznania. Swoich sił w telewizji spróbowała ponownie w 2014 roku w programie The Voice of Poland, jej mentorką została Justyna Steczkowska. Sawczuk zajęła tam wysokie drugie miejsce. 

Obecnie dziewczyna wiąże swoją przyszłość głównie z aktorstwem – podziwiać mogliśmy ją w takich serialach jak Czas honoru, a także Barwy Szczęścia, gdzie wcieliła się w rolę Julity. Fani Pierwszej miłości na pewno wiedzą, że w serialową Mariankę wciela się właśnie Kasia! Pierwszym filmem kinowym z jej udziałem było Miasto 44, a najgłośniejsza produkcja, w której zagrała Sawczuk to Dziewczyny z Dubaju.

Jeśli interesuje cię wzrost, wiek, partner i rodzice Katarzyny Sawczuk oraz to, czy jest w ciąży i chcesz się dowiedzieć, co ciekawego dziewczyna robi na Instagramie, to czytaj dalej!

Katarzyna Sawczuk wiek, partner, rodzice, wzrost, Instagram

Katarzyna Sawczuk urodziła się w 1997 roku, ma więc 25 lat. Niech cię nie zmyli jej młody wiek, ponieważ mimo niego zdążyła już dużo osiągnąć, rozwijała się muzycznie i aktorsko od najmłodszych lat, dlatego można powiedzieć, że jest zarówno piosenkarką, jak i aktorką. Wzrost Kasi również może ciekawić wiele osób. Dziewczyna jest drobna i szczupła, mierzy 166 cm wzrostu.

Obecny partner Sawczuk to Mattia Rosinski, z którym spotyka się od 2018 roku. Można powiedzieć, że połączyła ich pasja do muzyki. Chłopak ten to wokalista zespołu BeMy, który założył wraz ze swoim bratem. Choć Sawczuk i Rosinski są parą już 4 lata, nie jest to jej mąż, para cieszy się swoim szczęściem i nie zamierza niczego przyśpieszać. Mattia nie jest też pierwszym chłopakiem Kasi. Wśród jej byłych partnerów znaleźć możemy takie osobistości jak Antonii Królikowski, czy Maciej Musiał. Swego czasu pojawiały się plotki, że Nikodem Rozbicki także był chłopakiem młodej aktorki.

Zdecydowanie najbardziej medialnym związkiem Sawczuk był ten z Antonim Królikowskim, dziewczyna zaczęła się z nim spotykać w wieku 18 lat. Po rozstaniu chłopak związał się z jej ówczesną przyjaciółką, Julią Wieniawą – wzbudziło to wiele kontrowersji, a dziewczyny oddaliły się od siebie.

Rodzice Katarzyny Sawczuk nie są osobami medialnymi, nieznane są nawet ich imiona oraz zawód. W jednym z wywiadów aktorka przyznała jednak, że rodzice ją wspierają i są z niej dumni, dziewczyna zawsze może na nich liczyć i są ważni w jej życiu. Dają jej wolną rękę, by mogła rozwijać swoje pasje i spełniać marzenia. Tacy rodzice to prawdziwy skarb!

Katarzyna Sawczuk chętnie dzieli się na swoim Instagramie różnymi zdjęciami i filmikami. Często na fotografiach pojawia się jej partner, pies lub zabawne ujęcia z planów filmowych. Totalnym hitem są nagrania, na których Kasia śpiewa! Jak widać, Instagram pobudza kreatywność młodej gwiazdy. Sawczuk słynie z dodawania postów, gdzie możemy obserwować, jak śpiewa i gra na różnych instrumentach i nie tylko! Ekran podzielony jest na kilka części, często wygląda to tak, że w jednym ujęciu dziewczyna śpiewa, w innym dogrywa chórki, a w kolejnym gra (chociażby, uderzając w kubek). Efekt jest niesamowity, można podejrzewać, że Instagram to ulubiona aplikacja Sawczuk! 

Katarzyna Sawczuk w ciąży

Wiele osób może się zastanawiać, czy Katarzyna Sawczuk jest w ciąży? Odpowiedź brzmi nie. Można podejrzewać, że młody wiek sprawia, że nie myśli ona jeszcze o takich sprawach. Niektórzy wyznaczają sobie tradycyjną drogę: najpierw chłopak, potem mąż i na końcu dziecko! 

W ciąży była jednak bohaterka grana przez Sawczuk w serialu Barwy Szczęścia. Niestety dziewczyna nie wciela się już w rolę lubianej przez wielu Julity, a jej serialowy mąż ma nową dziewczynę, która pomaga mu w wychowywaniu dziecka.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne