Strona głównaCelebryciKatarzyna Warnke - wiek, dzieci, syn, pierwszy mąż, młoda

Katarzyna Warnke – wiek, dzieci, syn, pierwszy mąż, młoda

Katarzyna Warnke pierwsze kroki jako aktorka zaczęła stawiać w wieku 20 lat. Młoda kobieta na początku grywała role drugoplanowe, mogliśmy ją także podziwiać w teatrze. Teraz coraz częściej podejmuje się głośno komentowanych i kontrowersyjnych ról, pokazując, że nie boi się wyzwań. Znana jest, chociażby z filmów Patryka Vegi.

Katarzyna Warnke chętnie zabiera głos w sprawach tabu i zmywa z nich to piętno. Seks, cielesność i siłę kobiet uważa za coś, o czym powinno się mówić. Nie wstydzi się głosić manifestów, a czasem wystarczy jej do tego jedynie sukienka. Udowodniła to, kiedy podczas Flesz Fashion Night w 2021 roku założyła prześwitującą sukienkę odsłaniającą pośladki. Kreacją tą chciała pokazać, że każdy powinien ubierać się tak jak chce i nawet prowokujące stroje nie dają przyzwolenia, by traktować kogoś jak ofiarę.

Odwaga i otwartość Katarzyny Warnke sprawiają, że wyróżnia się ona na tle innych gwiazd. Kobieta podkreśla, że lubi być częścią show biznesu – z jednej strony jest to dla niej kolejna rola, a z drugiej, spełnienie marzeń dziewczynki, którą kiedyś była.

Fanów wciąż interesuje wiek, wzrost, Instagram i życie prywatne Warnke – jej mąż, dzieci, mieszkanie i to jak wyglądała kiedyś oraz co mówi na jej temat Wikipedia. Przeczytaj artykuł do końca i poznaj informacje na temat Katarzyny Warnke.

Katarzyna Warnke wiek, Instagram, wzrost, mieszkanie, życie prywatne

Wiek Katarzyny Warnke nie jest dla nikogo tajemnicą, kobieta nie kryje się z tym, ile ma lat. W świat teatru i telewizji wchodziła jako młoda dziewczyna, a w tym roku kończy 45 lat. Wiek nie ma dla niej wielkiego znaczenia, jednak zawsze stara się dbać o swój wygląd – interesuje ją moda. Warnke współpracowała z licznymi projektantami, zawsze stawia na kobiece, zmysłowe i szokujące kreacje. Sukienka, buty, makijaż to daje jej pole do zabawy i wyrażania siebie. Zainteresowanie modą, przeniosła też na projektowanie swojego mieszkania – wnętrza nie są jednak tak kontrowersyjne, jak sukienka, którą miała na sobie podczas Flesz Fashion Night.

Źródła podają, że Warnke ma 170 cm wzrostu… jest więc wyższa niż przeciętna kobieta w Polsce – średnia w naszym kraju to 165 cm wzrostu.

Instagram to platforma, z której Katarzyna Warnke czynnie korzysta. Publikuje tam nie tylko zdjęcia prywatne, na których widoczny jest również jej mąż, Piotr Stramowski, ale także te z planów zdjęciowych. Instagram służy aktorce także do publikowania treści ważnych społecznie – dotyczących równouprawnienia, pomocy Ukrainie, czy walki o prawa kobiet. Miło patrzy się na to, że osoba z dużymi zasięgami (Katarzyna Warnke ma 256 tysięcy obserwatorów na Instagramie) regularnie zabiera głos w takich kwestiach.

Życie prywatne celebrytów to to, co zawsze interesuje widownię. Tak samo jest w przypadku Katarzyny Warnke. Fani szukają informacji dotyczących jej męża, dzieci, czy tego, jak wyglądała kiedyś. Interesuje ich także mieszkanie aktorki! Kobieta odpowiada na potrzeby obserwatorów i w 2021 roku pokazała, jak wygląda jej mieszkanie. Najpierw mieliśmy okazję zobaczyć kuchnię, a później salon i łazienkę. Warto śledzić Warnke na Instagramie, by być na bieżąco z takimi smaczkami z jej życia. 

Co na temat Warnke mówi Wikipedia? Na Wikipedii znajdziemy krótką notatkę na temat wykształcenia, kariery i życia prywatnego aktorki. Dostępny jest tam też wykaz ról serialowych, filmowych i teatralnych kobiety.

Katarzyna Warnke dzieci, syn

Czy Katarzyna Warnke ma dzieci? Tak! Czy ma syna? Nie!

Pewnie zastanawiacie się, jak to możliwe, przecież od dłuższego czasu mówiło się, że Warnke ma kilkunastoletniego syna. Aktorka zaznacza, że nic nie wie o tym, jakoby miała syna. Żartuje, że ją również, tak jak fanów, zaskoczyła ta informacja. Doceniamy aktorkę za poczucie humoru i dystans 🙂

Prawda jest taka, że Warnke po raz pierwszy została mamą w wieku 42 lat i urodziła córkę, Helenkę. Również po porodzie pojawiły się plotki, które mówiły, że aktorka urodziła syna. Choć aktorka nie pokazuje na Instagramie swojej córki zbyt często, wierzymy jej na słowo!

Katarzyna Warnke z synem

Czy możemy więc zobaczyć gdzieś zdjęcia Katarzyny Warnke z synem? Nie, ponieważ tak jak już udało nam się ustalić, aktorka nie ma syna. Jeśli traficie na artykuły w stylu “Katarzyna Warnke z synem” lub “Zobacz, jak wygląda syn Katarzyny Warnke” prawdopodobnie ktoś chce was oszukać. 

Jedyne dziecko Warnke to mała Helenka.

Piotr Stramowski Katarzyna Warnke

Piotr Stramowski to obecny mąż Katarzyny Warnke. Para poznała się w 2013 roku na planie filmu W spirali i od razu wpadli sobie w oko. Ich związek wywołał duży szum w mediach – zarówno internauci, jak i dziennikarze zastanawiali się, czy wiek Warnke nie przeszkadza Stramowskiemu. Komentowano, że aktorka nie jest już przecież taka młoda. Katarzyna Warnke jest 10 lat starsza od Stramowskiego. Ludziom nie jest łatwo zrozumieć, że związek dwojga ludzi może być udany, jeśli dzieli ich 10 lat, szczególnie skoro to kobieta jest tą starszą. Piotr Stramowski podkreśla, że różnica wieku nie wpływa na ich związek, ba… on jej nawet nie zauważa! Dla niego Warnke jest nadal młoda i ma tyle energii i świeżości, co kiedyś. 

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski często publikują wspólne zdjęcia na Instagramie, widać, że mąż i żona są w sobie bardzo zakochani i nie mogą bez siebie żyć. Każdemu życzymy takiej miłości.

Katarzyna Warnke pierwszy mąż

Choć Warnke i Stramowski wyglądają jakby byli dla siebie stworzeni, nie jest to jej pierwszy mąż. Niewiele osób o tym wie, ale to Krzysztof Rawski był pierwszym mężem aktorki znanej z filmów Vegi. Małżeństwo z fotografem trwało 6 lat, nie doczekali się oni jednak wspólnie dzieci. Zarówno Wikipedia, jak i inne źródła niewiele mówią na temat związku tej pary. Wiadomo jednak, że para nie doczekała się dzieci.

Wiecie już, czym zajmowała się młoda Katarzyna Warnke i dlaczego nie ufać ludziom, którzy twierdzą, że ma syna. Znacie jej wiek, wzrost i pierwszego męża. Wiecie też, że na jej Instagramie można znaleźć zdjęcia obecnego męża, którym jest Piotr Stramowski, pokazuje tam również swoje mieszkanie i kadry z projektów, w których bierze udział. 

Podziwiamy Katarzynę Warnke za jej odwagę i to, że nie boi się mówić tego, o czym myśli. Oby zawsze zaskakiwała nas swoją świeżością i nieszablonowym podejściem do życia.

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne