Strona głównaRozrywkaKlaudia Kołodziejczyk - Sheeya - wiek, wzrost, skąd pochodzi, kto to?

Klaudia Kołodziejczyk – Sheeya – wiek, wzrost, skąd pochodzi, kto to?

Sheeya – kto to? Jej prawdziwe imię i nazwisko to Klaudia Kołodziejczyk, jest trenerką personalną i fit blogerką. Klaudia ma swoją stronę internetową, na której znajduje się pełna oferta usług związanych z dietą i treningami.

Wiele osób kojarzy Sheeye z Gimperem, czyli popularnym Youtuberem, który jest chłopakiem dziewczyny. W internecie istnieje wiele wątków związanych ze wzrostem, wagą, wiekiem, tym jak ma na imię Sheeya, skąd jest, skąd pochodzi, jakie jest jej pełne imię i nazwisko. W tym artykule przedstawimy wszystkie najważniejsze informacje o niedoszłej uczestniczce Fame MMA.

Sheeya – ile ma lat i jak ma na imię?

Jak ma na imię Sheeya? Pełne imię i nazwisko trenerki to Klaudia Kołodziejczyk. Nie znamy niestety dokładnego wieku Sheeye, Gimpera dziewczyny. Patrząc na zdjęcia dziewczyny, możemy jedynie wywnioskować, że jest ona między 20, a 30 rokiem życia. Nie jest to jednak pewne – prawdziwy wiek wielu popularnych osób, jest często całkiem inny, niż nam się wydaje. 

Wiemy natomiast ile lat ma Gimper, Sheeye chłopak – w tym roku obchodził 28 urodziny. Osoby mniej zaznajomione z youtubowym światem mogą zastanawiać się nad tym, kto to jest. Gimper jest gwiazdą Youtube, którego najpopularniejszy film ma 25 mln wyświetleń. Zobacz jej dzień treningowy na poniższym filmie.

Klaudia Kołodziejczyk – waga, wzrost, kto to, skąd jest, skąd pochodzi

Klaudia Kołodziejczyk i tematy związane z jej wzrostem, wagą, skąd jest i skąd pochodzi, są bardzo popularne w Internecie. Są to ciekawe informacje w przypadku znanych osób, a zwłaszcza tych, które dbają o swoją sylwetkę przez regularne treningi oraz dietę. Nieoficjalne źródła podają, że Klaudia ma 169 cm wzrostu. W wywiadach często ma na sobie buty na wysokim obcasie, co utrudnia oszacowanie jej wzrostu. 

Jej waga nie jest znana, jednak Sheeya jest dość umięśniona. Jest to spowodowane latami treningów. Klaudia od dziecka jest związana ze sportem. Jako młoda dziewczyna uprawiała m.in. lekkoatletykę oraz gimnastykę artystyczną. Od 5 lat dźwiga ciężary na siłowni, dlatego jej waga może być większa, ze względu na dużą masę mięśniową, którą Sheeya z pewnością ma. W jednym z wywiadów Fame MMA Klaudia zmiażdżyła udami arbuza! Jest to chyba najlepszy dowód siły jej mięśni.

Nie wiemy, skąd pochodzi i skąd jest trenerka. Przed poznaniem Gimpera mieszkała w Łodzi. Obecnie para mieszka razem w Warszawie. 

Klaudia Kołodziejczyk – kiedy walka w Fame MMA?

Fame MMA jest bardzo popularnym wydarzeniem. Kiedy walka Klaudii? Trenerka miała stanąć w oktagonie razem z Lalaluną, gwiazdą reality – show „Królowe Życia”.

Dlaczego miała? Niestety, trenerka doznała kontuzji – awulsyjnego złamania paliczka bliższego i uszkodzenia więzadła pobocznego odpromieniowego w kciuku prawej dłoni. Zastąpi ją Wiktoria Jaroniewska, która również jest związana ze światem fitnessu. 

Klaudia w wywiadach związanych z walką wydawała się bardzo zdeterminowana i pewna wygranej. Obecnie najważniejszy jest dla niej szybki powrót do zdrowia. Kiedy odbędzie się walka Lalaluny i Wiktorii? Już w tę sobotę – 9 maja. Jeśli jesteś ciekawy, jak poradzi sobie zastępczyni Klaudii, to wykup dostęp do platformy streamingowej i siądź przed laptopem razem ze znajomymi w sobotę o 20:00.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne