Strona głównaCelebryciBibić - kto to? Pochodzenie, imię, nazwisko, wzrost, wiek, Wikipedia

Bibić – kto to? Pochodzenie, imię, nazwisko, wzrost, wiek, Wikipedia

Kto to, wie już spora część Polski – raper GM2L promowany przez samego Malika Montane. Zaliczył bardzo szybki wzrost popularności, a co za tym idzie w internecie zaczęło pojawiać się na jego temat mnóstwo informacji. Sporo plotek, nieco zamieszania, kilka niedomówień – jego postać dla wielu może być nieco enigmatyczna. W poniższym artykule rozwiejemy wszystkie wątpliwości i zaprezentujemy postać rapera. Powiemy skąd pochodzi, jaki jest jego wiek i wzrost, jak ma na imię i nazwisko, o co chodzi z aferą z podróbkami oraz czego na jego temat nie powie nam wikipedia.

Zobacz: Malik Montana – żona, rozwód, pochodzenie, gdzie mieszka, syn

Bibić – kto to? Wikipedia Ci o tym nie powie

Jak już wspomnieliśmy Bibić to raper przynależący do grupy GM2L. Znany z “Rundek”, “Narco Trafficante” czy “Cargo”, jego muzykę zaliczyć można by do drillu i trapu, gdzie często możemy spotkać się z połączenia obu gatunków.

Jednak to nie pytanie “kto to?” jest tu najistotniejsze. Bardziej będzie interesowało nas jaką jest osobą.

Ma dość klasyczny dla całego GM2L wizerunek. Raper uwielbia taplać się w luksusie, dlatego pieniądze to jeden z najczęściej podejmowanych w jego piosenkach tematów. 

Zobacz: Josef Bratan – kto to? Czy jest bratem Alberto? Wiek, wzrost, waga

Przed rozpoczęciem swojej muzycznej kariery, sprzedawał podróbki znanych marek na bazarze (do czego jeszcze przejdziemy), a zmianu swojego statsu majątkowego nie ma zamiaru ukrywać. Drogie ciuchy, biżuteria, samochody i imprezy, tak prezentuje się obecna rzeczywistość Bibicia.

To o czym śpiewa, sugerowałoby również, że być może ma koneksje lub przeszłość mafijną. Na ile jest to chwyt marketingowy i budowa wizerunku gangstera, a na ile prawda? Pewnie nigdy się nie dowiemy.

Bibić z psem.

Jeśli już piszemy o Bibiciu, to kwestią, której nie możemy ominąć, jest pochodzenie rapera.

Skąd więc jest? Jego ojciec w latach 90 przeniósł się ze Stambułu do Polski, a matka jest rodowitą Polką. Oznacza to, że ma pochodzenie turecko-polskie, jednak to nie wszystko. W wywiadzie dla RapNews mówi o sobie jako o Bośniaku, co do mieszanki pochodzenia dodawałoby kolejny wątek. Dlaczego jest to, aż tak istotne?

To skąd jest, gra bardzo istotną rolę w jego wizerunku i zdecydowanie przyczyniło się do wzrostu popularności rapera. Mowa oczywiście o egzotyczności pochodzenia Bibicia. Jak sam podkreśla jest z tego bardzo dumny i nie zamierza się z tym kryć.

Co na jego temat powie nam Wikipedia? Niestety popularny serwis informacyjny w jego przypadku milczy. Przeglądając Wikipedię natrafimy na Josefa Bratana, Alberto czy Malika Montane, jednak w przypadku Bibicia nie ma na co liczyć. 

Przejdźmy jednak do jego szczegółowych danych, jak imię i nazwisko, wiek, wzrost i waga.

Bibić – imię i nazwisko, wiek, wzrost, waga

Prawdziwe imię i nazwisko rapera GM2L to Kamil Büyükbayrak – od razu da się wyczuć skąd pochodzi, choć jego imię jest bardzo polskie. Na temat jego korzeni, na przykład miejscowości, w której się wychowywał wiemy niewiele. Najprawdopodobniej była to Warszawa, jednak są to jedynie nasze przypuszczenia. Jak na gangstera przystało, informacje o nim nie są wcale łatwe do zdobycia – być może dzięki swoim koneksjom wyczyścił z nich nawet Wikipedie? Oczywiście tylko sobie żartujemy.

Jaki jest jego wiek? Tego również nie wiemy, jednak przypuszczalnie raper może mieć około 25 lat. Podobnie jest z samym wzrostem, szacunkowo określilibyśmy go na 180 cm. W przypadku wagi zbyt trudno jest nam to ocenić. Kamil (przypominamy, że tak ma na imię) nie podaje nam takich informacji. Być może zmieni się to w przyszłości, jeśli wystąpiłby na gali High League. Swoją drogą może być to całkiem prawdopodobne, patrząc przez pryzmat relacji z Malikiem Montaną, który jest przecież jej włodarzem. Pozostaje czekać na to co przyniesie przyszłość.

Bibić i podróbki, o co chodzi?

Jak już wspomnieliśmy Bibić handluje podróbkami, na legendarnej już Wólce kosowskiej, gdzie do nielegalnych transakcji dochodziło dość często. Ale czy przy jego wizerunku zasługuje to na miano afery? Wikipedia niestety milczy, dlatego to my postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Malik Montana w swoich piosenkach śpiewa o tym, że gardzi ludźmi chodzącymi w podróbkach. Mimo wszystko nie miał większych oporów przed promocją omawianego przez nas handlarza. W wywiadzie dla RapNews został nawet zapytany przez jednego z fanów o tę rozbieżność:

Wypowiedź można uznać za co najmniej wymijającą i trudną do zrozumienia, być może tak właśnie miało być. Wygląda na to, że raper mógł zmienić zdanie, gdy poznał Bibicia.

Tak prezentują się najważniejsze fakty i wszystkie znalezione przez nas informacje o Bibiciu. Zróbmy jednak małe podsumowanie całości:

Kto to?: Raper z GM2L

Imię i nazwisko: Kamil Büyükbayrak

Wiek: ~25 lat

Wzrost: ~180 cm

Waga: brak informacji

Pochodzenie: turecko-polsko-bośniackie

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne