Strona głównaCelebryciRadosław Słodkiewicz - wzrost, wiek, waga, żona, Wikipedia

Radosław Słodkiewicz – wzrost, wiek, waga, żona, Wikipedia

Kultura celebrycka w Polsce ma się bardzo dobrze, mimo szalejącej w kraju inflacji i wojny za wschodnią granicą. Społeczeństwo oprócz ciągłych doniesień o kolejnych podwyżkach wszelkich możliwych produktów i usług, chętnie sięga po informacje z prywatnego życia celebrytów, których z roku na rok pojawia się coraz więcej. Serwisy plotkarskie nie mogą narzekać na brak zainteresowania ze strony czytelników. Kto z nas nigdy nie szukał pikantnych doniesień o swojej ulubionej gwieździe, niech pierwszy rzuci kamieniem. Skandale, pieniądze, sława i narkotyki. Show-biznes nie jest miejscem dla ludzi wrażliwych. Przetrwają tylko najsilniejsi. Brak siły z pewnością nie dotyczy Radosława Słodkiewicza, cieszącego się dość sporym powodzeniem w wyszukiwarkach internetowych. Internauci chętnie dowiedzą się czegoś o wzroście, wadze, wieku, czy żonie tego znanego w wielu kręgach mężczyzny. Jak się również okazuje wielu z nas nie wie, skąd on jest.To właśnie zainteresowanym osobą kulturysty dedykujemy ten artykuł 🙂 

Radosław Słodkiewicz – wzrost, wiek, waga, wymiary

Mówi się, że w Internecie można znaleźć wszystko. Nie wiem, czy jest to prawda, ale na pewno bez większych problemów odnajdziemy informacje o wzroście, wieku, wadze i wymiarach Słodkiewicza. Zacznijmy od tego, ile ma lat i skąd jest. Radek urodził się 11 czerwca 1976 roku w Goleniowie (woj. Zachodniopomorskie), więc szybko obliczając, dowiemy się, że parę miesięcy temu skończył 46 lat i jest zodiakalnym bliźniakiem. Wiek nie przeszkadza mu w realizowaniu jego pasji, jaką są sztuki walki. Jak to bywa w życiu, ludzie chcieliby znać jeszcze więcej szczegółów, nawet wymiary wspomnianego sportowca. Wymiary również nie są owiane tajemnicą i dotyczą m.in. wzrostu i wagi. Wyglądają one następująco:

  • wzrost: 180 cm
  • waga poza sezonem: 127 kg 
  • waga w sezonie: 113 kg 
  • klatka piersiowa: 140 cm 
  • biceps: 54 cm 
  • talia: 87 cm 
  • udo: 80 cm 
  • łydka: 51 cm 

Znamy już konkretne wymiary i ile lat ma Radek. To jednak nie jest koniec, ponieważ ciekawość wzbudzają inne aspekty jego życia prywatnego. 

Radosław Słodkiewicz – życie prywatne, żona, dzieci

Przywykliśmy już do tego, że większość celebrytów dzieli się nawet najbardziej intymnymi aspektami swojej egzystencji. Przykładów jest wiele, chociażby znany na całym świecie program telewizyjny z gatunku reality show – “Z kamerą u Kardashianów”, który był emitowany przez prawie 14 lat. Czołowa topmodelka Kendall Jenner i jej starsza siostra właścicielka dochodowej marki kosmetycznej Kylie Jenner od dziecka brały udział w rodzinnej produkcji. Nie wszyscy jednak tak chętnie ujawniają szczegóły ze swojego życia w przeciwieństwie do członków amerykańskiego klanu. Czy “Słodki” ma żonę? To fraza, wokół której nie słabnie ciekawość. Należy wziąć pod uwagę, że mąż lub żona celebryty to osoba prywatna, być może niekoniecznie chętna, by być na świeczniku. Tak jest w przypadku żony Słodkiewicza i powinniśmy respektować jej decyzję. Brak natomiast jakichkolwiek informacji na temat ich dzieci. 

Radosław Słodkiewicz – walki i przygoda z MMA

Walki MMA są namiętnie oglądane przez fanów tej dyscypliny sportu. Nic więc dziwnego, że sportowcy decydują się na podjęcie ryzyka, które może zaowocować dobrze opłacanym kontraktem. Pewnie nie każdy z naszych czytelników wie, ale Radosław, póki co tylko dwukrotnie próbował swoich sił w MMA, a jego debiut w 2019 roku zakończył się sromotną porażką. Przegrał wtedy z wokalistą disco polo Krystianem Pudzianowskim. Nazwisko nie jest przypadkowe, bowiem Krystian jest młodszym bratem znanego w Polsce Mariusza “Pudziana”. Niestety, szczęście nie dopisało mu również podczas drugiej walki, którą stoczył z kolegą po fachu – Akopem Szostakiem. Akop nie dość, że miał znacznie większe doświadczenie w walkach, to jeszcze był młodszy o ponad dekadę i pewnie dlatego był faworytem podczas pojedynku kulturystów. 

Radosław Słodkiewicz – czego nie znajdziemy na Wikipedii?

Wikipedia ma to do siebie, że nie zawsze zawiera wszystkie informacje, które chcielibyśmy uzyskać. Do tego nie mamy pewności, czy są one zgodne z prawdą. Czego nie znajdziemy na Wikipedii o Radosławie Słodkiewiczu? Nie dowiemy się z niej, że kulturysta jest osobą wykształconą i ukończył Akademię Rolniczą, co dla wielu ludzi może być sporym zaskoczeniem, ponieważ jego studia nie mają nic wspólnego z kulturystyką, z którą związał całe życie zawodowe. Czy mówi Wam coś nazwa “Słodkiewicz Gym&Fitness”? Jeśli nie jesteście mieszkańcami Poznania, to pewnie nie, bo właśnie tam sportowiec od kilku lat prowadzi siłownię, cieszącą się dobrymi opiniami wśród mieszkańców miasta. Polecamy zajrzeć na stronę internetową, gdyby znalazł się tu ktoś zainteresowany. W ramach ciekawostki wspomnę, że Słodkiewicz przez niektórych nazywany jest polskim “Hulkiem”. Widzicie jakieś podobieństwo? Na sam koniec dodam tylko, że największym idolem, który przyczynił się do fascynacji Radka kulturystyką, był Antoni Brzozowski – mistrz Polski w trójboju siłowym. Jak widać, nie zawsze warto posiłkować się tylko Wikipedią i dobrze sięgnąć po inne źródła. 

W tym niedługim artykule postarałem się zawrzeć odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania o Radosławie Słodkiewiczu. Fanom polskiego kulturysty polecamy zajrzeć na jego social media. Być może znajdzie się w gronie czytelników ktoś chętny, by dołączyć do 74 000 obserwujących Radka na Instagramie. Lubicie Radosława Słodkiewicza? Kibicujecie mu, a może jesteście jego przeciwnikami? Koniecznie dajcie znać w komentarzach! Zawsze jesteśmy ich ciekawi 🙂 

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne