Strona głównaCelebryciMarcin Dubiel - wiek, wzrost, Wikipedia, Lexy, czy ma syna?

Marcin Dubiel – wiek, wzrost, Wikipedia, Lexy, czy ma syna?

Osób w Polsce, które posiadają Youtuba i nie wiedzą, kto to jest Marcin Dubiel nie zostało już wiele. Wzrost popularności przyniosły mu filmy, w których prankował innych ludzi bądź wyśmiewał się z nich. Choć od jego daty urodzenia już trochę minęło, a w międzyczasie dorobił się kilku sporych afer i dram, to Wikipedia o nim milczy. Co ciekawe, o ile tam nie ma o nim wzmianki, tak Dubiel pojawił się w sklepach. A dokładniej pojawił się tam jego wizerunek. 

Być może należysz do tej części internautów, którzy nadal nie wiedzą, kto to jest, a może chcesz jedynie odświeżyć sobie o nim pamięć, przypomnieć, w jakim jest wieku i poczytać najnowsze plotki. Pamiętasz jak Lexy i Marcin Dubiel nagrywali razem filmiki, a fani, widząc chemią łączącą tę dwójkę, nie mogli doczekać się oficjalnego potwierdzenia? Mały spoiler, ale nie są już parą. Jak więc wyglądało ich rozstanie? O co chodzi z pytaniami, czy Marcin Dubiel jest z Natsu? A możemy się posunąć o krok dalej i zapytać, czy ma syna. To dopiero smaczna ploteczka. Podobno Lexy była w ciąży. Czy ma syna właśnie z nią? O tym już za chwilę.

Marcin Dubiel – kto to?

Zacznijmy od wyjaśnienia, kto to w ogóle jest. Nie będę Cię czarować. Nasza dzisiejsza gwiazdeczka nieszczególnie mnie bawi, ale to właśnie na “tworzeniu rozrywki”, Marcin Dubiel wybił się najbardziej. Jest on youtuberem, którego główną grupą odbiorców we wczesnych stadiach kanału, były dzieci. Często na filmikach angażował swoją młodszą siostrzyczkę i razem robili… coś. Innym razem z kolegą lepił w ciastolinie, modelinie, czy co to tam sobie wymyślił. Po czym uznał, że czas się przepoczwarzyć i z przyjemnego, rodzinnego chłopaczka ruszyć w świat szeroko rozumianej rozrywki. 

Na fali popularnych w tamtym czasie pranków, Dubiel wraz ze znajomymi, obdarł się ze swojej dumy i zaczął “zabawiać”. Zaliczył wtedy naprawdę spory wzrost liczby obserwujących i wyświetleń i stał się gwiazdą Internetu. Jednak jak wszystkie gwiazdy i jego czekał upadek. A nawet kilka. Jego historia była i jest pewnego rodzaju sinusoidą, w której raz unosi się na fali miłości swoich fanów, by następnie spaść na samo dno i zupełnie się w nim zagrzebać. Ale o tym można by pisać całe książki (ten etap Dubiel ma już za sobą, choć na szczęście nie w postaci autobiografii), a dzisiaj skupimy się na pytaniu, czy Marcin Dubiel jest z Natsu i czy ma syna.

Marcin Dubiel – wiek, ile ma lat? Wzrost, waga

Może opowiedzmy sobie o takich bardzo podstawowych rzeczach, jak wiek, wzrost i waga. Z pewnością interesuje Cię, ile ma lat. Jego data urodzenia to 24 października 1996 roku. Obecnie ma więc 26 lat. Dzięki jego wystąpieniom na galach Fame MMA możemy też poznać jego wagę, 79 kg. Ma on również 183 cm wzrostu.

Przejdźmy jednak dalej. Każdy z nas jako młoda, nastoletnia osoba, z pewnością zrobił coś, czego robić nie wypada, a może nawet nie wolno. Są to typowe błędy młodości, które musimy przejść i czegoś się na nich nauczyć. Niestety w przypadku Dubiela, jego najgorsze błędy są sprzed kilku lat, kiedy Marcin był już dorosłym mężczyzną i wydawać by się mogło, nauka o etyce jest już za nim. Był wtedy oskarżony o rasizm i ciężko się z tym nie zgodzić. Mimo że wyjechał do Kenii, by pomagać, to jednak nie mógł ukryć tego, jak fatalnie on i jego kolega się zachowali. Sytuacja ta zakończyła się rozstaniem Marcina z Teamem X. Nie na długo, ale chociaż na tyle, by ludzie trochę ochłonęli.

Marcin Dubiel i Alberto po walce
Marcin Dubiel i Alberto po walce

Marcina Dubiel – czy ma syna?

Po niemałym skandalu ze śmianiem się z Kenijskiego dziecka (ciężko nie zauważyć w tym rasizmu), Marcin Dubiel sam został ojcem. No, powiedzmy. Czy był to kolejny zabieg marketingowy, czy zrobił to z czystości serca, trudno stwierdzić, ale jedno jest pewne – na pytanie, czy ma syna, odpowiedź jest twierdząca. W pewnym sensie. Brzmi jak tani clickbait i w połączeniu z rzekomą ciążą Lexy – byłej Dubiela, o której jeszcze dzisiaj wspomnę – wywołuje spore emocje. Jednak sytuacja jest o wiele inna. Marcin Dubiel zaadoptował chłopca z Kenii. 

Być może pamiętasz, jak w szkole były podobne programy i klasowo zbierało się pieniądze na dzieci z Afryki. Jest to dosyć podobne, choć w przypadku Marcina jednak bardziej oficjalne. Musiał on podpisać różne papiery i zobowiązał się do comiesięcznego wpłacania 70 zł dla swojego adopcyjnego syna. Jest to oczywiście jak najbardziej godne podziwu działanie i należy mu się za to szacunek, choć z tyłu głowy nadal brzęczy mi, że to tylko marketing. No ale nawet jeśli, to pomoc dla tego chłopca jest naprawdę, więc niezależnie od intencji, dobry uczynek jest spełniony.

Marcin Dubiel – co łączy go z Lexy?

Lexy i Marcin Dubiel byli do siebie bardzo przywiązaniu podczas projektu Team X. Widać było, że dobrze im się ze sobą współpracuje. Wokół ich relacji toczyły się zawzięte dyskusje i publiczne rozważania. Wiele osób podejrzewało, że ta dwójka jest parą. Nic jednak nie było potwierdzone, aż do momentu, kiedy Dubiel ogłosił na swoim Instastory ich rozstanie. Brzmi zabawnie, ale tak właśnie wszyscy dowiedzieli się, że Lexy i Marcin Dubiel byli razem. Co więcej, nie zważając na swoje rozstanie, Dubiel… oświadczył się Lexy. Dziewczyna nie przyjęła jednak oświadczyn i na tym skończyła się ich historia. 

Widać było, że Marcin Dubiel był zakochany w Lexy, jednak jak możemy usłyszeć w jednym z wywiadów, bez wzajemności. Lexy przyznała, że choć bardzo ceniła Marcina i chciała się w nim zakochać, bo był dobrym facetem, to jednak nie mogła. Ich związek przeżywał swój rozwit, a także wzloty i upadki, zupełnie poza fanami. Jak na ironię, stał się oficjalny dopiero, kiedy się zakończył. Cały ten sercowy bałagan jest zdecydowanie zbyt zagmatwany i, jak widzimy, należy do przeszłości. Przejdźmy więc dalej.

Jeśli chodzi o pogłoski o rzekomej ciąży Lexy i tym, że dziecko miało być Dubiela, jak pewnie możesz się spodziewać, nic z tych rzeczy. Dziewczynakiedyś jedynie udawała bycie w ciąży “by zobaczyć jak to jest”. Nie ma więc mowy o żadnym dziecku. Prócz tym adoptowanym przez Dubiela w Kenii oczywiście.

Marcin Dubiel – czy jest z Natsu?

Czy Marcin Dubiel jest z Natsu? Odpowiedź na to pytanie, w zależności od tego, kim dla Ciebie jest Dubiel, może być albo niezwykle interesująca, albo zupełnie obojętna. Może wyjaśnijmy sobie pokrótce, kto to w ogóle jest ta Natsu. Natalia Kaczmarczyk to znana influencerka, która dołączyła do Teamu X. W domu owego zespołu, oprócz niej i innych chwilowo niepotrzebnych nam ludzi, mieszkali Lexy i Marcin Dubiel. Ile ma lat ma Natalia? Jest niemal w tym samym wieku co Dubiel, a jej data urodzenia różni się od jego tylko rokiem. Natsu ma 25 lat. 

Pytanie, czy Marcin Dubiel jest z Natsu, było na ustach wielu fanów. Podejrzewali oni rosnące między tą dwójką “małe co nieco”, ale sam Dubiel z początku temu zaprzeczał. Dziwne więc okazało się, że podczas jednego z wywiadów zwyczajnie przyznał się, że jest z Natsu w związku. Równie nieoczekiwanie potwierdzenia, po upartym zaprzeczaniu, sprawiło, że fani podzielili się na dwa obozy. Jedni gratulowali i życzyli szczęścia, drudzy zaczęli powątpiewać w szczerość tego wyznania i łatwość, z jaką przyszło Dubielowi się do tego przyznać. Co by nie było, oficjalnie Marcin Dubiel jest z Natsu w związku, a to czy wierzymy mu na słowo, czy nie, nie ma znaczenia.

Marcin Dubiel – co powie nam Wikipedia?

Wikipedia nie powie nam nic. Tak, wiem, wydaje się to niemożliwe. Ciocia Wikipedia nie poszerzy naszej wiedzy? Co to ma znaczyć? Widocznie Marcin Dubiel nie zasłużył na ten zaszczyt. Najwięcej dowiemy się o Dubielu, przede wszystkim, z jego mediów społecznościowych i Youtuba. W celu uzyskania innego spojrzenia na jego osobę możemy też skorzystać z innych kanałów, które zajmują się zbieraniem informacji o bardziej znanych youtuberach. 

Z ciekawszych informacji mogę dodać, że w 2016 roku swoją premierę miała książka Marcina Dubiela. Do tej pory można ją kupić w sklepach takich jak Empik, czy Allegro. Jeśli jednak niezbędnik gracza Pokemon GO nie jest dla Ciebie wystarczający, co powiesz na płatki śniadaniowe. Lexy i Marcin Dubiel czekali na ich opakowaniu na żądnych śniadania fanów w sklepach spod znaku pewnego, znanego, czerwono-czarnego robaczka. 

Wszystkie ścieżki prowadzą do Teamu X, bo choć Lexy i Marcin Dubiel nigdy nie byli parą, tak teraz przyznał się on do związku z drugą koleżanką z zespołu. Jego wizerunek również pojawił się w sklepach za sprawą tego projektu i płatków, na których próbowali zbić interes. Data urodzenia i fakt, że Marcin jest już dorosły, zupełnie go nie dyskryminują. Nadal popełnia fatalne błędy, za które potem gorzko przeprasza. Ciekawe kogo zaadoptuje po kolejnej gafie.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne