Strona głównaCelebryciDawid Porwisiak Diables – kto to? Wiek, wzrost, waga, dziewczyna, Wikipedia

Dawid Porwisiak Diables – kto to? Wiek, wzrost, waga, dziewczyna, Wikipedia

Interesujecie się galami freak-fightowymi? Śledzicie na bieżąco Galę High League MMA? Z pewnością wiecie, że w ostatnim czasie bardzo często w walkach pojawiają się znani twórcy internetowi: streamerzy, youtuberzy, instagramerzy. Do tego grona dołączy, już niedługo, słynny streamer, znany pod nickiem Diables. Wielki fan GTA V, ale nie tylko. Szczęśliwy winner jednej z internetowych ruletek CS:GO. 

Kim właściwie jest Diables? Kto to? Czy to imię i nazwisko jest prawdziwe? Co mówi nam Wikipedia na jego temat? Na wszystkie te pytania odpowiemy w tym artykule. Bądźcie z nami do końca i poznajcie dobrze sylwetkę debiutanta, piątej już, gali High League MMA, która odbędzie się 10 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi! 

Dawid Porwisiak Diables – kto to? 

Diables, a właściwie Dawid Porwisiak, bo tak brzmi jego oficjalne imię i nazwisko, to cieszący się popularnością streamer gier komputerowych. Na platformie Twitch.TV działa już od roku 2016 pod nickiem Diables, w formacji “HOPAKI” (wraz z innymi rozpoznawalnymi streamerami: EWROON, xth0rek, mrBlaszka). Na ten moment zrzeszył sobie liczne grono fanów, którzy chętnie oglądają jego rozgrywki (między innymi w: GTA V, Minecrafcie, Valorancie, Counter Strike’u i League of Legends). Jest to już ponad 219 tys. osób obserwujących. 

Oprócz wyżej wymienionej platformy Twitch.TV Diables prowadzi także Instagrama, gdzie chętnie dzieli się prywatnym życiem ze swoimi obserwatorami i fanami. Wrzuca tam regularnie zdjęcia oraz udostępnia niemalże każdego dnia insta stories. Obserwuje go już ponad 31 tys. osób. Na Twitterze również się udziela. Tam, jego wpisy obserwuje już ponad 40 tys. użytkowników. Na tych platformach znajdziecie go pod nazwą @xDiables. 

Czy jego debiut w nadchodzącej gali High League 5 zwiększy jego popularność i zasięgi w mediach społecznościowych? Prawdopodobnie tak. Tego typu wydarzenia już niejednokrotnie pokazały, że mają wpływ na dalszy rozwój uczestników. Na ten moment jest to jednak tylko gdybanie. Pozostaje nam czekać i obserwować dalsze losy kariery młodego streamera. Póki co, sprawdźmy więcej informacji o Dawidzie Porwisiaku, które uda się nam ustalić. Ile ma lat, czy ma dziewczynę, ile aktualnie waży?

Źródło: Twitch

Dawid Porwisiak Diables – wiek, wzrost, waga, Wikipedia 

Jaki jest wiek zawodnika? Nie jesteśmy w stanie ustalić dokładnej daty urodzenia Diablesa – wiemy tylko, że w tym roku skończył 27 lat. Niedawno opublikowano szczegółowe informacje dotyczące samej walki. Jaka jest aktualna waga i wzrost Porwisiaka? Jego przeciwnikiem Leh? Kto to?  

Zobacz: Paweł LEH Lehmann – kto to? Wiek, wzrost, waga, dziewczyna, Wikipedia

Z oficjalnych informacji wiemy, że Dawid w tym momencie waży 91 kilogramów, przy wzroście 180 centymetrów. W swojej debiutanckiej walce zmierzy się z niejakim Lehem. Kto to właściwie jest? Również znany streamer, który postawi swoje pierwsze kroki w federacji High League. Co więcej, jest z tej samej platformy (Twitch.TV). Leh, podobnie jak Diables, działa w sieci od kilku lat. Ma tylko nieco więcej obserwatorów na ten moment. Poniżej zamieszczamy krótkie metryczki, które ułatwią porównanie dwóch zawodników.

Przeciwnik Diablesa – Leh:

imię i nazwisko: Paweł Lehmann,

wiek: 29 lat,

wzrost: 181 centymetrów,

waga: 81 kilogramów.

Diables: 

imię i nazwisko: Dawid Porwisiak, 

wiek: 27 lat,

wzrost: 180 centymetrów,

waga: 91 kilogramów.

Co na temat Dawida Porwisiaka dowiemy się z Wikipedii? Niestety nic. Internetowy twórca nie doczekał się jeszcze swojej strony na Wikipedii. Co innego, jeśli chcecie poczytać o federacji High League – po wpisaniu frazy w Wikipedię możecie sprawdzić informację o poprzednich galach, sponsorach i nie tylko. Gdzie w takim razie szukać wiadomości o Diablesie? Odpowiedź jest prosta – media społecznościowe! Chcąc dowiedzieć się o nim czegoś więcej, warto zajrzeć na jego Instagrama. Jego fani poszukują informacji o jego dziewczynie. Kim jest? Kto to? Jak się nazywa? Wiek? Streamer nie dzieli się takimi szczegółami – nie wstawia wspólnych zdjęć i nie oznacza nikogo. Jedynie hasztagi mogą sugerować, że coś jest na rzeczy i w życiu prywatnym influencera jest jakaś dziewczyna. 

Ludzie uwielbiają oglądać życie innych, naturalne więc, że wzrost liczby obserwujących jest zawrotny w wielu przypadkach. Zainteresowanie życiem uczuciowym, dziewczyną, czy nadchodzącą walką streamera zwiększa ruch na jego kanałach. Czy utrzyma się to również po walce? Zobaczymy. 

Nowi obserwatorzy to jedno. Ile zarobi? Tego nie wiemy. Sam Diables nie mówi publicznie o kwocie, która została mu zaproponowana za udział w gali. Wiemy jednak, że w ostatnim czasie zgarną sporą sumę pieniędzy! Gdzie i jak zarobił milion? Czy faktycznie jest milionerem?

Zobacz: Malik Montana – żona, rozwód, pochodzenie, gdzie mieszka, syn

Dawid Porwisiak Diables – milioner? 

Dawid jest szczęśliwym zwycięzcą w jednej z internetowych ruletek CS:GO. W lutym 2021 roku podczas transmisji na Twitch.TV zagrał w randomowo wybraną ruletkę. Miała być to tylko zabawa i pomysł na kolejne video. Po kilkukrotnym losowaniu zgarnął jednak okrągły milion. Z oficjalnych źródeł wynika, że część tej wygranej trafiła na jego konto, a część otrzymał w skinach. Czy jest więc faktycznym milionerem? Może i zarobił milion w Internecie, ale do prawdziwego milionera jeszcze daleka droga. Może po kilku walkach w federacji High League? Prawdziwi fani mocno mu kibicują i trzymają za niego kciuki. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne