Strona głównaCelebryciAleksandra Janiec - partner, mąż, wiek, w ciąży, Wikipedia

Aleksandra Janiec – partner, mąż, wiek, w ciąży, Wikipedia

Aleksandra Janiec od stycznia bieżącego roku jest dziennikarką i prezenterką programów telewizyjnych Grupy Polsat. W Polsacie pojawiła się z TVN, gdzie prowadziła kilka programów a wcześniej pracowała przy realizacji wielu z nich. Wcześniej pracowała jako modelka i brała udział w licznych konkursach piękności. W pierwszych z nich pojawiała się już jako nastolatka, uczennica liceum. Jej zjawiskowa uroda i profesjonalizm od lat są znakiem rozpoznawczym dziennikarki. Od czasów szkolnych wiedziała, że chce związać swoją zawodową przyszłość z telewizją. Miała dość sprecyzowane plany na dorosłe życie bez względu na młodzieńczy wiek. Zamierzała ukończyć studia i pracować w dużym mieście albo za granicą. Ambicja i talent sprawiły, że dziś jest tam, gdzie przed laty marzyła. Wiemy też, że chętnie poznacie parę szczegółów z jej życia prywatnego. Wielu ludzi próbuje chociażby dowiedzieć się, czy jest Aleksandra Janiec w ciąży. Czytajcie poniżej, co udało nam się ustalić w takich sprawach, jak:

  • Aleksandra Janiec wiek,
  • Aleksandra Janiec data urodzenia,
  • Aleksandra Janiec partner,
  • Aleksandra Janiec Wikipedia

Aleksandra Janiec partner, mąż

Prezenterka dzieli się fotografiami dokumentującymi prywatne życie na Instagramie, ale próżno szukać na nich towarzysza życia Aleksandry Janiec. Na żadnej z dostępnych fotografii nie towarzyszy jej mąż, ani nawet żaden chłopak. Czy ponownie przekonujemy się na własnych oczach, że za intelektem i urodą nie idzie szczęście w miłości? A może modelce udaje się ukrywać przed światem, kim jest jej ukochany? Póki na branżowej imprezie nikt nie sfotografuje jej partnerem, będzie można jedynie snuć domysły na ten temat. 

Nadal szukasz informacji na temat Aleksandra Janiec partner? Kolejka chętnych do tego, by znaleźć miejsce w sercu znanej dziennikarki na pewno jest długa. Zdaje się, że obecnie w jej życiu nie jest obecny żaden chłopak. Prywatnie Aleksandra Janiec to osoba wielu pasji. Jak sama o sobie pisze, kocha sporty zimowe. Jeździ też konno i gra w tenisa. Prócz tego widać, że to ogromna miłośniczka sztuki i architektury. 

Nienaganna figura pozwoliła jej w przeszłości brylować w konkursach miss. Jej urodę doceniono już w czasach, w których była uczennicą liceum. Zdobyła wtedy tytuł Miss Miedwia 2004. Biorąc pod uwagę podstawowe data Aleksandra Janiec data urodzenia: 1986 rok, miała wtedy 18 lat.Brała też udział w konkursie Miss Pomorza Zachodniego Nastolatek 2004 oraz Look Model Search 2003.  W 2007 roku zdobyła tytuł Miss Warszawy. Wystąpiła także w konkursie Miss Polonia. Ma za sobą także udział w reklamie zmysłowej bielizny, co wzbudziło sporą sensację, gdy zaczęła prowadzić poważne programy w telewizji. 

Na szczęście branża dziennikarska dość szybko przekonała się, że Aleksandra Janiec prócz ogromnej urody ma także talent. Po ukończeniu studiów dziennikarskich w Warszawie rozpoczęła telewizyjną karierę, o której zresztą zawsze marzyła. Już jako 27-latka samodzielnie prowadziła serwisy w wówczas największej informacyjnej stacji w Polsce, TVN24. Była pracowita i skoncentrowana na celach zawodowych. Nadal zresztą próżno szukać wpadek wśród jej występów przed kamerą. 

W tym roku prezenterka kończy 34 lata i trudno uwierzyć, że do tej pory nie spotkała osoby, z którą mogłaby dzielić swoje pasje oraz spędzać wolny czas. A może po prostu ukrywa te informacje, bo zależy jej na tym, by mąż, czy partner zachowali medialną anonimowość. Wielu ludziom ze świata mediów przez lata udaje się zachować zręby życia prywatnego tylko dla siebie. Potrzeba posiadania prywatnej przystani wygrywa u nich z chęcią dzielenia się szczegółami życia prywatnego z fanami. 

Aleksandra Janiec w ciąży?

Plotki o ciąży prezenterki pojawiają się regularnie. Nie wiadomo, czy ich kolportażem zajmują się zazdrosne koleżanki, czy może górę bierze życzeniowe myślenie internautów. Pytania w rodzaju: Aleksandra Janiec w ciąży pojawiają się regularnie, ale prezenterka nigdy się do tych plotek nie odnosi. To całkiem słuszna strategia, bo każdy komentarz mógłby zostać odebrany odwrotnie do zamierzeń. 

Najpewniej, gdy media obiegną kolejne sensacje na temat tego, że Aleksandara Janiec ma męża, pojawią się informacje o tym, że Aleksandra Janiec jest w ciąży. Oby tylko szum informacyjny nie przykrył tego, co najistotniejsze: modelowo rozwijającej się kariery. 

Aleksandra Janiec – czego nie powie Wikipedia?

Próżno szukać informacji na temat życia prezenterki w Wikipedii. Najpewniej po latach zawodowej kariery doczeka się swojej karty w tej wirtualnej przestrzeni. Wtedy informacje z zakresu: Aleksandra Janiec Wikipedia będą dostępne dla każdego. Póki co jednak takie informacje, jak Aleksandra Janiec data urodzenia, czerpiemy z innych źródeł. 

Możemy także obserwować to, jak na przestrzeni lat zmieniał się jej wizerunek. Aleksandra Janiec wiek, w którym zaczęła pracować nad swoją karierą, było młody, ale już dziś widać, że konsekwentna budowa wizerunku popłaca. 

W mediach, mimo przeszłości w modelingu, czy konkursach piękności, zawsze uchodzi za niezwykle profesjonalną i przygotowaną. Jest twarzą programów, z których wiedzę czerpią mieszkańcy całego kraju. Czasem to właśnie Aleksandra Joniec informuje o czymś widzów po raz pierwszy. Droga, którą przeszła Aleksandra Joniec może inspirować wiele młodych kobiet, które stoją u progu zawodowego życia i najpewniej tak właśnie jest.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne