Strona głównaCelebryciJulia Żugaj bez makijażu - zdjęcia zaskoczą?

Julia Żugaj bez makijażu – zdjęcia zaskoczą?

Julia Żugaj jest jedną z najbardziej lubianych influencerek w polskich social mediach. Liczba fanów na facebookowej grupce ,,Żugajki Julci’’ wynosi ponad 18 tysięcy użytkowników i wciąż rośnie. W superlatywach wyrażają się o niej także inni twórcy internetowi, w tym m.in. youtuber Zebo. Większość użytkowników internetu kojarzy ją z udziału w drugiej edycji domu Team X. 

Julia zajmuje się głównie tworzeniem treści rozrywkowych dla młodszych widzów na platformach YouTube, Tiktok czy Instagram. Influencerka wchodzi we współprace z najróżniejszymi markami i bierze udział w stylowych sesjach zdjęciowych. Julia znana jest również z tworzenia piosenek (niedługo premiera jej solowego albumu!) i miłości do tańca.

Ogromny sukces w ostatnich miesiącach odniosła linia kosmetyków Julii o nazwie ,,Ember’’. We współpracy z marką Ingrid Cosmetics influencerka stworzyła paletkę cieni, błyszczyk, satynową pomadkę czy niebieski tusz do rzęs. Nad każdym z nich pracowała z dużym zaangażowaniem. Nawet jeśli wiązało się to z dłuższym czasem produkcji. Tiktokerka wielokrotnie wspominała, że sama używa swoich produktów. Na prawie wszystkich zdjęciach, które dodaje, Julia Żugaj ma nieskazitelną cerę. Za każdym razem wygląda świeżo i wręcz idealnie. W związku z tym wielu obserwatorów zastanawia to, jak Julia Żugaj wygląda BEZ makijażu. I czy nadal jej skóra jest tak perfekcyjna?

Julia Żugaj bez makijażu nadal wygląda pięknie? 

Zacznijmy od sprostowania, że influencerka upublicznia swój wizerunek bez makeupu. Z tym, że ma to miejsce na TikToku i YouTube, niż bezpośrednio na Instagramie. Julię Żugaj bez makijażu mogliśmy zobaczyć wielokrotnie. Raz pojawiła się na tiktoku u swojej koleżanki Agaty Fąk, znanej szerzej jako Fagata. Na filmiku widać, że cera Julii jest zaczerwieniona i świecąca. Uwagę zwracają liczne niedoskonałości na twarzy influencerki. To nie jedyny taki materiał.

Trądzikową twarz Julii możemy obejrzeć w filmie ,,Zamiana kosmetyczek z Julią Żugaj” na kanale Agnieszka Grzelak Beauty. W materiale Julia wspomina, że swój codzienny, delikatny makijaż wykonuje w ciągu dziesięciu minut. Podobny format nakręciła z jedną z uczestniczek Team X2 Natalią Karczmarczyk, którą znamy bardziej jako Natsu.

W innym nagraniu, tym razem opublikowanym na koncie samej Żugaj, również obserwujemy ją bez makijażu. Julia przedstawia w filmiku makijaż w trakcie trądziku i pokazuje widzom swoją pielęgnację w dniach, kiedy jej cera jest szczególnie naznaczona niedoskonałościami. Julia Żugaj bez makijażu mówi wprost, że jej skóra jest bardzo problematyczna. W dalszej części tiktoka Julia przedstawia delikatny makijaż, jaki mogą wykonać osoby z cerą trądzikową. Odrzuca bazy pod makijaż, aby nie ,,zapchać’’ porów skóry, a krem BB wymienia na podkład. Pokazuje jak za pomocą korektora można zakryć zaczerwienienia i wypryski. 

Na końcu nagrania dodaje: ,,Chciałabym wam przypomnieć, że nawet jeśli macie trądzik, to nie musicie nosić makijażu. Każdy z was jest piękny.”.

Sekcja komentarzy jest jednogłośna: odbiorcy treści Julii cenią u influencerki szczerość oraz pokazywanie twarzy bez makijażu także w trakcie ,,tych gorszych’’ dni. Dzięki temu nie kreuje sztucznie idealnego wizerunku. Nie oszukuje, że jest idealna jak wiele innych influencerek działających w tej samej branży. Warto docenić świadomość, z jaką Julia Żugaj kreuje treści w social mediach. Wie, że oglądają ją przede wszystkim bardzo młode dziewczyny. Treściami, jakie publikuje normalizuje problemy wynikające z okresu dojrzewania i oswaja z nimi swoje młodsze widzki. 

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne