Strona głównaCelebryciPatryk Vega — żona, wzrost, samochód, majątek, schudł, wiek, mieszkanie, tatuaże

Patryk Vega — żona, wzrost, samochód, majątek, schudł, wiek, mieszkanie, tatuaże

Patryk Vega to jeden z najbardziej kontrowersyjnych, ale też najbardziej znanych polskich reżyserów. Sławę zdobył przede wszystkim dzięki swoim filmom, takim jak „PitBull”, a następnie jego kolejnym częściom. To, co również przyczyniło się do wzrostu jego rozpoznawalności to między innymi zapowiedzi kolejnych filmów, w których mówił o demaskowaniu kolejnych instytucji publicznych. Jaki jest wiek Patryka Vegi? Gdzie jest jego mieszkanie? Co przedstawiają jego tatuaże i jak ważna jest dla niego wiara?

Patryk Vega z żoną. Kim jest żona Patryka?

Osobą, która ma sprawiać, że Patryk Vega osiąga takie sukcesy, gdyż mimo mieszanego odbioru jego filmy cieszą się świetnym box office i zarabiają naprawdę spore sumy, jest jego żona. Od lat jest on związany z Katarzyną Słomińską, z którą oficjalnie stał się mężem i żoną w 2010 roku, gdy wziął z nią ślub cywilny. Ponadto siedem lat później para zdecydowała się również na ślub kościelny. Patryk Vega i jego żona, Katarzyna Słomińska poznali się na planie. Tam obecna partnerka Vegi pracowała jako kierowniczka produkcji. 

Sam Patryk Vega bardzo często pokazuje się z żoną na premierach swoich filmów i często powtarza, że uratowała ona jego życie. Przyznał, że dzięki niej znacznie schudł, biorąc pod uwagę jego dość niski wzrost, nawrócił się, a także rzucił używki, gdy był w najgorszym momencie nałogu alkoholowego i potrafił pić przez cały dzień niezliczone ilości whisky. Dzięki niej wyleczył się również z pracoholizmu i nauczył się oddzielać życie prywatne od zawodowego. Wraz z żoną Patryk Vega ma trójkę dzieci. Jedną córkę oraz dwóch synów, którzy są bliźniakami. 

Patryk Vega i jego samochód z którego zasłynął w mediach.

Patryk Vega — majątek. Ile zarabia na filmach?

Przez lata Patryk Vega na swoich filmach zarabiał dosłownie majątek, na co wpływ miała na pewno wiara w swoje możliwości. Jego spółki zarabiały spore pieniądze na każdym wypuszczonym przez niego filmie, gdyż widzowie chętnie udawali się do kin po to, by je oglądać. Obecnie sytuacja Patryka Vegi nie wygląda jednak tak dobrze i sporo „pomogła” w tym pandemia koronawirusa. 

Wybuch pandemii przystopował między innymi premiery w roku 2020, gdy Vega wypuścił film „Bad Boy” oraz „Pętla”. Po pandemii kolejne produkcje nie osiągały już tak dobrych wyników. Świetnym przykładem może być film „Niewidzialna Wojna”, który jest autobiografią reżysera. W trakcie premierowego weekendu na jego obejrzenie zdecydowało się zaledwie 30 tysięcy widzów. Jest to wynik wręcz dramatyczny jak na Vegę, który wcześniej na swoich produkcjach zarabiał miliony. Jego trzy spółki miały wygenerować aż 11,3 mln zł straty netto i to mimo niezłych przychodów na poziomie 16,6 mln zł. Najgorszy pod tym względem był film „Exodus”, który jest anglojęzyczną wersją „PitBulla” Koszt jej wyprodukowania wyniósł bowiem prawie 4 miliony złotych. Przychody z niej to z kolei jedynie 76 tysięcy złotych. 

Zobacz: Patrick Yoka – pochodzenie, dzieci, rodzice, skąd pochodzi, życiorys, rodzina, wzrost, syn

Mimo gorszego okresu Patryk Vega wciąż może pochwalić się sporym majątkiem. Firma Vegi odpowiedzialna za film „Polityka” zarobiła na czysto aż 3,5 miliona złotych. Największe sukcesy osiągało przedsiębiorstwo Vega Investments, które było odpowiedzialne za film  „Botoks”, a także „Kobiety Mafii”. To przedsiębiorstwo zarobiło po odjęciu wydatków w 2018 roku ponad 2 miliony złotych, a w roku następnym aż 11,2 mln zł. Biorąc pod uwagę, że Vega w tej spółce ma aż 98% udziałów, można łatwo wywnioskować, że zarobił na niej naprawdę dużo i że stać go na bardzo dobre mieszkanie. 

Patryk zdecydowanie lubi dobre samochody. Tutaj kooperacja z marką Audi

Patryk Vega — samochód, czyli legendarne Lambo

Jedną z miłości Patryka Vegi są samochody, a drugą tatuaże. Uwielbia on wydawać swój majątek na sportowe auta, które kosztują naprawdę spore pieniądze i nie są dostępne dla większości osób. Przez jego ręce przewinęły się takie auta jak Ferrari 488 GTB, czy też Lamborghini Aventador LP700-4 Roadster. 

Zdecydowanie najbardziej znany samochód Patryka Vegi to jednak Lamborghini Aventador SuperVeloce Roadster LP750-4. Samochód ten został przez niego kupiony w 2019 rok i jest wart majątek. Rok później stracił go po tym, jak zainteresowała się nim Krajowa Administracja Skarbowa. Sprawa dotyczyła tego, że Vega użył podrobionego dokumentu, który zwalniał go z wpłacania należności celno-podatkowych, gdy sprowadzał to auto z USA. Przy tak drogim samochodzie zaoszczędził on na tym sporą sumę, lecz jak się okazało, chytry stracił dwukrotnie. 

Zobacz: Agnieszka Dygant kiedyś i dziś. Operacje ją zmieniły?

Patryk Vega — mieszkanie

Nie wiemy, gdzie dokładnie mieszka Patryk Vega i gdzie stawia swoje Lamborghini. Reżyser zresztą myślał kilka lat temu o tym, by przeprowadzić się do innego kraju, a dokładniej do Stanów Zjednoczonych, gdzie kontynuowałby swoją karierę jako reżysera. W jego polskim biurze można jednak było zauważyć wiele dzieł sztuki, których jest ogromnym pasjonatem, więc można domyślić się, że podobnie wygląda jego mieszkanie. 

Patryk Vega — wiara, czyli o nawróceniu Patryka

Dla osób postronnych jedna z najbardziej szokujących przemian Patryka Vegi to ta dotycząca jego życia duchowego. On sam często o tym opowiada i nie boi się mówić na temat wiary. Wedle reżysera jego przemiana, dzięki której schudł aż 50 kilogramów, zaczęła się właśnie od środka, a dokładniej od Boga. Punktem zwrotnym miał być wypadek Vegi. Wcześniej uciekał on często w używki i uzależnienia i nieistotna dla niego była zdrowa dieta.

Od wtedy wiara Patryka Vegi znacząco się wzmocniła i jak on sam mówi: „jest ojcem, kochającym mężem i rzemieślnikiem, który wykonuje robotę dla Pana Boga”. Świadectwem zmiany w wierze Patryka Vegi może być między innymi to, że w 2017 roku, czyli aż 7 lat po ślubie cywilnym zdecydował się z żoną na wzięcie ślubu kościelnego. 

Patryk Vega — schudł i to bardzo, jaką dietę stosuje?

Osoby, które pamiętają Patryka Vegę sprzed kilku lat, szybko mogą zauważyć, że bardzo schudł. Wszytko, zmieniło się w 2018 roku. Jak sam mówi sporo w podjęciu decyzji, pomógł wiek reżysera. Gdy skończył 40 lat, nadwaga zaczęła mu naprawdę przeszkadzać. Niezbyt pomocny był jednak wiek w kwestii chudnięcia, gdyż im starsi jesteśmy, tym bardziej nasz wiek sprawia, że trudniej zrzucić dodatkowe kilogramy. Vedze się to jednak udało. Jak sam mówi, pomogła w tym wiara w siebie i  zbilansowana dieta, a także regularne ćwiczenia. Jak widać by schudnąć, nie trzeba więc rygorystycznych diet, które ograniczają wiele produktów. Vega wedle tego, co mówił, stracił rekordowe 57 kilogramów, co biorąc pod uwagę jego niezbyt wielki wzrost, jest naprawdę świetnym wynikiem. Jego dokładny wzrost nie jest co prawda znany, lecz większość osób szacuje go na około 169 centymetrów. 

To jak bardzo schudł  i jak skuteczna była dieta Patryk Vega widać na zdjęciu, na którym pokazał swoje tatuaże. Jest ich cała masa i na jego ciele tatuaże obecne są na prawie każdej jego części. Tak naprawdę nie są obecne jedynie na twarzy, czyli części, na której tatuaże spotyka się dość rzadko z racji na odbiór społeczny. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne