Strona głównaCelebryciYoutuberzyKim jest Adrian Nowak z Żalna? Co z nim?

Kim jest Adrian Nowak z Żalna? Co z nim?

TikTok jest teraz najbardziej popularnym miejscem internetowej społeczności, w którym można znaleźć śmieszne, edukacyjne, lifestylowe treści. Używany jest także w celach marketingowych. Łatwo jest zyskać na nim popularność, dzięki temu, że filmy trafiają do szerokiego grona odbiorców. Ostatnimi czasy zasięgi na Facebooku, czy Instagramie mocno spadły, dlatego też wielu influencerów przeniosło swoje działania na TikToka. Ta aplikacja rządzi się swoimi prawami. Jeśli ktoś chce zaistnieć w tiktokowym świecie musi podążać za trendami, nagrywać virale, wyróżniać się spośród innych i mieć oryginalny kontent. Na TikToku pojawia się wiele kontrowersyjnych postaci, do jednych z nich zaliczyć można Adriana Nowaka z Żalna.  W dalszej części wpisu sprawdzimy, kim jest Adrian Nowak z Żalna? Co to za TikToker?

Lista zakupów, opowieści z psychiatryka i wiele innych filmów to hity na TikToku. O co chodzi w tym wszystkim? Kiedy wychodzi z psychiatryka i czy w ogóle w nim był?

Adrian Nowak z Żalna – kto to jest?

Adrian Nowak z Żalna to dosyć kontrowersyjna postać na TikToku. Wielu internautów nie wie, jak odbierać jego kontent – na poważnie? A może z przymrużeniem oka? Jego profil obserwuje aż 18 tysięcy tiktokerów, a jego filmy posiadają 178,8 tysięcy polubień. Popularność niewątpliwie przyniósł mu filmik, na którym prezentuje swoje zakupy za 1500 zł, które, jak mówi Adrian, robi co miesiąc. Kolejnym filmikiem, który bije rekordy wyświetleń jest ten, w którym przedstawia swoją dziewczynę. Jest nią fotografia lalki, której Adrian daje buziaka. Adrian Nowak z Żalna bardzo chętnie pokazuje również nagrania z wycieczek do lasu, gdzie czerpie z natury, ile się da, radośnie pokrzykując na wolnej przestrzeni. Ten popularny TikToker pokazuje również, jak odnajduje się w kuchni oraz jak konsumuje swoje posiłki, np. chleb. Adrian chętnie śpiewa. Napisał pokrzepiającą piosenkę dla maturzystów. Zanim pojawił się na TikToku nagrywał filmy na YouTubie, jednak to dopiero TikTok sprawił, że stał się rozpoznawalny. Z biegiem czasu całkowicie przeniósł się na TikToka. Oto jak prezentuje się jego konto w serwisie YouTube.pl.

Adrian Piotr Nowak pochodzi z Żalna. To wieś znajdująca się w województwie kujawsko – pomorskim. Wcześniej miejscowość ta przynależała do województwa bydgoskiego. W Żalnie mieszka ok. 945 mieszkańców. Adrian jest rolnikiem i podobno posiada aż 36 h pola. Mówi o tym w jednym ze swoich filmów. Biorąc pod uwagę lokalizację gospodarstwa, szacujemy, że wartość jego ziemi to nawet ponad 2 miliony złotych. Adrian zamieszkuje z mamą oraz wujkiem. W jego filmach dowiadujemy się, że nie dogadują się najlepiej, oraz że Adrian szuka kobiety. Czy Adrian był wcześniej w związku, czy ma złamane serce? Tego nie wiemy. Być może jeszcze kiedyś Adrian opowie coś więcej o swoim życiu miłosnym na TikToku. Warto zadawać pytania do twórców w komentarzu. Wielu z nich bardzo często odpowiada swoim obserwującym. Na jednym z jego ostatnich filmów Adrian zdradza, że była u niego policja i ma odwiedzić go ponownie, aby udać się z nim na badania, a następnie do więzienia. To wyjaśniałoby jego nietypowy kontent. Żegna się z fanami, mówiąc, że za niedługo nie będzie mógł nagrywać filmików i kończy z TikTokiem. Internauci podejrzewają, że to ktoś z internautów postanowił pomóc chłopakowi, dlatego też zainteresowała się nim policja. Informacje te nie są jednak potwierdzone. Adrian zniknął z TikToka na pół roku. Czy jeszcze powróci? Tego nie wiemy.

My również mamy nadzieję, że nowa lista zakupów za 1500 zł pojawi się niebawem. Nie wiemy też niestety kiedy wychodzi z więzienia i czy w ogóle się w nim znajduje.

UWAGA: nowe info, Adrian był jednak we więzieniu i właśnie z niego wyszedł (info 26.07.2022).

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

1 KOMENTARZ

Popularne