Strona głównaCelebryciYoutuberzyMaja Firek – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, TikTok

Maja Firek – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, TikTok

W sobotę, 25 marca 2023 roku, opublikowany został finał drugiego sezonu programu „Twoje 5 Minut”, czyli projektu Karola „Friza” Wiśniewskiego. W internetowym show brało udział 20 osób, które chciały zostać influencerami. Główną nagrodą było 100 000 złotych w kontraktach reklamowych oraz zasilenie składu Genzie. Jedną z finalistek była Maja Firek. Dziewczyna, mimo że nie zwyciężyła, będzie współpracować z najpopularniejszymi polskimi twórcami internetowymi. Zaciekawionych osobą Mai zapraszamy do lektury, z tego artykułu dowiecie się wielu faktów o tej początkującej influencerce – kto to jest, jaki jest jej wiek i wzrost oraz skąd jest. Zajrzymy, jak obecnie radzi sobie na social mediach, m.in. Instagramie i TikToku oraz streścimy jej udział w programie „T5M”.

Zobacz: Aleksander Kępka – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, ile ma lat, orientacja

Maja Firek – wzrost, wiek, ile ma lat?

Być może obiło Wam się o uszy imię i nazwisko Maja Firek, ale nie do końca wiecie kto to jest. Tak jak wspominaliśmy, Maja Firek to finalistka internetowego talent show „T5M”. To urocza i sympatyczna blondynka, która została nową członkinią Ekipy.

Ile ma lat? Maja urodziła się w roku 2003, więc jej wiek to 20 lat.

Jaki jest jej wzrost? Informacja o wzroście dziewczyny nie jest dostępna w internecie. Maja jest raczej przeciętnego wzrostu, szacujemy, że ma 164-168 cm.

Źródło: instagram.com/majafirek/

Maja Firek – Instagram, Facebook, TikTok

Wiecie już kto to jest Maja Firek oraz znacie jej wzrost i wiek. Teraz sprawdźmy jak jej idzie w social mediach – na Instagramie, Facebooku i TikToku.

Zaczniemy od Instagrama. Odnajdziecie ją pod nazwą @majafirek. Na ten moment obserwuje ją 183 tysiące osób. W miarę rosnącej popularności, liczba fanów na Instagramie również będzie wzrastać. Do tej pory Maja opublikowała 37 postów, a to raczej niewiele. Na ostatnich zdjęciach często pojawiają się inni uczestnicy „T5M”. Jesteśmy ciekawi jak profil będzie się rozwijał dalej.

Maję Firek możemy znaleźć również na Facebooku. Jednak, poza kilkoma jej fotkami, niczego tam nie ma. Świeżo upieczona gwiazda internetu zdecydowanie więcej treści dodaje na TikToka. Jej profil, pod nickiem @majafirekk, obserwuje ponad 253 tysiące internautów. Filmiki publikuje dosyć często, prawie codziennie jest coś nowego. Wszystkie ostatnie mają minimum kilkaset tysięcy wyświetleń, a niektóre nawet ponad 2 miliony.

Zobacz: Dominik Kwolczak – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, ile ma lat?

Maja Firek – T5M

Myśl o zostaniu sławną i występowaniu w telewizji lub internecie przyszła do głowy Mai już jakiś czas temu, ponieważ zdecydowała się wystąpić w 794 odcinku „Szkoły”, czyli polskiego serialu paradokumentalnego o przygodach nastolatków. Wcieliła się w rolę Nikoli Rosieckiej z klasy 1F liceum, która uważała, że większość chorób u ludzi bierze się ze złego odżywiania.

Kiedy Friz ogłosił, że będzie drugi sezon programu „T5M”, Maja postanowiła spróbować swoich sił i wysłać filmik zgłoszeniowy. Ten przypadł do gustu jurorom, więc dziewczyna została zaproszona na casting. Tam pokazała się ze świetnej strony, została oceniona na 10/10 i oficjalnie dostała się do programu. W pierwszym etapie, czyli przez pierwsze pięć odcinków, uczestniczka radziła sobie bardzo dobrze, szybko zyskała sympatię jurorów i widzów show. W czwartym odcinku, którego celem było walka ze swoimi największymi lękami, dowiedzieliśmy się, że Maja cierpi na klaustrofobię, czyli boi się być zamknięta w małym pomieszczeniu. Ma wtedy wrażenie, że się dusi. W celu oswojenia się ze strachem dziewczyna została zamknięta sama na godzinę w niewielkim pomieszczeniu z białymi ścianami i kamerą. Żeby zająć czymś myśli i pokonać lęk, Maja śpiewała i opowiadała o tym, co czuje.

Źródło: instagram.com/majafirek/

Drugi etap programu „T5M” (od odcinka szóstego) realizowany był w Hiszpanii. Niestety, Maja tuż przed startowaniem samolotu dostała ataku paniki i musiała wysiąść. Friz wykazał się wyrozumiałością i pozwolił Mai na podjęcie drugiej próby przylecenia na miejsce na drugi dzień. Niestety wiązało się to z nieuczestniczeniem w dużej części odcinka, co działało na jej niekorzyść. Na szczęście ostatecznie dziewczynie udało się dolecieć do Hiszpanii. Żeby było jej łatwiej pokonać strach, w locie uczestniczyła jej mama. Maja była zagrożona w tym odcinku, ale przeszła dalej. Dotarła aż do finału, a w ostatnim odcinku usłyszała wiele miłych słów od jurorów na swój temat. Po główną nagrodę sięgnęli Oliwier Kałużny i Julita Różalska. Jednak dla pozostałych finalistów, w tym Maję, czekała również fantastyczna wiadomość. Wszyscy oficjalnie dołączyli do Ekipy, zamieszkali razem w domu Genzie i będą występować w filmikach innych popularnych osób związanych z Frizem. Już na kanale Wesow pojawił się odcinek „Ona okazała się najlepszym kłamcą!”, w którym wzięła udział Maja.

Zobacz: Julita Różalska – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, ile ma lat

Maja Firek – skąd jest?

Skąd jest Maja Firek? Dziewczyna związana jest z województwem małopolskim, ponieważ pochodzi z Myślenic. Obecnie mieszka w domu Genzie w Krakowie, zatem do domu rodzinnego ma całkiem blisko – mniej więcej 30 km.

Sprawdź jeszcze

Popularne