Strona głównaCelebryciYoutuberzyMichał Popiołek – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, ile...

Michał Popiołek – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, ile ma lat

Poznaliśmy już wyniki drugiego sezonu programu o nazwie „Twoje 5 Minut”, który publikowany był na kanale Karola „Friza” Wiśniewskiego na YouTubie. Udział w internetowym show wzięło 20 osób wybranych przez produkcję. Każdy z nich marzył o zostaniu influencerem. Główną nagrodą było 100 000 złotych w kontraktach reklamowych i dołączenie do projektu Genzie. Jednym z finalistów był Michał Popiołek. Zainteresowanych osobą Michała zapraszamy do przeczytania tego artykułu. Dowiecie się z niego kilku istotnych faktów na temat chłopaka – kto to jest, jaki jest jego wiek, ile ma wzrostu, ile ma lat i skąd jest. Dowiecie się również jak wyglądała jego przygoda z programem „T5M” oraz sprawdzimy jak obecnie radzi sobie na Instagramie. Ruszamy!

Zobacz: Pola Sieczko – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, studia, ile ma lat?

Michał Popiołek – wiek, wzrost, informacje

Być może usłyszeliście gdzieś imię i nazwisko Michał Popiołek, ale nie za bardzo wiecie kto to jest. Bez obaw, poniżej zamieściliśmy najważniejsze informacje o chłopaku. Przejrzeliśmy również jego Instagrama.

Kto to jest? Tak jak wspominaliśmy, Michał Popiołek to finalista drugiego sezonu programu „T5M”. Chłopak nie zwyciężył, ale i tak będzie współpracował z najpopularniejszymi influencerami w Polsce. Jego pseudonim to Michu.

Źródło: instagram.com/kuzynmichu/

Ile ma lat? Rok urodzenia Michała to 2003, więc jego wiek to 20 lat.

Ile ma wzrostu? Nie ma oficjalnej informacji w internecie na temat wzrostu chłopaka, ale jest on niewątpliwie bardzo wysoki. Szacujemy, że mierzy ponad 190 cm.

Co u niego na Instagramie? Znajdziecie go tam pod nazwą @kuzynmichu. Na ten moment obserwuje go 171 tysięcy osób, ale ta liczba z pewnością będzie wzrastać. Na razie Michał opublikował tylko 28 postów, ale z pewnością będzie regularnie wrzucał nowe fotki.

Michał Popiołek – jaki jest? Skąd jest?

Jaki jest Michał Popiołek? To sympatyczny i nieco nieśmiały chłopak z kręconymi, blond włosami i jasnoniebieskimi oczami. W ostatnim odcinku „T5M” w ramach kary musiał przefarbować włosy na czerwono, ale kolor szybko zszedł. Uwielbia wspinać się po górach. Jest nieco roztrzepany, na co wskazuje zachowanie z finałowego odcinka, w którym po prostu zapomniał, co trzeba było zrobić w zadaniu. Michał niewątpliwie potrafi rozbawić publikę. Nie za bardzo umie mówić po angielsku, jednak podczas drugiego etapu programu, który realizowany był w Hiszpanii, próbował porozumiewać się w tym języku i wynikały z tego zabawne sytuacje. Najbardziej w pamięć zapada nazwanie przez Michała wesołego miasteczka „happy city”.

Skąd jest Michał Popiołek? Chłopak pochodzi z Mszany Dolnej, czyli miasta w województwie małopolskim. Mszana Dolna leży niedaleko miasta, z którego pochodzi inna finalistka drugiego sezonu „T5M”. Mowa tu o Mai Firek, jej miastem są Myślenice. Te dwie miejscowości dzieli 25 km. Michał obecnie mieszka w domu Genzie w Krakowie. Oznacza to, że do domu rodzinnego ma również całkiem blisko, bo mniej więcej 50 km.

Zobacz: Maja Firek – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, TikTok

Michał Popiołek w T5M

Skoro znacie już podstawowe fakty o Michale Popiołku, czyli ile ma lat, jaki jest jego wzrost oraz skąd jest, pora na streszczenie jego udziału w programie „T5M”.

Kiedy Friz ogłosił, że odbędzie się drugi sezon internetowego talent show, Michał postanowił nagrać i przesłać filmik zgłoszeniowy. Ten bardzo się spodobał produkcji, a nawet został on wyróżniony jako najlepszy ze wszystkich. W związku z tym pretendent na influencera został zaproszony na casting. Casting przeszedł pomyślnie i oficjalnie dostał się do programu.

Źródło: instagram.com/kuzynmichu/

Na panelu w pierwszym odcinku zapytany przez Friza „No i co nam Michał powiesz mądrego?” odparł z uśmiechem „No nic w sumie bym nie powiedział”. Jury było rozbawione, jednak pojawiła się wątpliwość, czy Michał nadaje się na influencera. Już w drugim odcinku był zagrożony. Wujek Łuki zapytał go „Michał, dlaczego miałbyś zostać w programie?”. Uczestnik zdołał się wybronić, twierdząc, że wierzy w swoje możliwości. Teksty Michała na panelu zazwyczaj powodowały śmiech u jurorów. Bardzo często powtarzał „nie wiem”, nawet na pytanie „Jak minął Ci dzień?”. Jednak mimo wszystko członkowie jury dawali mu kolejne szanse. Bardzo ważnym dla Michała momentem w programie był odcinek czwarty, w którym gościem specjalnym był YouTuber Kamil „Budda” Labudda. Budda postanowił pomóc chłopakowi i podpowiadał mu, co powinien powiedzieć, by przekonać Friza i Wujka Łukiego, by nie wyrzucili go z programu. To się udało. Michał wypowiedział słynne już zdanie „Rozwalę ten program!” i dostał jeszcze jedną szansę, którą naprawdę dobrze wykorzystał. Można powiedzieć, że nastąpił przełom w zachowaniu chłopaka, a co najważniejsze już mniej się stresował. To sprawiło, że trafił do drugiego etapu „T5M”, który nagrywany był w Hiszpanii. Tam radził sobie dobrze, w związku z tym został finalistą. Programu nie wygrał, ale mimo to dołączył oficjalnie do Ekipy, zamieszkał w domu Genzie i bierze udział w filmikach nagrywanych przez inne znane postaci związane z Karolem Wiśniewskim.

Zobacz: Aleksander Kępka – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, ile ma lat, orientacja

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne