Strona głównaCelebryciYoutuberzyPiotr Ogiński - żona, zatrzymany, wikipedia, rozstanie, ślub, wiek, rozwód, wzrost

Piotr Ogiński – żona, zatrzymany, wikipedia, rozstanie, ślub, wiek, rozwód, wzrost

Piotr Ogiński to kucharz, który od lat prowadzi kanał zatytułowany Kocham gotować na platformie YouTube. Pochodzi z Radzionkowa, ale sporo czasu spędził na gotowaniu za granicą. Wyjechał tam uczyć się kulinarnego fachu. Zamieszkał w Liverpoolu, startował  pozycji na zmywaku a skończył na byciu szefem kuchni w jednej z restauracji. Gotował już jako dziecko, a źródłem pierwszych przepisów była jego babcia. 

Pojawił się w dwóch programach kulinarnych: Top Chef oraz Hell’s Kitchen. Wiek XIX, a właściwie jego początek to ogromny wzrost popularności takich produkcji telewizyjnych. Zaczęły pojawiać się, jako formaty na licencji zagranicznej, w dużych stacjach, głównie komercyjnych, i przyciągać przed telewizory tłumy widzów. Wielu ludzi, bez względu na wiek, śledziło losy uczestników kulinarnych show. A uczestnikami takich programów mogli być zarówno dorośli, jak i dzieci. 

Piotr Ogiński, kucharz, a potem także bohater programów o gotowaniu, niedawno pokazał mediom swój dom w Tarnowskich Górach i opowiedział o zmianach zawodowych, które go czekają.

My dzisiaj chcemy przybliżyć wam jego sylwetkę i opowiedzieć, czego udało nam się o nim dowiedzieć. Wzrost popularności zawdzięcza bez wątpienia temu, że pojawił się w telewizji. Wcześniej znany był z kanału na YouTube. Poniżej przeczytacie więcej na temat tego:

  • ile ma lat Piotr Ogiński i czy znana jest jego data urodzenia?
  • co mówi na jego temat Wikipedia?
  • czy wziął ślub, a potem złożył pozew i przechodził przez rozwód?
  • czy ma dzieci?

Opisujemy w jednym miejscu wszystko to, co opublikowano w sieci na temat Piotra Ogińskiego. Zapraszamy do lektury. 

Piotr Ogiński – żona, rozstanie, rozwód, o co chodzi?

Jakiś czas temu do mediów dotarła informacja, że Piotr Ogiński wziął rozwód. Wiadomo, że jego ślub miał miejsce w 2016 roku, więc nie pozostawał długo w związku małżeńskim. Piotr i jego żona jeszcze w 2018 roku otwierali wspólnie bistro w Sosnowcu przy ul. Targowej 8. Ogiński opowiadał zresztą w jednym z wywiadów, że on, jego żona oraz brat wspólnie remontowali pomieszczenia restauracji, a wcześniej wszystkiego uczyli się z internetu. Niestety lokal działał jedynie pół roku, po czym został zamknięty. Piotr Ogiński nie opowiadał w wywiadach, co było tego przyczyną. Jak zauważyli dziennikarze, to nie pierwsza restauracja, która w podobnym czasie zniknęła z mapy miasta. 

O tym, kim jest była już żona Piotra Ogińskiego nie wiadomo zbyt wiele. Wystąpiła z kucharzem na jego kanale, m.in. w filmie o Tajlandii, ale dokładnych informacji na jej temat nie ma, nie wiadomo nawet, ile ma lat. Trudno też doszukać się czegoś na temat tego, które z małżonków złożyło pozew i wystąpiło o rozwód. 

Piotr Ogiński i jego żona chronili swoją prywatność w czasie, gdy ich małżeństwo trwało. Robią to nadal już po rozwodzie. Rozstanie to zawsze trudny moment dla małżeństwa. Nawet jeśli decyzja podjęta zostaje wspólnie i ma przynieść ulgę obojgu partnerom, zawsze przynosi rozgoryczenie i zawód. Zdarza się, że jest odbierana ja porażka i długo pozostaje w pamięci. 

Piotr Ogiński – Wikipedia nam tego nie powie. Ile ma lat? 

Piotr Ogiński ma 35 lat, ale nie podaje publicznie, jaka jest jego data urodzenia. Właściwie informacje na jego temat są naprawdę szczątkowe. Jego profil na portalu Facebook nie zawiera żadnych informacji na temat tego, do jakich szkół chodził i, czy obecnie jest w związku. Jedyne, co można z niego wyczytać, to informacje o zamieszkaniu w Tarnowskich Górach od 2014 roku. Informacje takie, jak data urodzenia, czy data ukończenia szkoły nie są podane. 

Widać, że wszystko, co chce publikować dotyczy kuchni i gotowania. Sprawy prywatne pozostawia sobie. W zasadzie to nie ma się czemu dziwić. Piotr Ogiński jest kucharzem i nie chce być przy okazji celebrytą. Zajmuje się gotowaniem, regularnie publikuje filmy, na których pokazuje swoją kuchnię. Tym chce przyciągać fanów, a nie plotkami na temat tego, że wziął rozwód. 

Choć w programach telewizyjnych uznawany był przez wielu za dość kontrowersyjnego uczestnika, prywatne sprawy skrzętnie ukrywa przed opinią publiczną. 

Piotr Ogiński – zatrzymany, pozew?

Swego czasu na portalu Wykop.pl pojawiły się informacje na temat tego, że Piotr Ogiński został zatrzymany przez policję. Jak się później okazało, sytuacja była reżyserowana przez grupę rekonstrukcyjną. 

Kucharz miał jednak pewne kłopoty związane prawem. Swego czasu skrytykował na vlogu produkty marki Sokołów. Ta dostarczyła mu pozew. Po przeprosinach, sprawa zakończyła się polubownie, a firma wycofała pozew. Mimo zawirowań, w tej sprawie Piotr Ogiński nie został zatrzymany. 

W przypadku osób publicznych, często wbrew temu, jak one same się zachowują, pojawiają się czasem informacje na temat ich zatrzymania, a nawet śmierci. Niestety w większości sytuacji osoby, które są ich źródłem pozostają bezkarne. Czasem krzywdzące i nie mające nic wspólnego z rzeczywistością plotki, burzą spokój i jeszcze bardziej zachęcają do tego, by ukrywać przed mediami swoje prywatne sprawy.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne