Strona głównaCelebryciYoutuberzyQOTB - waga, wzrost, skąd jest, kiedy walczy?

QOTB – waga, wzrost, skąd jest, kiedy walczy?

Tajemnicze cztery litery zastanawiają fanów freak fightu. Co znaczy QOTB, kto to taki i dlaczego znalazł się na karcie walk Prime Show MMA? Tego wszystkiego i wiele więcej dowiesz się z naszego artykułu.

QOTB – co to znaczy?

Ludzie zadają pytanie na temat QOTB – co to znaczy i jak rozszyfrować skrót. Co zatem wiemy o tajemniczym akronimie QOTB – kto to może być? Otóż QOTB to skrót od Queen of the Black. Właśnie taki pseudonim nosi Julia Pelc, która 19 lutego będzie walczyła w Prime Show MMA. Wiedząc o QOTB co to znaczy możemy przejść do bardziej szczegółowych informacji.

QOTB – kto to?

Quen of the Black to nastoletnia youtuberka pochodząca z Warszawy, która może pochwalić się 148 000 subskrybentów.  Jej filmy zgromadziły blisko 9 milionów wyświetleń. Młoda kobieta prowadzi także konto na Instagramie. Jest znana z charakterystycznego, odważnego sposobu ubierania i udostępniania swoich pikantnych zdjęć w sieci.

QOTB walki mma prime zadyma

QOTB – przeciwniczka

Przeciwniczką Queen Of The Black jest Ola Okrzesik. Jak sama przyznała na konfrontacji nie ma ona dużego doświadczenia ze sportami walki, a występ traktuje raczej w kategorii przygody. Ola była jedną z głównych aktorek serialu emitowanego na TVN pod tytułem „19+”. Aktorka ma 24 lata i 168 cm wzrostu. Więcej na jej temat można znaleźć na Instagramie pod nickiem ola_okrzesik.

QOTB – waga, wzrost, wiek

Wiemy na temat tajemniczej QOTB – co to znaczy i czym zajmuje się ta osoba. Warto poznać również jej warunki fizyczne. Jeśli chodzi o Queen of the Black jest ona młodą osobą. QOTB ma 18 lat. Jest niewiele niższa niż jej rywalka – ma 164 cm wzrostu i waży 53 kg. 

QOTB – wyciek zdjęć

Wiele osób pyta o QOTB – co to za afera ze zdjęciami? W przypadku QOTB wyciek zdjęć wywołał wiele kontrowersji. Młoda kobieta jest kojarzona głównie z kontem na Only Fans, które jest przeznaczone dla użytkowników pełnoletnich. O QOTB i wycieku zdjęć zrobiło się głośno. Jak donoszą media opublikowane zostały jej fotografie wysłane do osoby z jej otoczenia. Queen of the Black sama przyznaje, że zdjęcia kierowała do konkretnej osoby, a nie do szerokiego grona odbiorców. Mimo to ujrzały one światło dzienne. Wiele osób rozważało wówczas jak to wpłynie na QOTB i co to oznacza dla jej przyszłych losów. Na szczęście cała afera została szybko zapomniana.

QOTB na wykopie

Jesteś ciekaw co o młodej youtuberce piszą internauci? O QOTB na wykopie opinie są różne. Najczęściej spotyka się ona z krytyką. Wykopowicze piszą o jej wycieku zdjęć oraz występie na gali Prime Show MMA. Wiele osób pyta o walkę QOTB na wykopie. Równie popularna co walka jest jej rozbierana sesja, która stała się obiektem zainteresowania mężczyzn.

Z całą pewnością występ Queen of the Black w oktagonie przyniesie wiele wrażeń. Możemy być pewni, że walka będzie zacięta i nie zabraknie w niej sportowych emocji.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne