Strona głównaCelebryciAktorzyKatarzyna Kwiatkowska -  mąż, dziecko, ojciec, rodzice, aktorka, wiek, dzieci, rodzina

Katarzyna Kwiatkowska –  mąż, dziecko, ojciec, rodzice, aktorka, wiek, dzieci, rodzina

Wyznam Wam coś szczerze. Uwielbiam pisać artykuły o znanych osobach! Tyle ile się dowiem, wynajdując informacje na ich temat, wiem tylko ja. Nie inaczej zresztą, jest w przypadku bohaterki, którą zamierzam opisać w niniejszym artykule.

Katarzyna Kwiatkowska, bo o niej będzie mowa, to aktorka. Niektórzy mogą kojarzyć ją z filmów takich jak Pitbull. Ostatni Pies, gdzie wcieliła się w postać sąsiadki Reginy. Inni natomiast, z Dnia Kobiet. Zagrała tam Halinę Radwan. Jeśli jesteście ciekawi, jaki jest jej wiek? Kim są jej rodzice? Ile lat ma jej córka? Co robiła, gdy była młoda? Zapraszam do artykułu.

Katarzyna Kwiatkowska – mąż, ojciec, dzieci, prywatnie, córka, rodzina 

Katarzyna Kwiatkowska ukończyła warszawską Akademię Teatralną. Swój debiut, jako aktorka, miała w jednym z teledysków zespołu Kult. Dość już jednak tych suchych faktów. Domyślam się bowiem, że chcielibyście dowiedzieć się, kim jest jej mąż. Udało mi się ustalić w tej kwestii, że jest singielką. Jej córka, ma na imię Jaśmina. Dziecko to przyszło na świat w 2017 roku. Kim jest jej ojciec? Nie wiadomo. Aktorka twierdzi jednak, że jest z nim w stałym kontakcie, najczęściej za pośrednictwem internetu. Sam moment zaś, w którym dowiedziała się, że jest w ciąży, był dla niej szokujący. Ojciec dziecka, według niej, raczej słabo sprawdziłby się jako mąż, stąd też decyzja o samotnym macierzyństwie. Jedyne, czego się wtedy bała to to, że jej wykształcenie oraz propozycje pracy z nim związane, znacznie się zmniejszą, przez co będzie odcięta od środków materialnych, tak potrzebnych, do utrzymania siebie oraz swojej córeczki. Jej rodzina, okazała jej jednak bardzo dużo wsparcia oraz pomocy przy wychowaniu. Wiek, jaki ma teraz Jaśmina, to pięć lat. Aktorka opisuje bycie matką, jako jedno z najpiękniejszych doświadczeń, które przeżyła w całym swoim życiu. Przyznaje się jednocześnie do tego, że czasem traci kontrolę nad nerwami, przez co jest jej potem okropnie przykro i zjadają ją wyrzuty sumienia.

Kasia Kwiatkowska to osoba mocno zapracowana. Jest w końcu głównym żywicielem jej małej rodziny, dlatego też łapie każde zlecenie, które udaje jej się załatwić. Wielu dziennikarzy często pyta ją, czy żałuje, że tak mało czasu, poświęca w związku z tym swojej córeczce. Aktorka jednak nie ma w ogóle takich myśli. Podobno Jaśmina, to dziecko niezwykle kontaktowe a w towarzystwie innych dzieci, łatwo nawiązuje kontakt i pięknie się bawi. Kasia Kwiatkowska w wielu swoich wypowiedziach podkreśla, że nowo narodzone dziecko uczy na nowo organizacji swojej codzienności. Często jednak jest brakującym puzzlem w tej życiowej układance, którą uzupełniamy przez większość jego trwania.

Ile ma lat bohaterka tego artykułu? O tym, opowiem w następnym akapicie. 

Katarzyna Kwiatkowska – ile ma lat? Jakie ma wykształcenie?

Jaki jest wiek, Kasi Kwiatkowskiej? Artystka przyszła na świat czwartego listopada 1974 roku. Odpowiedź na pytanie, ile ma lat, brzmi więc następująco. Kwiatkowska ma 49 lat. Jak już wspomniałam w poprzednim akapicie, skończyła Szkołę Teatralną w Warszawie. Jej wykształcenie, przygotowało ją do zawodu, którym zajmuje na co dzień. Jest to dyplomowana aktorka. Oprócz ogromnego talentu, który ma w tej dziedzinie, wielu jej fanów przekonało się również o jej niebywałych zdolnościach komediowych. Stało się tak za sprawą satyrycznych programów, prowadzonych przez Szymona Majewskiego, których cykl, nosił nazwę ,,Rozmowy w tłoku’’ i w których to, Kwiatkowska brała udział.

Katarzyna Kwiatkowska – rodzice, jak wyglądała jak była młoda? 

W jednym z udzielonych wywiadów Kasia Kwiatkowska przyznała, że jej rodzice, rozstali się, gdy była bardzo młoda. Mimo tego doświadczenia twierdzi, że rodzina wychowała ją najlepiej, jak mogła i niczego jej nie brakuje, z powodu braku taty w dzieciństwie. Najwięcej zaś zawdzięcza swojej matce oraz babci, które okazywały jej przez cały okres dorastania, najwięcej wsparcia. Gwiazda przyznaje również, że raczej marne są szanse, a w zasadzie nawet zerowe, na to, że będzie mieć w przyszłości więcej dzieci. 

Droga zawodowa aktorki była dość długa. Jednak wszystko to, co osiągnęła, zawdzięcza tylko i wyłącznie swojej ciężkiej pracy oraz determinacji w osiąganiu postawionych przez siebie celów. Do tej pory, można było podziwiać ją na przykład: na deskach Teatru imienia Kochanowskiego w mieście Radom. To jednak nie koniec miejsc, w których udało jej się zagrać. Kasia Kwiatkowska ma na swoim koncie również role w wielu warszawskich teatrach, takich jak na przykład: Buffo, Capitol, Kamienica, Komedia czy Polonia. Jej talent komediowy, można natomiast podziwiać w przedstawieniach, w których cyklicznie występuje wraz z kabaretem Pożar w Burdelu.

Kasia Kwiatkowska ma wielu fanów. Czytając opinie na jej temat, na różnych stronach internetowych,  przeczytałam, że najbardziej cenią sobie w niej jej wszechstronność. Aktorka oprócz tego, że świetnie gra, to również pięknie śpiewa oraz parodiuje rzeczywistość. Moim zdaniem, warto śledzić poczynania tej sympatycznej artystki. Mam bowiem wrażenie, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i niebawem zaskoczy nas, jakąś świetną produkcją, w której weźmie udział. Trzymam za to mocno kciuki (i Wy też trzymajcie!).

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne