Strona głównaCelebryciYoutuberzyBudda TV - kto to, ile ma lat, Wikipedia, skąd ma pieniądze?

Budda TV – kto to, ile ma lat, Wikipedia, skąd ma pieniądze?

Słyszysz “Budda TV” i wydaje ci się, że to kanał telewizyjny, na którym znajdziesz programy z praktyką jogi i poranną medytacją. A może buddyści nauczają tam, jak żyć w zgodzie z lekcjami Buddy? Nic bardziej mylnego. Budda TV nie nauczy cię medytować i nie opowie o karmie. W uniwersum Internetu każdy znajdzie coś dla siebie – kanały o modzie, urodzie, commentary i te wszystkie teamy i ekipy to tylko wierzchołek góry lodowej. 

Budda TV to bardzo interesująca postać z perspektywy wielu internautów, którzy co chwile zadają nowe pytania na temat jego osoby i życia. Fanów interesuje: Kto to? Ile ma lat? Czy to youtuber? Co mówi na jego temat Wikipedia? Kim jest ojciec Buddy? Skąd ma pieniądze? Gdzie mieszka? Kim jest? Czy ktoś zna jego imię i nazwisko? Skąd ma kasę? 

To ciekawe, że internautów aż tak bardzo interesuje jego życie i oczywiście to, skąd ma pieniądze. Mam nadzieję, że uda mi się zaspokoić twoją ciekawość i poznasz odpowiedzi na wszelkie nurtujące cię pytania.

Budda TV – kto to?

Kto to jest ten cały Budda? Budda naszych czasów to popularny youtuber, a Budda TV to nazwa jego kanału na YouTube. Budda dołączył na tę platformę 25 września 2019 roku, działa tam już więc prawie 3 lata. W tym czasie youtuber zdobył 975 tysięcy subskrybentów, a jego filmy mają łącznie 142 025 796 wyświetleń, ten wynik robi wrażenie. 

Zastanawiacie się, co takiego nagrywa Budda, że ogląda go tyle osób? Mężczyzna jest fanem motoryzacji, dodaje więc dużo filmików o tej tematyce. Na jego kanale znajdziemy wiele drogich samochodów, o których większość osób może tylko pomarzyć, więc dlaczego by ich sobie nie pooglądać na YouTube? Budda lubi pokazywać drogie auta, które kosztują nawet kilkadziesiąt milionów, a subskrybenci są za to wdzięczni.

Budda TV nagrywa też vlogi (głównie o motoryzacji) i, jak sam podkreśla, czasem zdarza mu się zrobić jakiś prank. Oczywiście, jak wszyscy wiemy, królem pranków w naszym kraju jest nikt inny, jak Marcin Dubiel. It’s a prank bro.

Wikipedia nic wam nie powie na temat tego chłopaka, my to zrobimy. 

Mottem Buddy jest “pracować należy mądrze, a nie ciężko”, dlatego też w lipcu na jego kanale pojawił się film dokumentalny o zacnym tytule Pół roku życia twórcy, który możecie obejrzeć na jego kanale. Bez wątpienia pozwoli wam to zrozumieć, kim jest Budda. Film pokazuje też kulisy organizowania największego w Polsce eventu motoryzacyjnego, jakim jest Illegal Zone. Ta impreza to połączenie muzyki, celebrytów, driftu i drogich samochodów.

illegal night
iNa eventach llegal night dzieje sie!

Budda TV – ile ma lat, wzrost, waga, imię i nazwisko

Słyszysz Budda i zastanawiasz się, jak ma na imię? Tak naprawdę Budda nazywa się Kamil Labudda. Skoro znacie już jego imię i nazwisko, przyszedł czas na wzrost, wagę i wiek. Wiele osób chce wiedzieć, ile ma lat Budda, ponieważ osiągnął on wielki sukces w krótkim czasie. Mnóstwo młodych chłopaków marzy, by być na jego miejscu i mieć jego majątek. Pewnie nikogo nie dziwi to, że luksusowe samochody i pieniądze są uznawane za największą wartość… szczególnie wśród widzów w młodym wieku.

Wiek Buddy nie jest tajemnicą. Kamil Budda ma 23 lata, nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, czemu mężczyzna zawdzięcza swój sukces. Niewiele 23-latków może się pochwalić takimi osiągnięciami jak ich ulubiony youtuber, czyli Budda.

Niestety nie mamy dobrych wiadomości dla tych, których interesuje waga i wzrost Buddy. Informacje na ten temat nie są podane do wiadomości publicznej, Wikipedia też ich nie udostępnia. Widać jednak, że Budda to bardzo postawny mężczyzna – jest dobrze zbudowany i wysoki.

Budda – ojciec. Kim był ojciec Buddy?

Wiele osób zastanawia się też, kim jest ojciec Buddy i chcą on znać jego imię i nazwisko. Dla niektórych może być to niezrozumiałe, w końcu ingerowanie w czyjąś prywatność i wypytywanie o rodziców nie jest czymś, co robimy na porządku dziennym. Jest jednak jeden główny powód, dla którego ludzie zastanawiają się, kim jest ojciec Buddy. Chodzi o to, że fani podejrzewają, że Budda odziedziczył majątek po swoim tacie. 

Nic bardziej mylnego – Kamil Labudda sam dorobił się wszystkiego, co obecnie ma. Chłopak miał naprawdę trudne dzieciństwo i młodość, waga problemów, z jakimi się mierzył jest ogromna. W wieku 16 lat Budda wyjechał do Anglii i pracował tam na zmywaku, by zarobić pierwsze poważne pieniądze. Matka wyrzuciła go z domu w dniu osiemnastych urodzin, a jego ojciec nadużywał alkoholu i zmarł na ławce jako bezdomny. 

Jakiś czas temu Budda przyznał w wywiadzie, że nie ma obecnie kontaktu z matką. Kobieta przypisuje sobie jednak wszystkie jego sukcesy i tym usprawiedliwia wyrzucenie syna z domu. Budda pomimo młodego wieku doświadczył wielu przykrości i tragedii, sam podkreśla, że wszystkie te przeżycia go ukształtowały. Potwierdzeniem jego słów jest to, że nie chce iść w ślady ojca alkoholika i sam nigdy w życiu nie wziął do ust alkoholu.

Budda TV – skąd ma pieniądze? Jaki ma majątek?

Dla wielu osób pieniądze są najważniejsze, dlatego też interesuje ich majątek Buddy. Ciekawscy obserwatorzy pytają skąd ma pieniądze/skąd ma kasę i chcieliby żyć na podobnym poziomie, co ich ulubiony youtuber. Informacji na ten temat szukają między innymi w serwisie Wikipedia, ale nie tędy droga.

Budda pracował jako konsultant telefoniczny jednej z sieci telekomunikacyjnych i zarabiał tam 7-10 tysięcy miesięcznie – to właśnie pozwoliło mu na zakup pierwszego samochodu. Później chłopak otworzył wypożyczalnię samochodów, zaangażował się też w biznes związany z fotowoltaiką – Budda mówi o sobie, że jest świadomym człowiekiem i nie chciał czerpać pieniędzy jedynie z YouTube’a, bo sława jest ulotna. Szybki wzrost zarobków sprawił, że chłopak nie martwi się o swoją przyszłość. Kamil Labudda mknie jak burza – w 2020 roku wydał płytę Rozdaję Karty, a największy obrót, jaki w tym czasie miał ze swojego kanału to 400 tysięcy złotych za miesiąc.

Wiecie już, skąd ma pieniądze, a ile obecnie wynosi majątek Buddy, można się tylko domyślać.

Budda TV – gdzie mieszka Kamil Labudda?

Budda, czyli Kamil Labudda wychował się w Krakowie i mieszkał tam przez 15 lat. Jego mieszkanie znajdowało się około 600 metrów od krakowskiego rynku. Gdzie mieszka Budda? Szkoda, że Wikipedia nie podaje takiej informacji. Często pojawia się on w Krakowie, ale błędem nie byłoby nazwanie go obywatelem świata. Młody mężczyzna jest stale w rozjazdach – obecnie przebywa w Los Angeles, jakiś czas temu był we Włoszech, Dubaju i Monako. Myślę, że nawet znajomi Buddy mogliby mieć problem z określeniem tego, gdzie mieszka chłopak, ze względu na to, że tak często podróżuje.

Już wiesz, kim jest Kamil Labudda. Jego imię i nazwisko powinno ci zapaść w pamięci. Pomimo młodego wieku Budda wiele przeszedł, ale też wiele osiągnął. Ma ogromny majątek, ale rozsądnie zarządza swoimi pieniędzmi i nie boi się mówić o tym, jak wyglądała jego przeszłość. Ojciec i matka nie byli dla niego wsparciem i na wszystko zapracował sobie sam. Czas pokaże, czym jeszcze zaskoczy nas Budda.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne