Strona głównaCelebryciAktorzyMaciej Musiałowski - partnerka, rodzice, dziewczyna, tata, wiek rodzeństwo

Maciej Musiałowski – partnerka, rodzice, dziewczyna, tata, wiek rodzeństwo

W Polsce mamy wielu aktorów, którzy cieszą się ogromną popularnością i grają w najróżniejszych produkcjach (choć chyba dla nikogo nie będzie zaskoczeniem to, że w naszym kraju królują komedie). Niektórzy lubią wbijać szpilkę konkretnym gwiazdom, mówiąc, że niedługo wyjdą im nawet z lodówki. Takie komentarze dotyczą, chociażby Tomasza Karolaka, Piotra Adamczyka, czy Mikołaja Roznerskiego.

Wydawać by się mogło, że w Polsce jest mało aktorów młodego pokolenia, którzy dorównywaliby talentem i charyzmą starszym kolegom po fachu. Doświadczenie w końcu robi swoje. Nie jest to jednak do końca prawda. W naszym kraju jest wiele młodych artystów z ogromnym potencjałem, a dodatkowo mają oni coś do powiedzenia. Jednym z najpopularniejszych aktorów – choć wypada tu wspomnieć również o tym, że mężczyzna śpiewa i gra na instrumentach – jest Maciej Musiałowski, znany między innymi z filmu Sala Samobójców. Hejter

Przeczytaj ten artykuł, by poznać życiorys Musiałowskiego. Dowiesz się, jakie znaczenie ma dla niego rodzina, czyli rodzice i rodzeństwo, jaki jest jako partner i czy wiemy, kim jest jego partnerka oraz jaki związek z jego karierą ma Julia Wieniawa. Gotowy? No to lecimy!

Maciej Musiałowski – życiorys

Życiorys Macieja Musiałowskiego interesuje wiele osób, co może być szokujące ze względu na wiek aktora – w tym roku skończy on 29 lat. Młody mężczyzna pokazuje jednak, że wiek to nie wszystko, a na popularność zapracował sobie ciężką pracą. Dzieciństwo nie było dla niego łatwym okresem, nie czuł się dobrze w kontaktach z rówieśnikami, wydawało mu się, że nie przynależy do miejsca, w którym jest. Jakiś czas temu Maciej wspominał, że koledzy ze szkoły byli zdystansowani, prawdopodobnie miało to związek z tym, że różnił się od nich – nie grał w piłkę, a zamiast tego śpiewał piosenki, wracając ze szkoły do domu, gdzie czekali na niego rodzice.

Maciej Musiałowski to mężczyzna, którego życiorys nie obfituje w skandale. Jednym z głośniejszych tematów, o jakim pisali w jego kontekście był… samochód. Tak, dobrze słyszycie, samochód. Fani Macieja nie ukrywają zadowolenia tym, że jest on zwolennikiem zabytkowych aut – jego samochód to klasyczny kabriolet, a dokładniej Alfa Romeo Spider z lat 80. XX wieku. Obserwatorów zszokowała też kolizja, o której Musiałowski opowiedział na Instagramie. Na szczęście aktor i jego samochód mają się dobrze, a drobny wypadek stał się pretekstem do renowacji auta.

Maciej Musiałowski – rodzina, rodzice, siostra, rodzeństwo, tata, matka

Rodzina, czyli rodzice i rodzeństwo Musiałowskiego mieli duży wpływ na jego życiorys i to jaką drogę zawodową wybrał. Matka i tata aktora byli związani ze sztuką, w ich domu stale bywały osoby, które miały artystyczną duszę. Jego rodzina to też dziadkowie, którzy zawsze śpiewali i tańczyli. Rodzice to ważne osoby w życiu Macieja Musiałowskiego – sprawili, że nie boi się mówić o swoich uczuciach. Taka matka i tata to skarb. 

Artystyczna rodzina zaszczepiła w Musiałowskim pasję i to dzięki nim, już w wieku 5 lat, zaczął myśleć o aktorstwie. Maciej zdradził, że jego matka zajmowała się malowaniem i grała na fortepianie, a tata na gitarze. Ciekawostką na temat życiorysu aktora jest też to, że jego rodzina to nie tylko matka i tata, ale też bracia (siostra nie była nigdy w planach!). Maciej jest najmłodszym z rodzeństwa.

Dlaczego internauci pytają, kim jest siostra Macieja Musiałowskiego, skoro jej nie ma? Prawdopodobnie chodzi o to, że w 2018 roku aktor wziął udział w programie Ameryka Express z pewną dziewczyną, Anną Małysą, a niektórzy uznali, że to jego partnerka lub siostra! Anna Małysa to po prostu jego dobra koleżanka, chociaż sam Maciej powiedział, że jest ona dla niego jak siostra. 

Maciej Musiałowski – partnerka czy partner? Czy jest w związku?

Maciej Musiałowski to mężczyzna, który woli, żeby jego życiorys był komentowany w kontekście tego, co robi zawodowo. Niestety ludzie są bardzo ciekawscy i osoby publiczne muszą się liczyć z tym, że ich życie prywatne będzie wystawiane na światła reflektorów. Również w przypadku Macieja Musiałowskiego nikogo nie dziwi to, że fanów interesuje, kim jest jego rodzina i partnerka. 

Młody aktor dba o swoją prywatność i nie wiemy, jaki jest jako partner. Dziewczyna, z którą łączony był w przeszłości to między innymi Vanessa Aleksander, z którą zagrał w Sala Samobójców. Hejter – tabloidy rozpisywały się o tym, jak wygląda ich domniemany związek. Nigdy nie zostało jednak potwierdzone, że Aleksander to partnerka Musiałowskiego.

Pod koniec zeszłego tygodnia okazało się, że w życiu Macieja pojawiła się nowa dziewczyna! Kim jest jego obecna partnerka? Nie wiadomo. Czy ten związek to coś więcej niż tylko koleżeńska relacja? Czas pokaże. Jeśli szczupła blondynka, z którą Musiałowski chadzał w weekend po stolicy to jego nowa partnerka, to życzymy im szczęścia. Może aktor zmieni zdanie i za jakiś czas publicznie opowie, jaki jest jako partner 🙂

Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa

Julia Wieniawa to kolejna dziewczyna, która podejrzewana była o romantyczny związek z Maciejem Musiałowskim. Para zaprzeczyła jednak tym doniesieniom, potwierdzając, że są przyjaciółmi, a partnerką Julia Wieniawa jest tylko na planie. Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski znają się od wielu lat, a ich związek jest czysto przyjacielski, rozumieją się jak rodzeństwo, a dziewczyna traktowana jest przez niego jak młodsza siostra. 

Wieniawa i Musiałowski brali też wspólnie udział w projekcie związanym ze słuchowiskiem Random, którego ostatni odcinek został wyemitowany w formie audiowizualnej… i tam faktycznie tworzyli związek. Para spotkała się też wcześniej na planie filmu Sala Samobójców. Hejter. Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski to nie tylko partnerka i partner filmowi – nagrali oni wspólnie utwór Zabierz tę miłość. Koniecznie musicie posłuchać tej piosenki, bo jest genialna! Musiałowski śpiewa i gra na pianinie, a wszystko brzmi naprawdę cudownie. Warto posłuchać tej piosenki, by przekonać się, że młody mężczyzna ma nie tylko talent aktorski, ale też muzyczny.

Maciej Musiałowski – piosenki i filmy

Maciej Musiałowski otrzymał swoją pierwszą poważną rolę w 2016 roku, kiedy wcielił się w rolę Ksawerego Kryńskiego w serialu TVN Druga szansa. Inne popularne seriale z jego udziałem to Kod genetyczny i Random. Musiałowski gra też oczywiście w filmach, a najbardziej cenionym z nich jest właśnie Sala Samobójców. Hejter, o której już wspominałam. Utalentowanego aktora można też podziwiać w takich filmach jak Wyzwanie, Polot i Chrzciny.

Spytacie o piosenki Musiałowskiego? Niestety nie ma ich zbyt wiele. Oprócz Zabierz tę miłość, Macieja mogliśmy też usłyszeć w kilku utworach, które wykonywał w serialu Druga Szansa i filmie Wyzwanie. Fani dopytują, kiedy pojawią się kolejne piosenki Musiałowskiego, bo nie chcą, żeby zmarnował się taki talent.

Maciej Musiałowski to artysta, który udowadnia, że wiek nie jest ważny, kiedy ma się talent. Można by powiedzieć, że jego kariera mknie niczym rozpędzony samochód, ale to nieprawda. Mężczyzna starannie dobiera projekty, w których uczestniczy i dba o to, by nie stać w miejscu. Rodzina, dziewczyna i związek to tematy, o których Musiałowski niechętnie rozmawia, bo prywatność jest dla niego bardzo ważna. Mam nadzieję, że Maciej Musiałowski będzie się dalej rozwijał zawodowo i nie mam tu na myśli jedynie aktorstwa. Chyba wszyscy czekamy na jego kolejne piosenki.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne