Strona głównaCelebryciAktorzyPiotr Nerlewski - ile ma lat, dziewczyna, żona, rodzice, prywatnie

Piotr Nerlewski – ile ma lat, dziewczyna, żona, rodzice, prywatnie

Piotr Nerlewski to polski aktor młodego pokolenia, który wzrost popularności zyskał, jako Franek w uwielbianym przez wszystkich serialu M jak miłość. Leśniczy od razu przypadł do gustu fanom Emki, którzy bardzo przeżywali jego odejście z serialu.

Na szczęście jakiś czas później Nerlewski wcielił się w rolę błyskotliwego i charyzmatycznego dentysty Radka w serialu Zakochani po uszy, a wraz z nim do obsady dołączyła Anna Karczmarczyk i Mikołaj Krawczyk.

Aktor, który ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie, uwielbiany jest przez Polki – niejedna marzy, by zostać jego dziewczyną lub żoną, a jego klata rozpala kobiety i podnosi ciśnienie mężczyznom, którzy też chcieliby tak wyglądać. 

Przeczytaj ten artykuł, jeśli chcesz się dowiedzieć ile lat ma Piotr Nerlewski, jak wyglądają jego rodzice, brat i dziewczyna, kim jest dla niego Marcjanna Lelek i co łączy go z serialową partnerką. Chcesz wiedzieć, jaki Nerlewski jest prywatnie, a może interesuje cię tylko jego klata?

Piotr Nerlewski – dziewczyna, żona, Marcjanna Lelek

Czy w życiu Piotra Nerlewskiego obecna jest dziewczyna? Aktor niechętnie dzieli się informacjami na temat tego, jak wygląda jego życie prywatne. W jednym z wywiadów z 2015 roku Nerlewski wyznaje, że spotyka się z pewną aktorką, jednak nie wiadomo, czy wciąż są oni razem. Prawdopodobnie Piotr ma dziewczynę, ale nigdzie nie zobaczymy jego zdjęć z partnerką. 

Chcecie wiedzieć, kim dla aktora jest Marcjanna Lelek? To jego serialowa żona…no może była żona. Piotr Nerlewski i Marcjanna Lelek grali małżeństwo w serialu M jak miłość. Dziewczyna walczyła o miłość serialowego Franka ze swoją siostrą, ich perypetie wzbudzały wśród fanów wiele emocji. Niestety ich wątek nie zakończył się happy endem, żona przyłapała leśniczego na zdradzie z jego byłą partnerką! O ich związku mogłaby powstać książka.

Piotr Nerlewski i Marcjanna Lelek to nie tylko serialowi mąż i żona – aktorzy świetnie dogadują się prywatnie. Ostatnio Nerlewski okazał wsparcie koleżance, która dokonała coming outu. Chłopak napisał na Instagramie, ze love is love i życzy dziewczynom wszystkiego najlepszego. Widać, że była żona ma od aktora duże wsparcie 🙂 

Piotr Nerlewski – ile ma lat, wzrost, brat, książka, klata

Wiele osób zastanawia się, ile ma lat Piotr Nerlewski, jego wiek jest szeroko komentowany w sieci. Aktor urodził się 27 stycznia 1989 roku, ma więc 33 lat. To piękny wiek na rozwój kariery!

Wiecie już, ile ma lat aktor, przyszedł więc czas na jego wzrost – Nerlewski ma 175 cm wzrostu.

Interesują was też brat i rodzice chłopaka. Kim są jego rodzice? Czym się zajmuje jego brat? Takie pytania pojawiają się w sieci. Niestety chłopak chroni swoją prywatność i nie ujawnia, kim są jego rodzice, nie wiadomo też, czym się zajmuje jego brat i czy w ogóle ma on brata.

Jest jednak pewna książka, która może zawierać informacje na ten temat. Książka Życie ciężko wchodzi bez popity została napisana przez Nerlewskiego w formie pamiętnika. Jest to książka opowiadająca o wzlotach i upadkach aktora, który mierzy się ze swoimi lękami i problemami spędzającymi mu sen z powiek. Myślę, że ta książka może być naprawdę ciekawa i warto ją przeczytać.

Jeśli natomiast interesuje cię klata aktora, to możesz ją podziwiać na Instagramie @nerlewski. To tam aktor publikuje różne fotografie z sesji i nie tylko. Na zdjęciach pojawiają się między innymi koty Nerlewskiego i jego koledzy z planu… ale klata też jest widoczna 🙂

Piotr Nerlewski – prywatnie

Jaki jest Piotr Nerlewski prywatnie? Myślę, że o tym też wiele nam może powiedzieć jego książka. Tak jak już wspominałam, jest ona napisana w formie pamiętnika, ale na tej samej zasadzie działa jego Instagram. Piotr Nerlewski chętnie publikuje tam zdjęcia i stories – widać, że dobrze się bawi, dzieląc się z fanami i znajomymi smaczkami ze swojego życia.

Piotr Nerlewski prywatnie jest aktywistą i nie kryje się z tym. Na Instagramie dzieli się swoimi przemyśleniami na temat marszów równości i strajków kobiet. Aktywnie wspiera społeczność LGBT, ostatnio dodał nawet zdjęcie, na którym pozuje w tęczowej kurtce. Nie ukrywa on też, że z całego serca walczy z homofobią i dodaje fotorelacje z parad równości. W grudniu ubiegłego roku odwiedził on też dom dziecka, by wesprzeć maluchy w okresie świąt. Fajnie, że Nerlewski promuje takie inicjatywy i chętnie angażuje się w pomoc innym.

Piotr Nerlewski to aktor, który ma wiele do powiedzenia. Zawodowo coraz częściej pojawia się na ekranach naszych telewizorów, grywa w filmach i serialach, ale to nie wszystko. Nerlewski spełnia się też w teatrze, a w tym roku wydana została jego książka Życie ciężko wchodzi bez popity, w której dzieli się z czytelnikiem swoimi przemyśleniami i lękami. Prywatnie wydaje się być zwykłym chłopakiem, który nie boi się walczyć o to, na czym mu zależy – chętnie uczestniczy w paradach równości i protestach. Fajnie widzieć, że jako osoba publiczna wykorzystuje swoją platformę i nie boi się mówić o tym, co jest dla niego ważne.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne