Strona głównaCelebryciPiotr Królikowski - wzrost, Anita Królikowska, syn Rafała

Piotr Królikowski – wzrost, Anita Królikowska, syn Rafała

Klan Królikowskich od kilku pokoleń podbija polski show biznes. Myślę, że każdy Polak zna przynajmniej jednego członka tej rodziny. Paweł Królikowski zyskał sympatię fanów rolą Kusego w serialu Ranczo, Małgorzata Ostrowska-Królikowska to znana z Klanu Grażyna Lubicz, a Rafał Królikowski grał w serialu obyczajowym Teraz albo nigdy!.

Dzieci z rodziny Królikowskich nie zamierzają rezygnować z popularności, jaką zapewnili im rodzice. Najlepszym tego przykładem jest oczywiście Antoni Królikowski, który nigdy nie przestaje przypominać o sobie mediom. Antek rozpoczął swoją karierę jako aktor, grał w takich produkcjach jak Miłość nad rozlewiskiem, Miasto 44, czy Polityka Patryka Vegi. Dla szerszej publiczności jest on jednak bardziej znany z tego, jak szybko zmienia partnerki. Ostatnio nie znika z pierwszych stron gazet, które opisują, jak zaczął zdradzać swoją żonę, Joannę Opozdę, około pół roku po ślubie i jak ostatecznie porzucił ją dla ich sąsiadki tydzień przed narodzinami syna. W burzliwą dyskusję w mediach społecznościowych włączył się też brat Antka, Jan Królikowski.

Syn Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej czuje się w show biznesie, jak ryba w wodzie. A jak jest z dziećmi Rafała Królikowskiego? Czy Piotr Królikowski też robi wielką karierę? Sprawdźmy!

Piotr Królikowski – życie prywatne, wzrost, Instagram, co robi syn Rafała Królikowskiego?

Syn Rafała Królikowskiego, Piotr Królikowski to postać, o której nie znajdziemy za wiele informacji w mediach. Jest on owocem miłości Rafała Królikowskiego i Doroty Mirskiej. Życie prywatne jest dla niego ważniejsze niż światła reflektorów i paparazzi, najwidoczniej nie poszedł on w ślady starszego kuzyna. 

Piotr Królikowski urodził się w 1998 roku, przyszedł na świat 3 lata po ślubie swoich rodziców. Chłopak ma obecnie 24 lata. Ma on też młodszego brata – 20-letni Michał Królikowski poszedł w ślady ojca. Młodszy syn jest absolwentem Ogniska Teatralnego przy Teatrze Ochota, a obecnie kształci się na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Aktorstwo nie było jego dziecięcym marzeniem – jako mały chłopiec chciał zostać piłkarzem i rozwijał swoją pasję, grając w różnych klubach. Później myślał też o tym, by zostać księgowym w…fabryce słodyczy! Trzeba przyznać, że chłopak miał na siebie niezły plan. Rafał Królikowski jest dumny z syna i chętnie udziela mu rad.

Piotr Królikowski nie interesuje się aktorstwem. W 2018 roku zrobiło się o nim głośno, bo podpisał kontrakt z agencją modelingową Chili Models, której współzałożycielem jest Piotr Czaykowski. Jak wiemy, model musi się wyróżniać pod wieloma względami – powinien mieć odpowiedni wzrost, sylwetkę i przyciągać spojrzenia innych. To wszystko wyróżniało Piotra Królikowskiego, który jest niezłym przystojniakiem. Zastanawia was wzrost i inne wymiary syna Rafała Królikowskiego? Piotr ma 186 cm wzrostu, 95 cm w klatce piersiowej, 70 cm w pasie i 90 cm w biodrach. Robi wrażenie, co?

Chłopak przyciągał wzrok swoim hipnotyzującym spojrzeniem, bujną czupryną i nienaganną sylwetką, jednak modeling szybko się mu znudził, ostatecznie wybrał pracę po drugiej stronie aparatu. Piotr Królikowski jest grafikiem, a jego pasja to fotografia, kinematografia i projektowanie. Instagram to miejsce, gdzie możemy zobaczyć część jego prac. Do jego zainteresowań należy też boks, muzyka i sztuka współczesna. Syn Rafała Królikowskiego ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie, a obecnie pracuje jako Junior Graphic Designer w CCC. Chłopak zaznacza, że jego praca nauczyła go patrzeć na świat, jak na wizualne dzieło sztuki, a jako swoje zalety wymienia pracowitość, precyzję i otwarty umysł. 

Jeśli interesujecie się fotografią lub po prostu chcecie popatrzeć na ładne zdjęcia, to polecam odwiedzić profil Piotra na Instagramie. Możecie go znaleźć pod nazwą @piotrkrolikowski, gdzie dostępne są także wyróżnione relacje z jego zdjęciami i grafikami.

Piotr Królikowski i Anita Królikowska

Anita Królikowska to siostra Rafała i Pawła Królikowskich jest ona najmłodsza z trójki rodzeństwa i ma 47 lat. Źródła podają, że Anita Królikowska jest grafikiem komputerowym, czyżby to po niej Piotr odziedziczył swoje zamiłowanie do grafiki i fotografii?

Niestety nie jest wiadome, jakie relacje mają Piotr Królikowski i Anita Królikowska – wiemy jednak, że cała rodzina Królikowskich trzyma się blisko, więc pewnie i w tym przypadku jest podobnie, tym bardziej, że Anita Królikowska i Piotr mają te same zainteresowania. Co więcej, Rafał Królikowski wyznał, że po śmierci Pawła Królikowskiego to właśnie Anita Królikowska była największym wsparciem dla całej rodziny i zarażała ich swoim poczuciem humoru.

Jeśli chodzi o relacje Piotra Królikowskiego z kobietami, to musimy wspomnieć o jego dziewczynie, z którą chętnie dodaje zdjęcia na Instagrama. Piotr jest związany z Wiktorią Rybak i nie jest to świeży związek. Para zaczęła się spotykać już w 2018 roku i wygląda na to, że są w sobie bardzo zakochani. Na Instagramie możemy zobaczyć, że wspólnie podróżują i świetnie się razem bawią! Wiktoria Rybak pracuje jako Product Manager dla marki The Odder Side, a jej pasją są podróże i moda.

Wiecie już, kim jest starszy syn Rafała Królikowskiego. Piotr Królikowski to młody chłopak z wielką pasją. Początkowo próbował swoich sił w modelingu, a teraz spełnia się jako grafik. Na pewno jest wielką dumą dla popularnej rodziny Królikowskich.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne