Strona głównaCelebryciKinga Rusin w młodości. Jak wyglądała kiedyś?

Kinga Rusin w młodości. Jak wyglądała kiedyś?

Kinga Rusin jest znaną polską dziennikarką oraz prezenterką telewizyjną. Mało kto wie, że swoje początki miała w TVP. Przez lata związana była z TVN, obecnie mieszka ze swoim wieloletnim partnerem na Kostaryce, w Ameryce Środkowej. Wychowała dwie córki, które są owocem związku z byłym już mężem Rusin, Tomaszem Lisem. Jak życie dziennikarki wyglądało kiedyś, gdy była młoda? W artykule znajdziesz zdjęcia, pokazujące jak  gwiazda mediów wyglądała w młodości.

Kinga Rusin w młodości, co robiła?

Młoda Rusin ukończyła italianistykę na Uniwersytecie Warszawskim. W latach 90 rozpoczęła pracę w Telewizji Polskiej. W młodości realizowała reportaże dla TVP, nawet po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Mieszkała tam 4 lata wraz ze swoim ówczesnym mężem Tomaszem Lisem. 

Po czasie jednak wróciła do polski i podpisała kontrakt z telewizją TVN. Początkowo prowadziła program TVN Wizjer. W roku 2000 zawiesiła swoją karierę w mediach i została współzałożycielką agencji public relations. Po paru latach została prowadzącą telewizji porannej stacji TVN. Kiedyś była również uczestniczką “Tańca z gwiazdami”, gdzie w parze ze Stefano Terrazzino wygrała program. Wynikiem tego powiązania z tańcem, była propozycja kolejnej pracy jako prowadząca “You Can Dance”. W kolejnych edycjach Rusin awansowała do pozycji jurora tanecznego show.

Gwiazda w dość młodym wieku wzięła ślub. Niedługo po nim urodziłą się jej pierwsza córka(Pola Lis), a 4 lata później Iga Lis. Obie córki są owocem małżeństwa Rusin z dziennikarzem Tomaszem Lisem. Obie dziewczyny rozpoczęły studia i zaczęły ścieżkę kariery w dziennikarstwie. 

Jej małżeństwo zakończyło się jednak skandalem oraz rozwodem w 2006 roku. Jej ówczesny mąż zdradził żonę z jej najlepszą przyjaciółką Hanną Smoktunowicz. Kobieta obecnie jest jego żoną. Wywołało to spory skandal. Przy tym przyniosło również duży rozgłos, co sprawiło, że para dziennikarzy stała się bardziej rozpoznawalna.

źródło KAPiF

Kinga Rusin – kiedyś, zdjęcia

Rusin od zawsze była bardzo atrakcyjną kobietą. Kiedyś zawdzięczać swoją urodę mogła swojemu wiekowi. Obecnie podkreśla w swoich wypowiedziach jak ważny jest zdrowy tryb życia i dbanie o swoją sylwetkę, ciało i umysł. Poniżej można zobaczyć jej zdjęcia z młodości. Jak wyglądała? Na najstarszych zdjęciach można zobaczyć Kingę w bardzo krótkich włosach. Jej wizerunek z dawnych lat niejednokrotnie poddawany był krytyce. Oskarżenia głównie odnosiły się do beznadziejnych stylizacji, w jakich występowałą w mediach. 

Młoda dziennikarka od zawsze była bardzo ambitna. Brała udział w dużej ilości projektów i realizowała się w zawodzie jeszcze w młodości. Kiedyś jej głównym celem było bycie dziennikarką. Obecnie rozwija swoją własną firmę z ekologicznymi kosmetykami. Pracuje zdalnie, podróżując po świecie. Jest dumną mamą dwóch córek, w których razem z byłym mężem zaszczepiła pasję do dziennikarstwa.

Sprawdź jeszcze

Popularne