Strona głównaCelebryciBartosz Walaszek – żona, ile zarabia, gdzie mieszka, zarobki, córka, filmy, syn,...

Bartosz Walaszek – żona, ile zarabia, gdzie mieszka, zarobki, córka, filmy, syn, rodzina, dzieci

Bartosz Walaszek to człowiek wielu zawodów, który odnosi sukcesy na wielu polach. Kolejne jego produkcje okazują się hitami o niesłabnącej popularności, dzięki czemu nazwisko Walaszka znane jest większości odbiorcom. Czym zajmuje się Bartosz Walaszek? Gdzie mieszka i ile zarabia? Czy Walaszek ma żonę i dzieci?

Zobacz: Dariusz Miłek – romans, gdzie mieszka, synowie, syn, żona, majątek, Walerija Musina

Bartosz Walaszek – kto to? Filmy i seriale

Bartosz Walaszek to producent filmowy i muzyczny, aktor głosowy, aktor, scenarzysta, animator i satyryk. Założyciel Zespołu Filmowego Skurcz i Git Produkcji, która obecnie znana jest jako SPInka Film Studio. Co ciekawe, „Skurcz” wraz z bratem Walaszek, gdy miał on zaledwie 11 lat, a pierwszą rolę w filmie „Rojal” zagrał w wieku 17 lat. Zasłynął głównie dzięki produkcjom tworzonym przez studio SPInka, wypuszczając seriale animowane dla dorosłych, filmy i filmy krótkometrażowe, wśród których najbardziej znane to. Walaszek użyczał głosu licznym postaciom głównie w swoich produkcjach, zachwycając fanów ogromnymi możliwościami i umiejętnościami.  Najbardziej znane produkcje, w których Bartosz Walaszek zarówno był współtwórcą oraz do większości użyczał głosu bohaterom to:

  • Blok Ekipa – dostępna na Comedy Central i YouTube;
  • Kapitan Bomba – serial animowany i filmy;
  • Człowiek Biegunka;
  • Laserowy Gniew Dzidy;
  • Egzorcysta – dostępny na Netflix z dubbingiem w różnych wersjach językowych, a jak mówi Walaszek: wersja angielska jest na bardzo dobrym poziomie;
  • Generał Italia;
  • Miś Push-Upek;
  • Pod Gradobiciem Pytań.

Jego filmy i seriale osiągają wysoką popularność głównie ze względu na nawiązania do aktualnych wydarzeń i znanych postaci (również z YouTube) oraz hitowych filmów. Do tego prosta animacja, czarny humor i absurdalne sytuacje, które są widoczne szczególnie w „Blok Ekipie”, zapewniły Walaszkowi sukces. Seriale dawniej wyświetlane były na 4fun.TV, ale teraz dostępne są głównie na YouTube na oficjalnym kanale studia oraz na Comedy Central i platformach streamingowych.

Bartosz Walaszek w 2010 r. założył również zespół muzyczny, grający prześmiewczą formę disco polo: Bracia Figo Fagot, którego współzałożycielem jest Piotr Połać. Zespół zdobył ogromną popularność i koncertuje przez cały rok głównie w klubach studenckich. Początkowo klipy były tworzone na potrzeby filmu „Kaliber 200 Volt”, ale z czasem przerodziły się w osobny projekt. Bartosz Walaszek założył również zespół Cjalis.

Źródło: instagram.com/ bartoszwalaszek

Bartosz Walaszek – gdzie mieszka, ile zarabia?

Bartosz Walaszek urodził się w 1977 r. Warszawie, gdzie mieszka do tej pory. Całe życie związany jest ze stolicą, gdzie czuje się najlepiej. To też na pewno dobre miejsce do realizacji swoich artystycznych pomysłów i możliwość współpracy z wieloma innymi ludźmi ze świata show-biznesu. Jak na tak młody wiek, jest bardzo aktywną osobą, która osiągnęła wiele sukcesów i stale rozwija swoją karierę, biorąc udział w przeróżnych wydarzeniach i projektach artystycznych. Zarobki Walaszka nie są publicznie dostępne, a i on niewiele o tym mówi. Z pewnością jest to człowiek, który ma zapewnioną stabilizację finansową – niesłabnąca popularność Blok Ekipy musi też przynosić godziwe zarobki, a sam kanał na YouTubie wart był w 2019 r. 2,2 mln, a aktualnie zarabia kilkanaście tysięcy zł miesięcznie.

Zobacz: Monika Miller – kiedyś, bez tatuaży, wykształcenie, maryla rodowicz, leszek miller jr., wiek, choroba

Bartosz Walaszek – żona

Żona Bartosza Walaszka nie jest osobą mocno aktywną w show-biznesie, dlatego informacje o niej są dość skąpe. To Katarzyna Kralewska-Walaszek, która znana jest przede wszystkim jako aktorka głosowa. Wielokrotnie użyczała głosu postaciom z animacji męża, pracując z nim w duecie. Posiada duże umiejętności i świetnie kreuje postać, zapewniając świetną rozrywkę wszystkim fanom seriali. Katarzyna Kralewska-Walaszek nie jest bardzo aktywna w sieci i mediach społecznościowych, nie ma też udostępnionych wielu zdjęć, a fani Walaszka nie wiedzą o niej zbyt wiele. Co więcej, w Internecie ciężko znaleźć nawet profile Katarzyny w mediach społecznościowych – Bartosz Walaszek nie ma na swoim profilu żadnych nawiązań do kont żony, co zapewne spowodowane jest troską i chęcią ochrony jej prywatności.

Bartosz Walaszek – dzieci, córka, syn?

Wiele osób zastanawia się, czy Bartosz Walaszek posiada dzieci i jak liczna jest jego rodzina? Jak wspomniano wcześniej, jego żona nie jest osobą, która pojawia się publicznie, a rodzina dobrze chroni swoją prywatność. Tak jest też w przypadku dzieci – ciężko znaleźć informacje, czy para ma potomstwo i czy jest to syn, czy córka. O dzieciach artysty informacja pojawia się rzadko, ale wiadomo, że córka Bartosza Walaszka ma na imię Kinga, a rodzice bardzo chronią jej prywatność i nie udostępniają jej wizerunku. Szczegółowych informacji o żonie i córce trudno szukać nawet na profilach artysty w mediach społecznościowych – służą one głównie do promowania działalności oraz informowania fanów o nowych odcinkach seriali, albumach i innych działaniach Bartosza Walaszka.

Zobacz: Justyna Steczkowska – wiek, rodzeństwo, figura, dzieci, romans, mąż, wzrost, nos, romans z menadżerem, rodzice

Sprawdź jeszcze

Popularne