Strona głównaCelebryciKatarzyna Sokołowska - wiek, dzieci, wykształcenie, mąż, życiorys

Katarzyna Sokołowska – wiek, dzieci, wykształcenie, mąż, życiorys

Katarzyna Sokołowska w ostatnim czasie zyskała sporo rozgłosu w mediach z powodu bycia w ciąży. Katarzyna Sokołowska wywołała wiele kontrowersji z powodu późnej ciąży. To właśnie wiek Katarzyny Sokołowskiej powodował mieszane reakcje wśród fanów, ponieważ reżyserka pokazów mody zaszła w ciążę tuż przed 50-tką. Jednak krytyka wcale nie przeszkadzał gwieździe cieszyć się z uroków nadchodzącego macierzyństwa. Wiele osób od czasu wypłynięcia informacji o Katarzynie Sokołowskiej w ciąży chętnie szuka informacji na temat jej życia zawodowego i prywatnego. 

Katarzyna Sokołowska wiek, życiorys, fryzury, stylizacje 

Katarzyna Sokołowska zyskała największą popularność, jako jurorka w popularnym programie telewizyjnym „Top Model”. Z zawodu jest ona nie tylko osobowością telewizyjną, ale przede wszystkim reżyserką pokazów mody. Jej życiorys jest znany tylko częściowo, ponieważ gwiazda dba o zachowanie swojego życia prywatnego z dala od blasku fleszy. Znana jest jednak data urodzenia Katarzyny Sokołowskiej, która przyszła na świat w 1973 roku w Lubartowie. To też tam wychowywała się i stawiała pierwsze kroki w branży rozrywkowej. W wieku lat siedmiu została wokalistką zespołu muzyki dawnej o nazwie Scholares Minores pro Musica Antiqua. 

Już jako dziecko Katarzyna Sokołowska interesowała się stylizacjami i fryzurami. Z tego powodu postanowiła rozwijać się w tym kierunku. Z czasem z wykształcenia Katarzyna Sokołowska stała się projektantką, lecz swój pierwszy pokaz mody przygotowała jeszcze na studiach. To właśnie w studenckim wieku Katarzyna Sokołowska wyreżyserowała dla studentek projektowania ubioru pokaz mody. 

Jej eleganckie stylizacje i zawsze zadbana fryzura pozwoliły jej pokazać prawdziwe umiejętności i wiedzę z zakresu mody w programie typu reality show „Top Model”. Jest ona polskiej edycji od 2013 roku. To właśnie nienaganne stylizacje i klasa sprawiły, że Katarzyna Sokołowska została wybrana na twarz marki Apart od 2015 roku.

Katarzyna Sokołowska – dzieci, ile ma dzieci i w jakim są wieku? 

Dzięki temu, że data urodzenia reżyserki pokazów mody jest znana, wiek Katarzyny Sokołowskiej jest także znany. Ma ona obecnie 49 lat. Dotychczas Katarzyna Sokołowska nie miała dzieci, choć kiedyś w wywiadach przyznawała, że bardzo chciałaby mieć własne pociechy. Niestety, reżyserka pokazów mody nie miała szczęścia do dzieci.

Z kolei mąż Katarzyny Sokołowskiej posiada pociechy z poprzedniego związku. Wiadomo, ile ma dzieci i jaki jest wiek dzieci. Z poprzedniego małżeństwa partner projektantki ma dwie córki – bliźniaczki, które przyszły na świat w październiku 2003 roku. Obecnie wiek dzieci to 19 lat. Obie mieszkają w Londynie i kontynuują naukę w prywatnych szkołach dla dziewcząt. Nie tylko wiadomo, ile ma dzieci partner Katarzyny Sokołowskiej czy w jakim wieku dzieci są teraz, ale także znane są ich imiona – Julia i Wiktoria. 

Katarzyna Sokołowska z dziećmi partner podobno dogaduje się świetnie. On sam w wywiadach kiedyś przyznawał, że bał się tego, jaki kontakt będą miały jego pociechy z nową partnerką. Mimo, że dzieci mieszkają w Londynie, ojciec utrzymuje z nimi stałe i dobre kontakty.

Katarzyna Sokołowska w ciąży? 

Wiadomo, ile dzieci ma Katarzyna Sokołowska. Jeszcze wiosną Katarzyna Sokołowska była w ciąży. W związku z tym na świat w kwietniu tego roku na świat przyszło pierwsze dziecko jurorki „Top Model”. W mediach społecznościowych pochwaliła się ona, że urodził się jej syn i oboje są zdrowi. Gwiazda została mamą w wieku 49 lat, co wzbudzało kontrowersje ze względu na późne macierzyństwo i ryzyko powikłań w trakcie ciąży i porodu. 

Projektantka pokazów mody przyznała także kiedyś w wywiadzie, że w ciążę zaszła za sprawą in vitro, gdyż bardzo zależało jej na własnym potomstwie. Nie była to jednak pierwsza ciąża jurorki reality show, ponieważ wcześniej zaszła ona naturalnie w ciążę. Niestety, nie udało się donosić jej do końca.

Katarzyna Sokołowska wykształcenie 

Życiorys Katarzyny Sokołowskiej nie jest zbyt dobrze znany, ponieważ jurorka „Top Model” chroni swoje życie prywatne. Zdradza jedynie tyle, ile sama sobie życzy i pokazuje, co chce na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

Z jej życiorysu wiadomo, że Katarzyna Sokołowska wykształcenie zdobywała na Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Tam studiowała aktorstwo oraz reżyserię. Okazuje się jednak, że wykształcenie Katarzyny Sokołowskiej jest wielokierunkowego, gdyż w późniejszym czasie podjęła także studia na kierunku kulturoznawstwo oraz dziennikarstwo. Nic dziwnego, że tak aktywna kobieta zdobyła z czasem tytuł Kobiety Roku Glamour 2019 w kategorii „Biznes”. Będąc jeszcze na studiach, Katarzyna Sokołowska pracowała jako modelka. Obecnie poza byciem jurorką popularnego show „Top Model”, współpracuje z duetem projektantów Paprocki&Brzozowski – wspólnie organizują pokazy mody.

Katarzyna Sokołowska mąż 

Chociaż w mediach często pojawiają się informacje na temat męża Katarzyny Sokołowskiej i jej samej to nigdzie nie ma oficjalnej informacji, czy para jest po ślubie. Wiadomo, że para jest w związku od blisko pięciu lat. 

Katarzyna Sokołowska i jej partner, Artur Kozieja, poznali się w takcie zaaranżowanego spotkania w 2016 roku. Dla projektantki pokazów była to randka w ciemno, którą niedoszły mąż Katarzyny Sokołowskiej ustalił z pomocą swatki. Parę jednak szybko połączyły wspólne pasje, jak zamiłowanie do podróży, sztuki i koni. Oficjalnie ogłosili, że są razem dopiero w 2017 roku. 

Artur Kozieja ma obecnie 53 lat, co oznacza, że jest 4 lata starszy od swojej partnerki. Data urodzenia mężczyzny to 1969 rok. Wiadomo, że pochodzi z Karpacza, gdzie jego rodzina prowadzi hotel. Artur Kozieja jest z wykształcenia biznesmenem. Studiował na Akademii Dyplomatycznej w Pekinie oraz w Wharton School w Filadelfii, gdzie uzyskał tytuł MBA z finansów na Uniwersytecie Stanu Pensylwania. Poza tym, mężczyzna jest milionerem i poliglotą – posługuje się płynnie czterema językami, w tym chińskim, rosyjskim i angielskim. Majątku dorobił się pracując w sektorze bankowości w Londynie, lecz z czasem postanowił zająć się rodzinną tradycją związaną z hotelami. Od wielu lat jest właścicielem firmy Europlan, która zajmuje się budownictwem biurowym i hotelowym.

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne