Strona głównaRozrywkaPutin u wróżki - dowcip podbija internet

Putin u wróżki – dowcip podbija internet

Putin – no cóż – to postać, której nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Obecny przywódca Rosji słynie z różnego rodzaju zbrodni. Wielu życzy mu jak najgorzej, nawet samej śmierci. Fakt, że przez to staje się tematem licznych dowcipów, nie powinien nikogo dziwić. Ostatnimi czasy szczególnie popularny stał się kawał o Putinie u wróżki. Jednak to dopiero wierzchołek góry lodowej. O tym i o wielu innych zabawnych historiach z nim związanych, przeczytacie w poniższym artykule. Zapraszamy!

Zobacz: Koń z Valony – ksiązka i memy, o co chodzi?

Wariantów dowcipu z Putinem u wróżki jest kilka. Zacznijmy jednak od tego w którym zbrodniarz kończy w trumnie.

Kawał o Putinie

Jak już mówiliśmy, śmierć Putina jest czymś na co liczy wiele osób. W przypadku takiego zbrodniarza, ciężko domyślić się co motywuje go do działania. Czy jest to duma? Rządza władzy? 

Zapewne lubi być w centrum uwagi, a dzięki rosyjskiej propagandzie przyzwyczajony jest do oklasków i wiwatów w tłumach swoich zwolenników. Internauci nie zawahali się, by zakpić i z tego, nawet w najbardziej brutalny sposób, gdzie to nie z jego obecności cieszą się ludzie, a z tego, iż znajduje się w trumnie. Czy słusznie? Odpowiedź wydaje się całkiem prosta.

Innym wariantem kawału “Putin u wróżki” jest:

Putin u wróżki – kawał

Sytuacja wojny w Ukrainie dynamicznie się zmienia. Początkowo wydawało się, że Putin dopnie swego, jednak bardzo szybko okazało się, że Ukraina nie jest wcale taka bezbronna, na jaką z początku wyglądała. Obecnie prowadzi nasiloną kontrofensywę i przejmuje utracone tereny, co wielu daje nadzieję na ostateczną porażkę Rosji. 

Zobacz: Jesienne pozdrowienia na dzień dobry – dzień dobry jesienią

Pewny i butny Putin twierdził, że zajęcie ukrainy będzie kwestią kilku dni, na całe szczęście mocno się przeliczył. Stąd też w kawale temat wojny wydaje się być dla niego nudny. Jak bardzo zdziwiony musiał być, gdy dowiedział się, że będzie płacił za wódkę (której pewnie pije całkiem sporo) w ukraińskiej walucie. Widok jego twarzy musiałby być bezcenny. Taka informacja zdecydowanie wprowadziłaby go prosto do trumny.

Wróżka groziła Putinowi nawet Polską:

Kolejny kawał

Poglądy polityczne można mieć różne, jednak bardzo cieszy nas, że zdecydowana większość Polaków chętnie pomaga, czy po prostu przychylnie patrzy na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Znajdą się też tacy, którzy twierdzą, iż Polska powinna dołączyć do konfliktu i bezpośrednio wesprzeć naszych wschodnich sąsiadów. 

Nie jest to jednak takie proste i ostatecznie okazać by się mogło, że wywołałoby to więcej szkód niż pożytku. Rosja, a w szczególności Putin są nieobliczalni i pojawiały się już nawet groźby użycia broni jądrowej.  Polska i tak wspiera Ukrainę militarnie, jednak wprowadzenie tam naszych wojsk Rosja mogłaby uznać za prowokację, co daje im pretekst do siania terroru na jeszcze większą skalę. Lepiej więc, by zostało to w sferze dowcipów.

Skąd jednak w ogóle wziął się tema wróżek w tych wszystkich kawałach. Jak się okazuje nie jest to zwykły przypadek. Wiele osób doszukuje się to znacznie więcej głębi. Dlaczego?

W internecie znajdziemy całą masę treści i teorii spiskowych dotyczących Putina, wróżek czy wiedźm. Jedna z nich opisuje jakoby przywódca Rosji miał wynająć grupę najpotężniejszych czarownic w swoim kraju. Zrobił tak, ponieważ z całego świata napływa na niego zła energia zaklęć innych wiedźm. By temu zapobiec jego własny “oddział do zadań specjalnych”, nieustannie odbija wszystkie klątwy, złą energię zamienia w dobrą, tak, by Putin mógł rządzić jak najdłużej. 

Oczywiście nie bierzemy tego na poważnie, jednak jeśli jesteśmy już w kontekście dowcipów i kawałów, to tego typu teorie spiskowe są równie dobre, by trochę się pośmiać. Bardzo często są dość skomplikowane, przez co potrafią wciągnąć. Ważne by nie dać się nabrać!  

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne