Strona głównaCelebryciKatarzyna Skrzynecka - mąż, Instagram, wiek, dzieci, schudła czy przytyła?

Katarzyna Skrzynecka – mąż, Instagram, wiek, dzieci, schudła czy przytyła?

Katarzyna Skrzynecka jest jedną z najbardziej znanych osobistości w polskim świecie show biznesu. Już jako młoda dziewczyna zagrała w filmie Cynga. Popularność zyskała jako aktorka – obecnie kojarzyć ją możemy z takich produkcji jak Miszmasz, czyli kogel-mogel 3 oraz Koniec świata, czyli kogel-mogel 4, gdzie wcieliła się w postać Marleny Wolańskiej. Skrzynecka od pewnego czasu gra również w popularnym serialu Na dobre i na złe.

Fani pani Katarzyny na pewno śledzili jej losy w programie rozrywkowym Twoja Twarz Brzmi Znajomo, którego pierwszą edycję zwyciężyła. Obecnie zasiada ona w jury tego programu. 

Jak można zauważyć, Katarzyna Skrzynecka jest kobietą wielu talentów.

Przeczytaj ten artykuł, by dowiedzieć się, jaką rolę w życiu kobiety odgrywają Marcin Łopucki i Zbigniew Urbański oraz jaki stosunek ma ona do komentarzy na temat tego, czy schudła.

Katarzyna Skrzynecka instagram, wiek, dzieci, życie prywatne

Instagram jest dla wielu osób miejscem, w którym dzielą się z obserwatorami interesującymi chwilami z życia. Z portalu korzystają różne osoby, wiek nie jest tu ważny, jednak Skrzynecka radzi sobie w tej przestrzeni lepiej niż niejedna młoda osoba. Instagram umożliwia aktorce publikowanie zdjęć z wakacji, a także tych związanych z życiem zawodowym. Obecni są na nich na przykład Marcin Łopucki oraz dzieci Katarzyny Skrzyneckiej. Kobieta wykorzystuje Instagram również, by zdementować pojawiające się na jej temat plotki.

Wiecie ile lat ma Skrzynecka? Aktorka w tym roku skończy 52 lata, pomimo wieku jej kariera wciąż się rozwija. Kiedy wkraczała w świat filmu i teatru była bardzo młoda, jednak jej wiek i doświadczenie w branży są atutem. Katarzyna Skrzynecka w ciąży była raz, ale tak naprawdę wychowywała trójkę dzieci. Mało kto wie, że obecny mąż gwiazdy, Marcin Łopucki ma córkę i syna z poprzedniego związku – Skrzynecka traktuje ich jednak jak swoje własne dzieci. Para doczekała się także własnej córki. Wiele osób zastanawia się ile lat ma obecnie dziewczynka. Młoda, 10-letnia Alikia Ilia jest oczkiem w głowie rodziców. Jurorka Twoja Twarz Brzmi Znajomo zawsze marzyła o tym, żeby mieć więcej dzieci, marzenie odrzuciła jednak ze względu na swój wiek.

To, jak wygląda życie prywatne Katarzyny Skrzyneckiej nie jest sekretem, aktorka chętnie opowiada o nim, chociażby na Instagramie. Co więcej, życie prywatne kobiety od zawsze było na świeczniku, niestety taka jest cena bycia celebrytą. Zdarza się, że media podają nieprawdziwe informacje na temat pani Kasi, ingerują w jej relacje z mężem, Marcinem Łopuckim. Waga kobiety również jest komentowanym tematem – internauci zastanawiają się na przykład czy Skrzynecka schudła, czy przytyła lub czy jest w ciąży. Jej życie prywatne nie jest więc tak prywatne, jakby się mogło wydawać.

Katarzyna Skrzynecka mąż

Katarzyna Skrzynecka była swego czasu łączona z Feridem Lakhdarem, nie był to jednak jej mąż, para zaręczyła się, a następnie zerwała zaręczyny w 2002 roku. Pierwszy mąż Skrzyneckiej to Zbigniew Urbański. Młoda aktorka i elegancki policjant pochodzili z dwóch różnych światów, lecz mimo tego zakochali się w sobie. Para była interesująca na reporterów, cieszyli się także popularnością wśród fanów gwiazdy, a ich życie prywatne było ciekawym tematem dla mediów. Niestety małżeństwo nie przetrwało. Urbański miał prawdopodobnie inną wizję związku niż Skrzynecka. Obecnie ukochanym kobiety jest Marcin Łopucki, związek tych dwojga od początku wzbudzał dużo kontrowersji, ponieważ mąż jest młodszy od kobiety.

Katarzyna Skrzynecka Marcin Łopucki

Marcin Łopucki to obecny mąż Katarzyny Skrzyneckiej, para pobrała się w czerwcu 2009 roku. Zapewne wielu zastanawia się, czym zajmuje się mąż Skrzyneckiej. Jest on mistrzem Polski oraz Europy w fitnessie. Co ciekawe, mężczyzna posiada dwoje dzieci z poprzedniego związku, Paula i Dawid są bliźniakami. Wiele informacji, w tym również zdjęcia publikowane na Instagramie Skrzyneckiej, wskazują na to, że ma ona szczególnie dobre relacje z młodą córką swojego ukochanego. 

Marcin Łopucki jest młodszy od swojej małżonki o około 5 lat. Ile lat ma więc mężczyzna? Łopucki w listopadzie skończy 48 lat. Różnica wieku nie jest duża, choć wzbudzała swego czasu poruszenie w mediach, które chciały ingerować w życie prywatne Katarzyny Skrzyneckiej. To właśnie Marcin Łopucki jest mężczyzną, z którym Skrzynecka była w ciąży.  Kobieta i jej mąż w listopadzie 2011 roku doczekali się córki, nadali jej imiona Alikia Ilia – obydwoje uwielbiają Grecję, a imiona te wywodzą się właśnie z greki! 

Katarzyna Skrzynecka Zbigniew Urbański

Zbigniew Urbański to pierwszy mąż Skrzyneckiej. Ile lat trwało ich małżeństwo? Zaledwie 4. Para wyglądała razem na bardzo szczęśliwą, jednak ich życie prywatne miało swoje sekrety. Kobieta chciała mieć wielką rodzinę i dużo dzieci, jednak nie była w ciąży z pierwszym mężem. Co było powodem rozstania tej dwójki? Prawdopodobnie to mąż porzucił Katarzynę Skrzynecką. Po latach od ich rozstania pojawiły się doniesienia, że mężczyzna był niewierny, sama Skrzynecka w jednym z programów telewizyjnych zasugerowała, że lojalność nie była mocną cechą Urbańskiego.

Katarzyna Skrzynecka młoda

Katarzyna Skrzynecka od początku wiązała swoją przyszłość z aktorstwem i muzyką. Już jako młoda dziewczyna rozpoczęła karierę zawodową, będąc jednocześnie studentką na Akademii Teatralnej w Warszawie. Na przestrzeni lat zdobywała doświadczenie i podejmowała się nowych ról, które były pozytywnie przyjmowane przez fanów. Katarzyna Skrzynecka pomimo swojego wieku, nadal czuje się młoda – widać to nawet po zdjęciach, które wrzuca na Instagram, kobieta promienieje, a jej uśmiech jest zaraźliwy!

Katarzyna Skrzynecka schudła czy przytyła? Waga

Internauci co jakiś czas zastanawiają się, czy Skrzynecka schudła, czy przytyła. Bez względu na to, co myślą inni, najważniejsze, by aktorka sama czuła się dobrze w swoim ciele. Kobieta wie, że jej waga zmienia się wraz z wiekiem, jednak jest to normalne zjawisko. Nie ukrywa też, że przytyła w czasie ciąży, natomiast nie był to dla niej powód do zmartwień. Skrzynecka, kiedy była w ciąży przytyła około 17 kilogramów, jednak późnej schudła, choć nie była to dla niej sprawa priorytetowa. Dokładna waga Katarzyny Skrzyneckiej nie jest znana, wiadomo jednak, że efekt jojo nie jest jej obcy – zdarzało się tak, że kobieta szybko schudła, a później znowu przytyła.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne