Strona głównaCelebryciAdolf Kudliński - wikipedia, na co zmarł, żona, przyczyna zgony, nie żyje,...

Adolf Kudliński – wikipedia, na co zmarł, żona, przyczyna zgony, nie żyje, śmierć, gosia, wykształcenie, kim jest?

Kim jest Adolf Kudliński? Adolf Kudliński, najsłynniejszy polski preppers, który zbierał zapasy, by przeżyć koniec świata. Był barwną postacią. Prowadził swój kanał na YouTubie, na którym pokazywał jak można przeżyć i jak przygotować się do przeżycia w trudnych warunkach. Jego kanał śledziły miliony Polek i Polaków. Adolf Kudliński urodził się w 1951 roku, zmarł w 2020, w wieku 69 lat. Co mówi o nim Wikipedia? Na co zmarł Adolf Kudliński? Jak nazywa się żona Kudlińskiego? Jak jest przyczyna zgonu? Czy Adolf Kudliński nie żyje? Kim była w jego życiu Gosia? Jakie było jego wykształcenie?

Adolf Kudliński – kim jest? Czego nie powie nam Wikipedia

Kim jest Adolf Kudliński? Adolf Kudliński był najsłynniejszym polskim preppersem. Jego śmierć była bardzo zaskakująca dla jego fanów.  Na swoim kanale na YouTubie uczył jak radzić sobie w trudnych okolicznościach. Twierdził, że w jego gospodarstwie przez półtora roku mogłoby przeżyć nawet 50 osób. Jego gospodarstwo liczy dwanaście hektarów. Na posesji zostało wykopanych kilka studni, woda z dachu rozprowadzana do foliowych tuneli, w których rosną rzodkiewki czy sałata. Pod ziemią zakopane zostały butelki PET z wodą. Najstarszy słoik z kiełbasą pochodzi z 1980 roku. Żona wspólnie z nim prowadziła agroturystykę. 

Preppersi to ludzie, którzy przygotowują się na katastrofę – od wojen przez kataklizmy, klęski gospodarcze, aż do opadów śniegu odcinających domy od świata zewnętrznego, a także śmierć. Gromadzą zapasy, które pozwolą im przetrwać w trudnych warunkach. To nie tylko gromadzenie zapasów jedzenia, ale również koców, broni, wody czy leków. Szacuje się, że w Polsce jest 30 tys. takich osób. Prepping nie jest ideologią czy światopoglądem, nie ma też nic wspólnego z poglądami politycznymi. Preppersi mają być samodzielni i samo mają zdobywać wiedzę na temat przetrwania. 

Najsłynniejszym z nich był Adolf Kukliński. Zasłynął nie tylko kanałem z filmikami o tym, jak przeżyć trudne warunki. Prowadził także badania podziemnych Komór Grobów Królów Słowiańskich w Łyśćciu, na Świętym Krzyżu. Oprócz tego zajmował się ziołolecznictwem i kultywacją dawnych zwyczajów Ziemi Świętokrzyskiej.

Wspólnie z żoną – Gosia, prowadził gospodarstwo agroturystyczne. Na terenie gospodarstwa znajdują się dwa schrony. Jak przyznawał Kudliński, w jednym może przebywać 10 osób. W warowni, która znajdowała się na terenie gospodarstwa, założył w nim Muzeum Siekier i Toporów. Najstarszy eksponat, który jest w kolekcji datowany jest na początek XVIII wieku. W muzeum znajduje się ponad 2500 siekier. Są tu również maczugi, topory oraz oszczepy. Pan Adolf gromadził je od ponad 20 lat.

Czego jeszcze nie powie nam Wikipedia? Nie powie, o warsztatach, które prowadził Adolf Kudliński. Były to warsztaty kowalskie, na których można było stworzyć replikę średniowiecznego miecza czy włóczni. Na warsztatach z zielarstwa, można było pogłębić wiedzę na temat ich zbierania, suszenia czy właściwości poszczególnych roślin.

Adolf Kudliński nie żyje. Na co zmarł?

Niektóre jego filmy generowały ponad 1 mln odsłon. Źródło: YouTube

Adolf Kudliński nie żyje – taka informacja obiegła fanów preppersa. Czy Wikipedia podaje nam, na co zmarł? Adolf Kukliński zmarł 25 października 2020 roku, w wieku 69 lat. Nie żyje więc już 2 lata. Oficjalną przyczyną zgonu to zawał serca. Pan Adolf po prostu zasnął i już więcej się nie obudził. Jednak wielu fanów Kudlińskiego, nie wierzy w „zwykłą” śmierć swojego mistrza. Kudliński był znany organom ścigania. W marcu 2020 roku Sąd Rejonowy w Starachowicach skazał go na pół roku więzienia! Powodem takiej sytuacji stało się nawoływanie przez Kudlińskiego do nienawiści na tle etnicznym. W swoim ostatnim filmie opowiadał, że został napadnięty i potraktowany gazem pieprzowym. Wielu fanów twierdzi, że został zabity przez swoich prześladowców. Przyczyna zgonu jest więc tajemnicza, wiele osób ciągle zastanawia się, na co zmarł.

Zobacz: Krzysztof Piątek – żona, daty dołączenia, zarobki, wiek, dziewczyna, wzrost, brat, numer, rodzeństwo, waga

Adolf Kudliński – żona

Kim jest Zofia? Adolf Kudliński miał żonę, Zofię, choć inni myśleli, że nazywa się Gosia. Wspólnie z nią prowadził Muzeum Siekier i Toporów w swoim gospodarstwie w Orzechówce, koło Bodzentyna, w województwie świętokrzyskim.

Zobacz: Witold Paszt – nie żyje, syn, choroba, pochodzenie, młody, żona, pogrzeb, rodzice, dzieci, Wikipedia, córki, na co zmarł

Adolf Kudliński – wykształcenie

Jakie było wykształcenie preppersa? Adolf Kudliński przez 30 lat szykował się na katastrofę i wojnę. W swojej posiadłości był przygotowany na to, by przetrwać nawet półtora roku. Swoją wiedzę czerpał głównie z wiedzy prastarych Słowian. Miał dużą wiedzę na temat życia i wierzeń Słowian. Jego wykształcenie było związane z historią. Pasjonował się historią i twierdził, że z obserwacji historii można zakładać, że dojdzie do wojny z Niemcami lub Rosją. Korzystając z dawnej wiedzy, przygotowywał się na nadejście katastrofy. Kudliński uczył swoich fanów, jak można wykorzystać dary natury, jak odpowiednio przechowywać żywność.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne