Strona głównaCelebryciPaulina Zwierz - ile ma lat, rodzice, data urodzenia, wzrost, informacje

Paulina Zwierz – ile ma lat, rodzice, data urodzenia, wzrost, informacje

Paulina Zwierz to polska aktorka młodego pokolenia. Widzowie kojarzyć mogą ją z roli Julii, emitowanego na antenie TVP serialu “Na sygnale”. Sławę przyniosła Jej także niewątpliwie możliwość udziału w reklamie T-Mobile oraz loterii Taurona. Oprócz kariery aktorskiej Paulina Zwierz jest również modelką.

To niewątpliwie kobieta – orkiestra o wielu zainteresowaniach i pasjach. Warto wspomnieć, że Paulina interesuje się tańcem towarzyskim, baletem i malarstwem. W wolnych chwilach wiele czasu poświęca aktywnościom fizycznym. Zimą możemy zobaczyć ją na nartach czy snowboardzie, latem stawia raczej na basen czy bieganie.

Zapraszamy na skrót najważniejszych informacji o aktorce, a w nim:

  • Co więcej wiemy o Paulinie Zwierz?
  • Jakie informacje znajdziemy na Wikipedii o Paulinie Zwierz?
  • Ile lat ma Paulina?
  • Czy Paulina Zwierz jest podobna do Przybylskiej?

Zobacz: Paulina Chruściel z mężem, dzieci, z córką, wiek, waga, rodzice, wzrost

Paulina Zwierz – informacje, Wikipedia

Popularnym źródłem, którym wiele osób posiłkuje się, poszukując informacji o osobach medialnych, jest Wikipedia. Paulina Zwierz jednak do tej pory nie dorobiła się swojego profilu na tym portalu, co w sumie nie dziwi, gdyż jest ona wschodzącą gwiazdą aktorstwa i jeszcze niewiele o niej wiemy. Na próżno szukać informacji o Paulinie także na innych stronach, które skupiają najważniejsze informacje o aktorach. Mowa tu między innymi o portalu filmweb. 

Źródło: instagram

Z informacji o Paulinie Zwierz warto wspomnieć o Jej wykształceniu. Ukończyła Ona studia pierwszego stopnia na kierunku finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Aktorka nie może pochwalić się ukończoną akademią teatralną, a przygotowanie do zawodu zdobyła podczas trzyletniego kursu w Studio Aktorskim STA w Poznaniu. Jak widać, mimo to radzi sobie świetnie w tej branży. 

Paulina Zwierz – ile ma lat, wzrost, waga

Paulina Zwierz jest niewątpliwie aktorką, która dopiero debiutuje. Być może z tego powodu, wiele osób chciałoby dowiedzieć się o jej postaci więcej. Widzów interesuje nie tylko wykształcenie, jakie posiada, ale także to ile ma lat, jaki jest Jej wzrost i waga.

Jak już niejednokrotnie wspominaliśmy, Paulina Zwierz jest młodą aktorką. Urodziła się 30.09 1997 roku, a więc niedawno obchodziła swoje 25 urodziny. Mimo młodego wieku aktorka wyróżnia się charyzmą, a rola w serialu TVP, otworzyła przed nią ścieżkę kariery zawodowej. 

Paulina jest aktorką, która wyróżnia się swoją filigranową figurą. Jest nie tylko szczupła, bowiem waży nieco ponad 50 kg, ale to tego nie wyróżnia się wysokim wzrostem. Można by rzec, że jest średniego wzrostu, mierzy bowiem 167 cm wzrostu. 

Zobacz: Paulina Wyka – wiek, dzieci, wykształcenie, Wikipedia, Maciej Zakościelny

Paulina Zwierz podobna do Przybylskiej?

Co łączy Paulinę Zwierz z Anną Przybylską? Z pewnością jest to branża filmowa, z której zarówno jedna, jak i druga związała swoją karierę zawodową. Nie da się ukryć, że mimo iż Paulina Zwierz dopiero debiutuje w branży i chciałoby się rzec, że stawia w nim dopiero swoje pierwsze kroki, zapowiada się całkiem obiecująco. Podobnie jak Ania Przybylska, Paulina zaraża innych swoim uśmiechem, a praca z nią na planie jest czystą przyjemnością.

Jednak jest coś więcej, co sprawia, że wiele osób doszukuje się koligacji rodzinnych pomiędzy tymi dwiema aktorkami. Wiele osób wręcz błędnie twierdziło, jakoby Paulina była córką Przybylskiej. Nie ma w tym jednak ani krzty prawdy. W rzeczywistości Paulina Zwierz jest jedynie tak bardzo podobna, do nieżyjącej już Ani Przybylskiej, że wiele osób popełnia błąd w łączeniu tych dwóch aktorek w jedną rodzinę. 

Paulina Zwierz nie tylko przypomina zmarłą Przybylską z wyglądu, ale także nosi bardzo podobną fryzurę do Ani, z tą różnicą, że Paulina jest blondynką. 

Paulina Zwierz – rodzice, chłopak, rodzina 

Młodzi aktorzy o sławę i rozpoznawalność zabiegają przez lata. Przez ten czas mało komu zdarza się  osiągnąć znaczące sukcesy, a wiedza o nich samych ograniczona jest do minimum. Nie bez powodu więc fani czy osoby, które zainteresowały się daną postacią w filmie bądź serialu szukają informacji na temat konkretnych gwiazd w sieci. Paulina Zwierz po debiutanckim wręcz sukcesie w serialu “Na sygnale” zyskała rzesze fanów, którzy z uparciem maniaka doszukują się kolejnych newsów i informacji na Jej temat.

Czy ma chłopaka? Kim są jej rodzice? To tylko niektóre z pojawiających się pytań. Wynikają one niekiedy z ciekawości, jak tak młodej osobie udało osiągnąć się taki sukces w branży. Wielu twierdzi, że być może za wszystkim stoją Jej rodzice, którzy mogliby być związani z aktorstwem. Nic jednak na to nie wskazuje. Co do chłopaka, nie znamy Jego dokładnych personaliów, jednak aktorka niejednokrotnie dzieliła się już Jego podobizną na Instagramie, dodając wymowne zdjęcia. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne