Strona głównaCelebryciAgata Konarska - mąż, dzieci, matka, córka, choroba, wzrost, romans, ślub

Agata Konarska – mąż, dzieci, matka, córka, choroba, wzrost, romans, ślub

Agata Konarska z TVP związana jest od 1995 roku. Pierwsze kroki w telewizji stawiała w TVP Polonia, gdzie zapowiadała programy. Później dostała program, w którym była prezenterką – nazywał się on Brawo Bis. Gdzie jeszcze mogłeś/aś ją widzieć? Na przykład w bardzo popularnym swego czasu, porannym programie Kawa czy herbata? oraz w Racji stanu. Dziennikarka prowadziła również koncert Premier na festiwalu w Opolu w 2019 roku.  Co wiemy o Agaty Konarskiej życiu prywatnym? Czego o prezenterce nie znajdziesz na Wikipedii?

Agata Konarska – mąż

Agata Konarska męża nie ma. Przynajmniej nigdy o nim nie wspominała. Chodzą plotki, że miała ona romans z Robertem Janowskim, którego zapewne znasz z popularnego programu telewizyjnego – Jaka to melodia? Jednak nie są to potwierdzone informacje.

Agata Konarska – mąż i dzieci

Czy Agata Konarska ma dzieci? Nie, przynajmniej nie ma o tym żadnej informacji w sieci, ani na portalach społecznościowych Agaty Konarskiej. Kobieta bardzo chroni swoje życie prywatne i wywiadach skupia się na pracy lub na własnych zainteresowaniach, o których przeczytasz w dalszej części artykułu. Występuje ona jednak w TV i żaden widz programu, który prowadzi (Okiem wiary), nie zauważył, żeby była ona kiedykolwiek w ciąży. Odpowiedź na pytanie: Czy Agata Konarska ma dzieci? jest więc przecząca. 

Agata Konarska – ślub

Czy Agata Konarska wyszła za mąż? Nie, ale mimo wszystko chodzą plotki, że kobieta jest po ślubie. Na plotkarskich forach jest multum wątków zatytułowanych: Agata Konarska z mężem, Agata Konarska – mąż i dzieci. Ma rodzinę?, Agata Konarska ślub 2022, Agata Konarska wyszła za mąż? Agata Konarska – czy ma dzieci?. Przez to, że kobieta nie wspomina o mężu ani dzieciach, ludzie szukają informacji wśród internautów. Agata Konarska męża jednak nie ma – kobieta nie wyszła za mąż. 

Piotr Radziszewski i Agata Konarska

Co łączy Piotra Radziszewskiego i Agatę Konarską? W sieci zrobiło się o nich głośno w 2021 roku. Zacznijmy od tego, kim jest Piotr Radziszewski? Jest on byłym dyrektorem TVP 1, czyli stacji, w której od lat pracuje prezenterka. Podobno Piotr Radziszewski i Agata Konarska mieli romans. Mężczyzna był w tym czasie w związku małżeńskim – razem z Iwoną Radziszewską ma syna. Dla wielu osób było to oburzające głównie ze względu na chorobę ich dziecka, z którą rodzina wspólnie w tamtym czasie walczyła. Nie wiadomo, na co dokładnie chorował ich syn Michał. Mimo medialnej burzy o romansie, małżonkowie przepracowali temat i do dzisiaj są razem. 

Agata Konarska – matka

Co wiemy o matce Agaty Konarskiej? Nic – nie ma o niej w Internecie żadnej wzmianki. Wiadomo jednak, kto jest jej drugim rodzicem. Otóż dziennikarka jest córką dyplomaty. Okres dzieciństwa i młodości spędziła więc, jeżdżąc po świecie. Do przedszkola i szkoły podstawowej uczęszczała w Paryżu, który jak sama mówi, na zawsze pozostanie w jej sercu. W Wiedniu dorastala – to tam pisała maturę i studiowała. Niestety, o matce Agata Konarska nie wspomina w żadnym z wywiadów – w sieci są informacje tylko o jej drugim rodzicu. 

Agata Konarska – życie prywatne

Agata Konarska życiem prywatnym niespecjalnie dzieli się w sieci. Na Instagramie ma zdjęcia głównie z pracy. W jednym z wywiadów podzieliła się jednak kilkoma ciekawostkami o sobie i o swoim życiu prywatnym. Co robi Agata Konarska po pracy? Kobieta jest aktywna fizycznie – trenowała pływanie i tenis, w który gra do dzisiaj. Czas spędza również na sali fitness. Jeśli chodzi o gotowanie, to przyznała, że nie jest w tym najlepsza, jednak ma kilka popisowych potraw: sałatki, których składniki dobiera samodzielnie oraz spaghetti ze szpinakiem i serem. Wiele osób zachwyca się jej szczupłą sylwetką – Agata Konarska nie stosuje żadnej diety, po prostu je z umiarem. Jej ukochaną kuchnią, jest kuchnia azjatycka, ale ma również słabość do pizzy. 

Agata Konarska – wzrost, córka, romans, choroba, wiek 

Co znajdziemy o Agacie Konarskiej na Wikipedii? Wiek dziennikarki – w 2022 roku (14 kwietnia) skończyła 49 lat. O Agaty Konarskiej wieku rozpisuje się wiele portali – kobieta wygląda bardzo młodo. Na Wikipedii nie ma informacji o jej drugim rodzicu, czyli o mamie – jedynie jej tata został tam uwzględniony. Czy znamy Agaty Konarskiej wzrost? Niestety nie – prezenterka w żadnym z wywiadów ani na swoich social mediach nigdy nie podzieliła się swoim wzrostem. 

Agacie Konarskiej zarzuca się, że wygląda, jakby była chora. Wiele osób bezsensownie komentuje jej wygląd w sieci – kobieta jest po prostu zadbana i szczupła. Swego czasu kilka tabloidów rozpisywało się o tym, jak niezdrowo i chudo wygląda dziennikarka. Jest to całkowicie nie na miejscu – owszem, Agata Konarska jest szczupła, ale nie wygląda na chorobliwie chudą. Nawet jeśli by wyglądała, to nie jest to niczyja sprawa i temat do komentowania w sieci. Wiele osób nie widzi problemu w mówieniu o wadze innych. Większym tabu jest już otyłość – znacznie więcej internautów nie komentuje sylwetki jakiejś osoby, jeśli waży ona więcej, bo to niegrzeczne. Z jakiegoś niezrozumiałego powodu, ludzie uzurpują sobie jednak prawo do rozmawiania o czyimś wyglądzie, jeśli ktoś jest szczupły – wytykanie komuś, że jest niezdrowo chudy, jest tak samo szkodliwe, jak komentowanie nadwagi. 

Agata Konarska operacje plastyczne
Prawie 50 lat i taka forma!

Agata Konarska – operacje plastyczne

Wiele osób wyszukuje w sieci hasło Agata Konarska i operacje plastyczne. Czy dziennikarka poddała się jakiejś operacji plastycznej? Nigdy nie wspominała o tym. Uroda Agaty Konarskiej jest szeroko komentowana przez wiele osób w sieci – jest ona bowiem bardzo zadbana. Agata Konarska jest jednak jeszcze młoda – kobieta jest jeszcze przed pięćdziesiątką. Dziennikarka nigdy nie chwaliła się tym, że kiedykolwiek poddała się jakiejś operacji plastycznej. Możliwe, że nie chce się tym dzielić, a może naprawdę nigdy nic nie poprawiała. Nawet jeśli by to zrobiła, to nie ma w tym nic złego. Wiele osób – zarówno kobiet, jak i mężczyzn – przechodzi różne operacje plastyczne. Dla części ludzi taka ingerencja w urodę jest przesadą, jednak co w tym złego? Jeśli ktoś ma ochotę coś zrobić ze swoim ciałem czy twarzą, to powinien to zrobić, jeśli dzięki temu poczuje się ze sobą lepiej. Medycyna idzie do przodu i powinniśmy z niej korzystać – również z tej estetycznej.

Agata Konarska od prawie 30 lat pracuje w TVP. Dziennikarka nie dzieli się w sieci swoim życiem prywatnym. Nie wiemy więc na 100%, czy ma ona męża lub partnera, czy nie. Dzieci najprawdopodobniej nie ma – nigdy nie wspominała w żadnym z wywiadów o byciu matką. Daj znać w komentarzu, czy znasz o Agacie Konarskiej jakieś ciekawostki i czy lubisz ją jako dziennikarkę – czekamy!

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne