Strona głównaCelebryciPaulina Smaszcz - partner, synowa, choroba, wzrost, wiek, kiedyś

Paulina Smaszcz – partner, synowa, choroba, wzrost, wiek, kiedyś

Polscy pracodawcy mogą narzekać na poważne braki pracowników fizycznych. Nie brakuje natomiast w naszym kraju wszelkiego rodzaju dziennikarek i prezenterek telewizyjnych. Nic dziwnego, bowiem te zawody wydają się prestiżowe i dobrze płatne. Ponadto praca w mediach często wiąże się z rozpoznawalnością wśród widzów i innymi benefitami, dlatego też tak wiele osób garnie się, żeby spróbować tam swoich sił. 

Wielu z Was pewnie kojarzy Paulinę Smaszcz, niegdyś Kurzajewską. Nie tak dawno zrobiło się o niej głośno za sprawą domniemanego romansu jej byłego męża z lubianą przez widzów aktorką Kasią Cichopek. Całe zamieszanie nie było przyjemnym doświadczeniem dla bohaterki dzisiejszego artykułu. Jeśli jesteście ciekawi, czy Paulina znalazła nowego partnera, na co choruje i w jakim jest teraz wieku, to dobrze trafiliście. Co więcej, dowiedzieliśmy się także, jakie ma wykształcenie i jak przebiegał jej rozwód. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z treścią. 

Paulina Smaszcz – nowy partner, mąż, rozwód, o co chodzi? 

Rozwody to jedna z plag współczesnego świata. Mówi się, że nawet co drugie małżeństwo kończy się rozstaniem. Tyczy się to także par znanych i lubianych przez społeczeństwo. To przykre, życiowe doświadczenie, jakim jest rozwód, nie ominęło Pauliny Smaszcz, która przez 23 lata była związana z cieszącym się sympatią widzów, Maciejem Kurzajewskim. Cóż, zdarza się to wielu osobom, niezależnie od ich małżeńskiego stażu. Warto dodać, że obydwoje poznali się w styczniu 1996 roku, a po 8 miesiącach wzięli ślub. 

Parę miesięcy temu serwisy plotkarskie obiegła wiadomość, że była pani Kurzajewska znalazła pocieszenie w ramionach nowego partnera. Sama zainteresowana przyznała, że rozpoczęła kolejny etap w życiu i nie zamierza oglądać się za siebie. Dodała także, że jej wybranek jest spoza show-biznesu i nie znajdziemy go na portalach społecznościowych, co tylko dodaje pikanterii. Wydaje się, że Paulinie jest to na rękę, ponieważ wspomniała, że nie chciałaby ponownie wiązać się z kimś z telewizji. Nie udało nam się jednak dowiedzieć, czym zajmuje się jej nowy partner. 

Zobacz: Kortez – dzieci, wzrost, wiek, prywatnie, syn, Wikipedia

Paulina Smaszcz – synowa 

W ciągu wieloletniego małżeństwa Maciej oraz jego była żona doczekali się dwójki dzieci – Franciszka (ur. 1997 r.) i Juliana (ur. 2006 r.). Mimo młodego wieku, pierwszy z nich wziął ślub w tym roku. Jego wybranką jest… Włoszka! Synowa ma dobry kontakt zarówno z teściem, jak i z teściową, co nie jest raczej zbyt powszechne. Wybranka starszego syna pochodzi z Werony i jest businesswoman. Paulina nie szczędziła zachwytów nad urodziwą synową. Nie tak dawno kobiety wybrały się na wspólny shopping, który uwieczniły zdjęciem dodanym na Instagramie. Dodajmy, że młoda synowa ma na imię Laura.  

Paulina Smaszcz – choroba. Na co choruje? 

Na co choruje Paulina Smaszcz? Kilka lat temu w jednym z wywiadów, dziennikarka wyznała, że przez długi czas zmagała się z depresją. Uważamy, że wzrost świadomości jest ważny i potrzebny. Dobrze, że osoby znane coraz częściej poruszają kwestie związane z chorobami psychicznymi w przestrzeni publicznej. Niestety, w Polsce bardzo często jest to wciąż temat tabu, chociaż z roku na rok wydaje się, że sytuacja zmienia się na lepsze. Kobieta zaznacza, żeby nie wstydzić się korzystania z pomocy specjalistów. 

Zobacz: Mandaryna – wiek, ślub, choroba, kompromitacja, dzieci, partner, wzrost, włosy, fryzury, gdzie mieszka

Czy jest coś jeszcze, na co choruje Paulina? Niestety tak. W maju ubiegłego roku w programie telewizyjnym wyznała, że zmaga się z niedowładem nóg. Przeszła już kilka operacji, jednak problem nie chce zniknąć. W tym samym czasie doszło do rozwodu, zmarł jej tata oraz teść, a jakby nieszczęść było mało, to straciła również pracę, a wiele osób się od niej odwróciło. Choroba i inne pechowe doświadczenia zmotywowały prezenterkę do napisania książki pt. Bądź kobietą petardą. Jak zająć się sobą i żyć świadomie. 

Paulina Smaszcz młoda, jak wyglądała kiedyś? 

Korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej nie jest dziś niczym nadzwyczajnym. Wydaje się, że częstszymi bywalczyniami gabinetów chirurgów plastycznych są kobiety, jednak i to w ostatnim czasie zaczyna się zmieniać. Czasami metamorfozy są tak drastyczne, że niemożliwe staje się zidentyfikowanie osoby, która poddała się ingerencji w swój wygląd. 

Czy podobnie było w przypadku Pauliny Smaszcz? Jak wyglądała kiedyś? Nie da się ukryć, że kobieta z pewnością co nieco poprawiła. Mimo to nie są to szokujące zmiany. Trzeba przyznać, że mimo upływu lat, byłej żonie Kurzajewskiego, udaje się utrzymać świetną figurę! Ponadto, zawsze jest zadbana i przywiązuje uwagę do swojego wizerunku. Oczywiście tak jak każdemu, dziennikarce nie raz zdarzyła się modowa wpadka. Przeglądając zdjęcia młodej Pauliny, widać, że ubierała się zgodnie z trendami lat dziewięćdziesiątych, a następnie dwutysięcznych. Krytycznych głosów minionej estetyki nie brakuje, jednak tak kiedyś nosiła się większość z nas. 

Paulina Smaszcz – dzieci, wykształcenie, wiek, wzrost i inne informacje 

Zastanawialiście się kiedyś, jakie wykształcenie mają osoby, pracujące w telewizji? Wielu z nich z dużym prawdopodobieństwem nie dostałoby tam posady, gdyby nie znajomości. 

Jeśli chodzi o Paulinę Smaszcz, to z wykształcenia jest polonistką, a niedawno uzyskała tytuł doktora nauk społecznych. Filologię polską ukończyła na Uniwersytecie Poznańskim w 1997 roku. Co więcej, kobieta bardzo dobrze posługuje się językiem angielskim i niemieckim. 

O dzieciach Smaszcz i Kurzajewskiego wspominaliśmy w jednym z wcześniejszych akapitów. Dla przypomnienia – byli małżonkowie mają dwójkę synów, a starszy z nich niedawno stanął przed ślubnym kobiercem jako pan młody. Może będzie lepszym mężem niż jego ojciec. 

Wbrew pozorom wzrost drugiego człowieka interesuje wielu ludzi. Podobnie jest w przypadku Pauliny. Zawsze staramy się zaspokoić ciekawość naszych czytelników, podając im tylko zweryfikowane informacje. Nie inaczej było ze wzrostem popularnej dziennikarki. Niestety, nie udało nam go ustalić. W tej chwili pozostaje on tajemnicą. 

A co Wy myślicie o Paulinie Smaszcz? Uważacie, że kiedyś wyglądała lepiej? Czekamy na Wasze komentarze! 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne