Strona głównaCelebryciMichał Kempa - wzrost, rodzice, żona, partnerka, dziewczyna, dzieci, rodzeństwo, życie prywatne,...

Michał Kempa – wzrost, rodzice, żona, partnerka, dziewczyna, dzieci, rodzeństwo, życie prywatne, Wikipedia, wykształcenie

Michał Kempa jest dziennikarzem i artystą kabaretowym młodego pokolenia. Od ubiegłego roku współprowadzi z Marcinem Prokopem program Mam talent. Sprawdzamy, jak wygląda jego życie prywatne i ile w ogóle mówi o nim publicznie. Sporo informacji na temat tego, kto to Michał Kempa podaje Wikipedia, ale poniżej przeczytasz znacznie więcej. 

Komik, choć znany był w środowisku od lat, wzrost popularności zawdzięcza temu, że pojawił się w ogólnopolskim show jako prowadzący. Od nas dowiesz się między innymi, czy ma rodzeństwo, co robią jego rodzice i jakie jest jego wykształcenie. Potwierdzamy też, że Michał Kempa to nie syn Beaty Kempy. Jeśli dziewczyna, partnerka lub  żona Michała Kempy istnieje – sprawdzimy, kim jest. Zapraszamy do lektury.

Zobacz: Katarzyna Bonda – mąż, wzrost, dzieci, wiek, wypadek, kiedyś

Michał Kempa – kto to? Syn Beaty?

Nazwisko stand upera może być mylące, ponieważ niektórzy przypuszczają, że jego mama to Beata Kempa, europosłanka z Solidarnej Polski. Możemy jednak potwierdzić, że Michał Kempa to nie syn Beaty Kempy. Znana polityczka ma dwoje dzieci: córkę Ninę i syna Cezarego. 

Myślicie, że Kempa zostałby znanym komikiem, gdyby wszyscy wiedzieli, że prawicowa polityczka to jego mama? Historia zna takie przypadki, że matka w polityce pomaga dziecku w rozwinięciu kariery (zwłaszcza w spółkach skarbu państwa), ale raczej nie jest to kariera tego typu. Zwłaszcza że Michał Kempa się politykom nie kłania. 

Michał Kempa śmieje się z tego, że jest kojarzony z posłanką. Na złość tym, którzy mówią o nim: Michał, syn Beaty, publikuje zdjęcie europosłanki i podpisuje: mama. Kiedy komentuje jej wypowiedzi w mediach, również zdarza mu się pisać o posłance per matka. 

Najwyraźniej nie przeszkadza mu to, że niektórzy mówią o nim: syn Beaty, bo całkiem dobrze się bawi, zwracając się do niej na Twitterze: mama lub matka.

Młody Michał Kempa. Źródło: Instagram

Michał Kempa – wzrost, wiek, waga

Prawie wszyscy, którzy pytają: kto to Michał Kempa, chcą znać też bardzo szczegółowe informacje na jego temat. Pytają o wzrost, wagę i wiek. Sprawdziliśmy to i Michał Kempa należy do osób wysokich, jego wzrost to 181cm. Urodził się w 1988 roku, zatem skończył 34 lata. Nic nie wiadomo o wadze artysty, ale na pewno jest szczupł. Lubi jeździć na rowerze, jest bardzo aktywny i wysportowany. 

Michał Kempa – żona, partnerka, dziewczyna

Poza tym internauci są też zainteresowani tym, czy artysta jest w stałym związku. Dziennikarz konsekwentnie unika odpowiedzi na pytania o życie prywatne. Kiedy w wywiadach pada hasło: żona, dziewczyna, partnerka, odpowiada wymijająco. Im mniej mówi, tym więcej wszyscy chcą o nim wiedzieć. 

Tuż po tym, jak zaczął prowadzić Mam talent powiedział żartobliwie w rozmowie z jedną dziennikarką, że jest zakochany w sobie, ma 57-metrowe mieszkanie i zaprasza kandydatki, które chciałyby ułożyć sobie z nim życie. 

Czy już niebawem żona (partnerka) pojawi się u jego boku? Kto wie, z kim i kiedy przyłapią go dziennikarze. 

Źródło: Instagram.

Michał Kempa – rodzice, rodzeństwo, życie prywatne

Michał Kempa pochodzi z Bielska Białej, gdzie nadal mieszka jego rodzina. Sam przeniósł się do Warszawy. Mimo tego, że jego praca polega między innymi na gadaniu, o tym, co robi jego rodzina gada najmniej. Nie wiemy więc, co robią ojciec i matka artysty. 

Jeśli chodzi o rodzeństwo – w czerwcu opublikował zdjęcie z dzieciństwa, na którym był z ciocią i młodszą siostrą (zatem rodzice Michała Kempy mają kilkoro dzieci). Najprawdopodobniej Michał Kempa nie ma partnerki ani dzieci. 

Zobacz: Dagmara Kaczmarek-Szałkow – mąż, Wikipedia, romans, wykształcenie, wzrost, ślub, dzieci

Michał Kempa – czego nie powie nam Wikipedia

Wikipedia dość dokładnie opisuje, kto to Michał Kempa, ale skupia się na sukcesach zawodowych dziennikarza. Jego życie prywatne jest tam zupełnie przemilczane. Michał Kempa z wykształcenia jest prawnikiem (o tym pisze Wikipedia), ale niewielu ludzi wie, że na początku swojej kariery zamierzał łączyć bycie komikiem i prawnikiem. Ostatecznie jednak zdecydował się na karierę w mediach. 

Początek jego kariery to rok 2010 i zwycięstwo w programie Stand up. Zabij mnie śmiechem. Później przyszły inne sukcesy – 1. miejsce na Przeglądzie Kabaretów Amatorskich (PAKA) w 2012 roku oraz 2. i 3. miejsce na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry. Z czasem zaczął komentować wydarzenia polityczne w programie Szkło kontaktowe w TVN24. 

Zanim Michał Kempa został współprowadzącym programu Mam talent, próbował swoich sił w programie. Był uczestnikiem polskiej oraz czesko-słowackiej edycji programu. W jednym z wywiadów przyznał, że nie traktował udziału w show poważnie. Chciał jedynie strollować jury. 

Jak sam przyznaje praca na planie nie jest lekka – kilkanaście godzin w pełnej gotowości może być męczące, zwłaszcza, że zanim pojawią się odcinki na żywo, trzeba spędzić wiele dni na nagrywaniu castingów do programu. Odskocznię stanowi dla niego jazda na rowerze. To nic dziwnego – nawet dzieci wiedzą, że sport jest dobry na wszystko.

Michał Kempa – wykształcenie

Michał Kempa zdobył solidne wykształcenie. W 2012 roku ukończył prawo w Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie nie jest związany z wyuczonym zawodem. Swoją karierę związał z mediami. Pracował w radiu i telewizji. Komentuje wyścigi kolarskie dla TVN Player oraz współprowadzi Mam talent. Pracuje też w internetowy radiu Newonce. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne