Strona głównaCelebryciPaulina Chylewska - dzieci, wzrost, mąż, wiek, fryzury, kiedyś

Paulina Chylewska – dzieci, wzrost, mąż, wiek, fryzury, kiedyś

Paulina Chylewska to postać, którą z pewnością każdy z nas kojarzy. Przez wiele lat bowiem witała nas swoim uśmiechem jako prezenterka i dziennikarka Telewizji Polskiej. Początkowa jej kariera, w dużej mierze opierała się na wydaniu regionalnym TVP3 Bydgoszcz, jednak z czasem i nabyciem przez nią doświadczenia, mieliśmy okazję zobaczyć ją między innymi w studio sportowym zimowych oraz letnich igrzysk olimpijskich.

Podczas swojej kariery bardzo często miała do czynienia z prowadzeniem różnego rodzaju dzienników sportowych, poczynając od magazynu Sportowy Express, poprzez wydanie Sportu, które ukazuje się po Wiadomościach czy serwisy sportowe, TVP Info. Przez kilka lat współtworzyła programy telewizji śniadaniowej, jednak w 2017 roku zdecydowała się odejść z Telewizji Polskiej. Tym samym prezenterka przeszła do telewizji Polsat i aktualnie jest prezenterką sportową.

Tym krótkim wstępem przedstawiliśmy pokrótce karierę zawodową Pauliny Chylewskiej. Prezenterka, która wyróżnia się nie tylko wyjątkową charyzmą, ale także posiada zgrabne i długie nogi, pochwalić może się wyjątkową metamorfozą. Zmiany, jakie mieliśmy możliwość zaobserwować na przestrzeni czasu, sprawiają, że wiele osób, które Paulinę kojarzy z telewizji, zaczęło interesować się nie tylko jej życiem zawodowym, ale także prywatnym. 

W dzisiejszym artykule przybliżymy:

  • Paulina Chylewska – mąż, dzieci;
  • Paulina Chylewska – wzrost, wiek, Instagram;
  • Paulina Chylewska – fryzury, kiedyś i dziś. 

Paulina Chylewska – dzieci, mąż, rodzice, rodzina

Paulina Chylewska to jedna z postaci telewizyjnych, która niewątpliwie pochwalić może się udanym małżeństwem. Miłość swojego życia poznała jeszcze w liceum. Wybór ten podyktowany był głównie umiejętnościami tanecznymi partnera, bowiem Paulina Chylewska niejednokrotnie powtarzała, że Feddek niespecjalnie się Jej podobał. Losy tych dwojga ludzi niejednokrotnie się ze sobą zbiegały. Para miała okazję nawet pracować ze sobą, jednak Feddek dość szybko przeszedł z TVP do Polsatu. 

Koniec końców, młodzieńcza miłość zakończyła się ślubem i Marcin Feddek oficjalnie w 2003 roku został mężem Chylewskiej. 

Para wyglądała od samego początku na szczęśliwą i dobrze się nawzajem rozumiejącą. Wkrótce na świecie pojawiły się dzieci. W 2007 para doczekała się pierwszej córki – Leny. Mimo iż Marcin bardzo marzył o spłodzeniu syna, Lena skradła Jego serce i stał się on przykładnym ojcem, który nie tylko zajmował się dzieckiem, ale także wstawał w nocy, aby pomóc żonie. Kilka lat później, media obiegły wieści, że Paulina Chylewska spodziewa się kolejnego dziecka. Tu również Feddek liczył na syna, jednak w 2011 roku ponownie został tatą córki – Niny.

Para tworzy zgraną rodzinę, która wspiera się nawzajem w trudnych chwilach. Bardzo często możemy być świadkami tego, jak wspólnie spędzają czas, bowiem Chylewska dość aktywnie umieszcza posty na Instagramie.

Zobacz: Paulina Krupińska – dzieci, wiek, wzrost, fryzura, mąż, ile ma lat, wykształcenie

Paulina Chylewska – wzrost, waga, fryzury, jak wygląda?

Wiele osób Paulinę Chylewską kojarzy z Jej długimi nogami. Nie da się ukryć, że przyciągają one uwagę, szczególnie wtedy, kiedy prezenterka odkrywa je, nosząc krótkie sukienki. Podczas jej występu w Tańcu z Gwiazdami, to właśnie nogi były często komentowaną częścią ciała. Paulina Chylewska pochwalić może się także nienaganną sylwetką. Posiada ona 170 cm wzrostu i waży 55 kg, co czyni ją filigranową kobietą. Wielu fanów Pauliny zastanawia się także, ile ma lat? Prezenterka już wkrótce świętować będzie swoje 44 urodziny. Z tej okazji życzymy jej wszystkiego najlepszego.

Paulina Chylewska kiedyś
Źródło: Instagram @chylewska

Kariera prezenterki telewizyjnej wymaga od Pauliny świeżego i nienagannego wyglądu. Może to być powodem, dla którego Chylewska dość często zaskakuje widzów nową fryzurą. Na przestrzeni lat podziwiać mogliśmy wiele przemian w tym temacie. Prezenterka na początku swojej kariery znacznie częściej stawiała na włosy długości do ramion. Dziś nosi znacznie krótsze fryzury. Wraz z wiekiem zmieniały się także kolory włosów, od czekoladowego brązu do odcieni ciemnego blondu, w jakim to możemy zobaczyć Paulinę aktualnie. Nie da się jednak ukryć, że niezależnie od tego, na jaką fryzurę decydowała się Chylewska, wyglądała w niej bardzo dobrze i elegancko.

Zobacz: Sylwia Bomba kiedyś – jak wyglądała przed metamorfozą?

Paulina Chylewska – jak wyglądała kiedyś?

Czas zdecydowanie wpływa na korzyść Pauliny Chylewskiej. Jej przemiana na przestrzeni lat była naprawdę imponująca. Z dziewczyny, która swoim skromnym wyglądem i niewyszukaną fryzurą zaczynała swoją przygodę z telewizją, wyrosła na prawdziwą kobietę, chciałoby się rzec damę. Odpowiednio dobrana garderoba, staranny makijaż i ciągła troska o swoje ciało i skórę, odpłaciła się Paulinie Chylewskiej tym, że postrzegana jest jako jedna z bardziej eleganckich prezenterek telewizyjnych.

Paulina Chylewska niejednokrotnie na swoim Instagramie udostępnia swoje zdjęcia z przeszłości. Zobaczyć możemy ją tam zarówno w wydaniu sprzed kilku lat, jak i na zdjęciach wprost z rodzinnego albumu. Warto zaobserwować ją w mediach społecznościowych i być na bieżąco z treściami, jakie dodaje.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne