Strona głównaCelebryciKevin Hart – wzrost, filmy, programy tv, żona, majątek, dzieci, Kenzo Kash...

Kevin Hart – wzrost, filmy, programy tv, żona, majątek, dzieci, Kenzo Kash Hart, Dwayne Johnson

Kevin Hart to bardzo rozpoznawalny amerykański aktor i komik. Zachwyca nie tylko doskonałym poczuciem humoru, ale i ogromną charyzmą. To aktor, który zyskał rozgłos dzięki wielu produkcjom i doskonale wykorzystał swoją szansę, zyskując coraz większą sławę. Kim jest Kevin Hart? Czy Kevin Hart ma żonę i dzieci? Z jakich produkcji znany jest Kevin Hart? Kevin Hart i Dwayne Johnson – czy są przyjaciółmi w życiu prywatnym?

Zobacz: Monika Miller – kiedyś, bez tatuaży, wykształcenie, maryla rodowicz, leszek miller jr., wiek, choroba

Kevin Hart – kto to? Wzrost, waga, wiek

Kevin Hart to znany aktor, komik, producent filmowy i producent wykonawczy. Dawniej realizował głównie mniejsze role, ale programy tv nie przyniosły mu takiej sławy, jak filmy, z których jest najbardziej znany. Swoją karierę rozpoczął w klubie kabaretowym oraz różnego rodzaju klubach w wielu miastach USA, aby z czasem rozpocząć występy również w Londynie i Amsterdamie. Jego kariera nabrała rozpędu po występach w Montreal Comedy. Aktualnie, co roku występuje w wielu krajach świata w ramach tras ze swoim autorskim programem komediowym oraz jest znany z ról w filmach komediowych, w których bawi do łez zabawnymi dialogami i doskonałą grą aktorską. Kevin Hart dzięki licznym rolom zgromadził ogromny majątek, który szacowany jest na 450 mln dolarów! Aktor ma 43 lata i zrobił ogromną karierę mimo niewielkiego wzrostu, który z czasem stał się jego atutem, zwłaszcza w filmach komediowych. Kevin Hart ma 162 cm wzrostu i waży 64 kg, a jego muskulatury może pozazdrościć nie jeden mężczyzna. Aktor jest jednym z najważniejszych komików i aktorów komediowych w Stanach Zjednoczonych, ale mimo ogromnej sławy wciąż dba o swój warsztat aktorski, starając się stale rozwijać swoje umiejętności.

Kevin Hart – filmy, programy TV

Wystąpił w wielu filmach, z czego w ponad 20. zagrał role pierwszoplanowe lub ważne role drugoplanowe, co pozwoliło zgromadzić mu duży majątek. To też świetny komik o genialnym poczuciu humoru, który ze swoim comedy-show podróżuje nie tylko po całych Stanach Zjednoczonych, ale też Europie i Afryce, gdzie można zobaczyć go w największych miastach. Najpopularniejsze filmy, w których zagrał to:

 • Czas dla siebie
 • Człowiek z Toronto;
 • die Hart The Movie;
 • seria Jumanji;
 • Polowanie na drużbów;
 • seria Straszny Film;
 • 40-letni prawiczek;
 • seria Prawdziwa Jazda;
 • Poznaj naszą rodzinkę.
Źródło: intsgaram.com/ kevinhart4real

W wielu z tych filmów nie tylko występował, ale był również producentem lub producentem wykonawczym. To też aktor serialowy – Kevin Hart pojawił się w takich programach tv jak:

 • Współczesna rodzina;
 • Krod Mandoon i Gorejąca Klinga Ognia;
 • Melanż z Muchą;
 • Terapia Grupowa.

Był również gospodarzem MTV Video Music Awards w 2012 r. i Saturday Night Live w latach 2013 – 2017. Jest również aktorem głosowym i użyczał swojego głosu bohaterom z animacji: Sekretne życie zwierzaków domowych oraz Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film.

Zobacz: Justyna Steczkowska – wiek, rodzeństwo, figura, dzieci, romans, mąż, wzrost, nos, romans z menadżerem, rodzice

Kevin Hart – żona, dzieci

Kevin Hart od 2016 r. jest mężem Eniko, z którą spotyka się od 2009 r. Kevin oświadczył się swojej wybrance w dniu jej 30. urodzin. Żona Kevina Hart miała krótką przygodę z modelingiem, ale na co dzień zajmuje się przede wszystkim modą: współpracuje z kilkoma branżami odzieżowymi i jest znaną fashionistką. Para doczekała się dwójki dzieci: Kenzo Kash Hart (2017) i Kaori Mai Hart (2020). Jednak małżeństwo z Eniko to nie pierwszy poważny związek aktora. Pierwszą żoną Kevina Hart była Torrei Hart, z którą był związany od 2003 do 2011 r. i z którą również ma dwójkę dzieci: Heaven Hart (2015) i Hendrix Hart (2007).

Kevin Hart i Dwayne Johnson

Dwayne „The Rock” Johnson to światowej sławy aktor, który zaczynał jako sportowiec: wrestler i futbolista, zdobywając wiele nagród. Z Kevinem Hart zagrał w wielu filmach, a duet Hart – Dwayne Johnson niezmiennie bawi. Aktorzy doskonale kreują swoje role, pokazując ogromny dystans do siebie i otoczenia oraz wykorzystując dzielące ich różnice. Największy kontrast stanowi oczywiście wzrost obu panów: Dwayne jest o prawie 35 cm wyższy od Kevina. Na ekranie aktorzy tryskają dobrą energią i zachwycają ogromną charyzmą, a wielu fanów zastanawia się, czy Kevin Hart i Dwayne Johnson przyjaźnią się w życiu prywatnym? Jak deklarują sami panowie, łączy ich silna przyjaźń, którą określają wręcz, jako braterską więź.

Kevin Hart i Kenzo Kash Hart

Kenzo Kash Hart urodzony w 2017 r. to najmłodszy syn Kevina i pierwsze jego dziecko z drugą żoną Eniko Hart. Dumni rodzice często udostępniają zdjęcia malucha w social media, a przede wszystkim na Instagramie, gdzie Eniko jest bardzo aktywna. Fani pokochali Kenzo głównie ze względu na jego pogodną naturę: wiecznie uśmiechnięty chłopiec, który jak każde dziecko uwielbia spędzać czas z rodziną, sprawia sympatyczne wrażenie, zachwycając fanów taty. Maluch jest zazwyczaj otoczony rodziną, a na Instagramie można zobaczyć wiele jego zdjęć z młodszą siostrą i przyrodnim rodzeństwem.

Źródło: instagram.com/ kevinhart4real

Zobacz: Bartosz Walaszek – żona, ile zarabia, gdzie mieszka, zarobki, córka, filmy, syn, rodzina, dzieci

Sprawdź jeszcze

Popularne