Strona głównaCelebryciPaulina Pastuszak - wiek, książka, mąż, Wikipedia, wykształcenie

Paulina Pastuszak – wiek, książka, mąż, Wikipedia, wykształcenie

Platformy internetowe pomogły wykreować i wybić się wielu influencerom. Wyodrębnioną grupę tworzą tzw. nail influencerzy, specjalizujący się w pielęgnacji oraz stylizacji paznokci. Przeżywają oni teraz prawdziwy boom w sieci. Zainteresowanie manicurem widać także na polskich ulicach, gdzie salonów, oferujących tego typu usługi jest na pęczki. Kobiety, a także i mężczyźni w różnym wieku przywiązują coraz większą uwagę do szczegółów swojego wyglądu. 

Jedną z cieszących się uznaniem specjalistek w dziedzinie nail art jest mieszkająca w Warszawie Paulina Pastuszak. Od wielu lat zajmuje się profesjonalnym szkoleniem kursantek, chcących podnieść swoje kwalifikacje z zakresu stylizacji paznokci. Specjalnie dla naszych czytelników, mamy garść informacji o Paulinie, które pozwolą Wam lepiej ją poznać. Jeśli jesteście ciekawi, ile ma lat i czy ma męża, jakie jest jej wykształcenie oraz co sugerują opinie o jej książce – koniecznie zapoznaj się z poniższą treścią i odpuść sobie szukanie wiadomości na Wikipedii. Zebraliśmy odpowiedzi w jednym miejscu. 

Sprawdź: Red Lipstick Monster – jak się nazywa, ile ma lat, mąż, dzieci, wzrost, waga

Paulina Pastuszak – wiek, wzrost, mąż, ile ma lat? 

Częściowo przedstawiliśmy Wam już, kim jest Paulina Pastuszak i czym się zajmuje. Pewnie chcielibyście się dowiedzieć, ile ma lat? Niestety, nigdzie nie udało nam się dotrzeć do informacji, potwierdzających jej wiek. Zresztą nie jest to najważniejsza wiadomość, która miałaby o czymkolwiek świadczyć, prawda? Nie tylko nie dowiedzieliśmy się, ile ma lat, ale także nie jesteśmy nic w stanie powiedzieć o jej wzroście ani tym bardziej o wadze. W tej kwestii mamy podobne zdanie jak w przypadku wieku. Nie powinno mieć to absolutnie żadnego znaczenia. Tak naprawdę, po co komuś wiedzieć, jakiego wzrostu jest obca osoba lub jaka jest jej waga? W przypadku Pauliny istotniejsza jest jakość oferowanych przez nią usług. 

Czy Paulina Pastuszak ma męża? Jest to osobista sprawa i nie każdy lubi dzielić się życiem prywatnym. Z wpisu sprzed trzech lat, zamieszczonym na Facebooku, kobieta wspomina o tym, że jest po rozwodzie. Dodaje, że jej były mąż chciał podejmować za nią decyzję, a ona nie chciała zgodzić się na takie traktowanie. Nic więc dziwnego, że doszło do rozstania. Nie wiadomo natomiast, jak sytuacja wygląda dziś. Zauważyliśmy, że Paulina skupia się przede wszystkim na pracy zawodowej, a nie na dzieleniu się szczegółami ze swojego życia prywatnego, dlatego nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy aktualnie manicurzystka ma męża. 

Paulina Pastuszak – wykształcenie, książka, opinie 

Paulina Pastuszak ma na swoim koncie debiut pisarski. Niedawno wydała publikację Wyssane z palca. Leksykon stylizacji paznokci., która podzielona jest na dwa tomy. Pierwszy z nich liczy 278 stron, a czytelnik znajdzie tam informacje na temat m.in. bezpieczeństwa i higieny pracy, anatomii aparatu paznokciowego, a także dotyczące wyposażenia salonu manicure. Z kolei drugi tom skupia się bardziej na kreowaniu swojej pracy w social mediach oraz poszerzaniu wiedzy z zakresu content marketingu. Pastuszak dodaje, że nie są to typowe nudne podręczniki przesiąknięte teorią. Autorka czerpała z doświadczenia, które zdobyła przez kilkanaście lat pracy manicurzystki. 

Jakie opinie zebrały wspomniane książki? Osoby, śledzące branżę beauty zapewne znają odpowiedź na to pytanie. Na rynku wydawniczym nie brakuje poradników, dotyczących zagadnień, związanych z nail art. Tym bardziej miło nam oznajmić, że książki Pauliny zostały entuzjastycznie przyjęte przez czytelniczki. Jednogłośnie wskazują, że takich pozycji brakowało wśród propozycji, oferowanych przez polskie wydawnictwa. Ponadto, są pozytywnie zaskoczone ilością informacji, zawartych przez autorkę. Kolejne wymieniane atuty to: przystępność treści oraz estetyka wydania. Być może Paulinę zachęcą pochlebne opinie i wyda kolejny tom? 

Jakie wykształcenie posiada Paulina? Z jednego z jej wpisów wynika, że kobieta przed związaniem się z branżą beauty, próbowała swoich sił na studiach prawniczych, z których zrezygnowała po niespełna dwóch tygodniach. Ani razu nie pożałowała tej decyzji. Niestety, ciężko znaleźć informacje odnośnie wykształcenia manicurzystki. Udało nam się ustalić, że Pastuszak podjęła studia doktoranckie na Uniwersytecie Jagiellońskim, lecz nie wiemy na jakim kierunku. Nie jesteśmy także w stanie stwierdzić, w której szkole nauczyła się stylizować paznokcie. 

Sprawdź: Paznokcie żelowe – cena

Paulina Pastuszak – informacje, których nie znajdziesz na portalu Wikipedia 

Na wstępie artykułu zwróciliśmy uwagę, żebyście nie szukali informacji na Wikipedii, gdyż zawarliśmy wszystko w naszym tekście. Tak naprawdę Paulina Pastuszak nie posiada jeszcze swojej strony na wspomnianej internetowej encyklopedii, więc na próżno szukać tam czegokolwiek na jej temat. Mimo to udało nam się znaleźć kilka informacji, które mogą Was zaskoczyć lub okazać się przydatne. Oto one: 

  • Czy wiedzieliście, że oprócz prowadzenia szkoleń i pisania książek, Paulina posiada swój sklep internetowy, w którym może kupić m.in. wzór umowy najmu salonu beauty, piktogramy czy produkty przydatne w pracy manicurzystki?
  • Paulina jest także dyrektorką programową Kongresu City of Nail w Katowicach. 
  • Jako ekspertka zabiera głos w takich mediach jak Radio Katowice, Polskie Radio i TVP. 
  • Ponadto jest autorką ponad 200 artykułów, które zostały opublikowane w wielu krajach. 
  • Była współprowadzącą programu Kosmetyczne rewolucje emitowanym na TVN Style. 

Bez pomocy Wikipedii, przedstawiliśmy Wam najważniejsze informacje o jednej z najbardziej wpływowych nail influencerek w naszym kraju. A co Wy uważacie o Paulinie Pastuszak? Zostawicie komentarz i podzielcie się swoją opinią!

Sprawdź jeszcze

Popularne