Strona głównaCelebryciViki Gabor bez makijażu - poznajesz?

Viki Gabor bez makijażu – poznajesz?

Viki Gabor to nastoletnia gwiazda muzyki pop. Rozwój jej kariery nabrał imponującego tempa. Mimo młodego wieku odniosła wiele znaczących sukcesów. Była finalistką The Voice Kids, wygrała dziecięcą edycję Eurowizji w 2019 roku, zdobyła złotą płytę za swój pierwszy album oraz wystąpiła w programie Twoja twarz brzmi znajomo. Jej piosenka pt. “Superhero” czy też “Ramię w ramię” zaśpiewana w duecie z Kayah, uplasowały się na szczytach toplist utworów. Z tego powodu na pewno dane Ci było usłyszeć, którąś z nich podczas prowadzenia samochodu w radiu. Dodatkowo była czterokrotnie nominowana do nagród Fryderyków oraz dwukrotnie w Top of the Top Sopot Festival.

Jednak nie tylko talent tej młodej piosenkarki przyciąga uwagę. Szczególne zainteresowanie wzbudza jej wizerunek. Czy Viki Gabor bez makijażu jest nie do poznania? Jak właściwie wygląda Viki Gabor bez makijażu?

Zobacz też: Viki Gabor – powiększyła usta? Operacje plastyczne młodej gwiazdy

Viki Gabor bez makijażu nadal wygląda ślicznie

Viki Gabor bez makijażu
Źródło zdjęcia: https://jastrzabpost.pl/

W internecie aż huczy od użytkowników licytujących się tym, ile lat dodaje Viki jej stylizacja. Ludzie piszą pod jej zdjęciami “po co się tak spieszysz, jeszcze masz czas na makijaże dla dorosłych kobiet”, “niepotrzebnie się tak postarzasz”, a nawet pojawiają się absurdalne porównania do “40-letnich pań do towarzystwa”.

W naszym odczuciu trzeba jednak przyznać, że wizażysta Viki robi robotę. Makijaż, w którym występuje nastolatka, faktycznie jest mocny, ale za to jak dopasowany i dopracowany. Tak wykonturowanej twarzy czy podkreślonego oka może jej pozazdrościć niejedna dojrzała kobieta.

Dziewczyna na zarzuty o niepasującym do jej wieku wyglądzie, odpowiada, że jest to kreacja typowo tworzona na potrzeby produkcji klipów, zdjęć, czy pokazania się przed kamerami. W obiektywie wszystko wygląda nieco inaczej i żeby stylizacja działała z soczewką i wszystko było w porządku, jest to zabieg wręcz obowiązkowy. Nie jest to równoznaczne z tym, że Viki Gabor wygląda tak codziennie. Nastolatka wyznała, że na co dzień robi sobie delikatniejszy makeup lub jest całkowicie bez makijażu.

Pamiętajmy, że słowa mają moc i potrafią ranić. Kąśliwy komentarz, przeczytany w zły dzień, może pozostać z nami na dłużej i podłamać samoocenę lub być zapalnikiem do bardzo niefortunnej serii wydarzeń, czasami nawet tragicznej w skutkach. Szczególnie, gdy te potworne komentarze skierowane są w stronę nastolatków. Ich mózgi jeszcze nie są w pełni rozwinięte, a wszystko co ich spotyka wpływa na ich kształtowanie się. Ci młodzi ludzie jeszcze szukają swojego “ja” i swojego miejsca w społeczeństwie.

Dodatkowo warto wziąć pod uwagę, że istniejące trendy, za którymi podąża młodzież, są kreowane przez dorosłych. Za każdym reklamowanym przez influencerki produktem stoi marketingowiec, który zaproponował współpracę. Za serialami o nastolatkach stoi sztab ludzi odpowiedzialnych za to jak są przedstawieni, a sami aktorzy często są już po dwudziestce. 

Za Viki Gabor również może stać poczet dorosłych ludzi odpowiedzialnych za jej wygląd. Ludzi, którzy decydują jaką stylizację założy i w jaki sposób ma być umalowana. Widzimy tylko to co chcą nam pokazać.

Według nas Viki Gabor bez makijażu, tak samo jak w full glamour makeupie, wygląda ślicznie.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne