Strona głównaPoradyPaznokcie żelowe - cena

Paznokcie żelowe – cena

Nie masz czasu na zadbanie i pielęgnację swoich paznokci? Malowanie ich lakierem oraz nieestetyczne odpryski są dla Ciebie codzienną udręką? Pocieszające jest to, że medycyna estetyczna i kosmetologia rozwijają się w zastraszająco szybkim tempie. Można więc zauważyć, iż większość kobiet w naszym otoczeniu, posiada paznokcie przyozdobione jedną z bardziej znanych metod na rynku kosmetycznym – metodą żelową.

Ile kosztują żelowe paznokcie

Paznokcie żelowe utrzymuje się na naszych dłoniach znacznie dłużej niż sam najzwyklejszy lakier. To ile zapłacimy za paznokcie żelowe zależy od miejsca i osoby u której wykonujemy zabieg przedłużania, bądź nakładania żelu. Ważnym czynnikiem warunkującym to ile zapłacimy za usługę jest stan naszej płytki paznokcia. Im gorsza kondycja naszych paznokci tym wyższa cena. Obgryzione skórki, łamliwa płytka to jedna z pierwszych czynności, którymi zajmuje się specjalistką przed rozpoczęciem zabiegu nakładania żelu. Gdy zdecydujemy się na wykonanie manicure metodą żelową bez przedłużenia musimy przygotować się na wydatek wysokości od 70-80 zł oraz przeznaczyć na cały proces tworzenia od 1-2h. Zaś koszt zrobienie paznokci wraz z przedłużanie na formie oscyluje w granicach 100, a nawet 200zł. Cennik paznokci żelowych może sporo się różnić na rynku związanym z kosmetologią. Wybierając się do kosmetyczki zapłacimy znacznie więcej, niż u osoby prywatnej, zajmującej się wykonywaniem paznokci żelowych u siebie w domu. Może zdarzyć się tak, że trafimy w ręce stażystki, która wykona nam zabieg w promocyjnej cenie, narzuconej przez salon, bądź wykona nam go za darmo. Coraz częściej praktykantki szukają modelek do portfolio w zamian za wykonanie darmowej usługi, dlatego też warto czasami zaryzykować i przyczynić się do poszerzenia kompetencji przyszłej kosmetyczki. Aktualnie, renoma salonu, bądź opinia dot. kosmetyczki ma ogromne znaczenie warunkujące to ile kosztuje zrobienie paznokci. Czasy pandemii wiążą się ze stosowaniem specjalnych środków odkażających sprzęt w tego typu miejscach. Osoba wykonująca zabieg, może doliczyć koszt za używanie jednorazowych narzędzi co w dzisiejszych czasach zmienia sytuacje związana z tym ile właściwie kosztują paznokcie żelowe. 

Cena odnowy paznokci żelowych

Po okresie ok. 1 miesiąca pojawi się odrost i może zdarzyć się tak, że nasz żel ulegnie złamaniu. Ile więc kosztuje taka naprawa oraz samo odświeżenie żelu w tym samym salonie. Zazwyczaj koszt odbudowy jednego paznokcia waha się w granicach od 10 do 15 zł. Jest to tzw. szybka usługa, wchodząca w cennik narzucony przez salonu. Odświeżenie płytki paznokcia pokrytej żelem to opłata w wysokości 40/50zł, w zależności od tego czy chcemy dokonać zmian lub zostać przy tym pierwotnym wyglądzie paznokcia.

Ile kosztuje żel do paznokci

Z chwilą gdy zdecydujesz się na indywidualne wykonanie paznokci metodą żelową, znacznie zminimalizujesz koszty takiego zabiegu. Narzędzia oraz kosmetyki do wykonania żelowego manicure coraz częściej są dostępne stacjonarnie. Internet oraz specjalistyczne hurtownie w dalszym ciągu oferuję zdecydowanie szerszą gamę, kupno zestawów oraz niższe ceny. Do dyspozycji mamy produkty z niższej półki cenowej oraz tej dla bardziej zaawansowanych. Cena taniego żelu do paznokci zaczyna się od 20 zł. Jeżeli stawiamy na lepszy wygląd i trwałość musimy być przygotowane na koszt ok.100zł. Atutem jest to, że coraz częściej można skorzystać z kupna całego zestawu, z przyborami, lampą oraz wszystkimi niezbędnymi kosmetykami.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne