Strona głównaCelebryciPaulina Kozłowska - dziewczyna mini majka. Wzrost, wiek, w ciąży?

Paulina Kozłowska – dziewczyna mini majka. Wzrost, wiek, w ciąży?

W czerwcu 2022 roku Mini Majk stanął w ogniu krytyki – tym razem nie chodziło o dawanie złego przykładu młodym ludziom, którzy oglądają filmiki Ekipy, a o to, jak mężczyzna traktuje swoją partnerkę – Paulinę Kozłowską. W tym artykule skupię się właśnie na tej ex członkini Ekipy. Dowiesz się, o co dokładnie chodziło w tej aferze, czym zajmuje się Paulina, ile ma lat i czy naprawdę jest w ciąży z ex członkiem Ekipy. Zapraszam do lektury 🙂 

Paulina Kozłowska, dziewczyna Mini Majka – kim jest?

Są osoby, które nie lubią, gdy Paulinę Kozłowską opisuje się jako dziewczynę Mini Majka. Uważają one, że przecież Paulina nie jest znana tylko z tego, że jest partnerką jednego z głównych członków Ekipy. Ja się z tym akurat nie zgadzam, ponieważ moim zdaniem influencerka nie zasłynęła z niczego innego. Gdyby poświęcała się jakieś innej pracy lub tworzyłaby content, który nie kręci się tylko wokół tego, gdzie ostatnio była i co robi w ciągu dnia, to z chęcią określiłabym ją czymś, co ją – jako indywidualną jednostkę –  definiuje. Mnie Paulina kojarzy się tylko i wyłącznie z tego, że związała się z Mini Majkiem – to dzięki niemu zyskała popularność na Instagramie i YouTube.

Zobacz: Maciej Big Jack Jarema – wzrost, wiek, ile ma lat, dziewczyna, kto to, imię, ile waży, kim jest, rodzice

Mimo wszystko dziewczyna jest bardzo młoda, więc ciężko się dziwić, że nie jest jeszcze ukierunkowana. Mini Majka poznała, gdy chodziła do szkoły średniej – obecnie jest studentką kosmetologii w Krakowie. Poza tym jest influencerką – na Instagramie i TikToku znajdziesz ją pod nazwą paulinaakozlowska, a na YouTubie: Paulina Kozłowska. Internetowa celebrytka jest również byłą członkinią Ekipy. Dlaczego byłą? Ponieważ Ekipa się rozpadła, dlatego o ludziach, którzy brali udział w tym projekcie, piszę, jako o ex członkach 🙂

Paulina z Mini Majkiem

Mini Majk kontra Paulina – o co chodziło w dramie z ich udziałem?

Mimo że w temacie influencerów lubię przyjmować lekki i zabawny ton, to w przypadku tej dramy pozostanę poważna. Dlaczego? Bo dotyczy on pojęcia zgody i zawstydzania kogoś przez to, jak wygląda. Wiem, że Mini Majk również nie raz był oceniany przez pryzmat swojej fizyczności, jednak nie jest to żadne usprawiedliwienie – takie doświadczenie nie daje mu prawa do robienia tego samego innym ludziom.

Afera dotyczyła filmiku, na którym Mini Majk i Paulina oceniali się w skali od 0-10 w tematach związkowych. Padały tam zarówno pytania bardzo nieszkodliwe (np. Jak oceniasz możliwości kulinarne swojej drugiej połówki?), jak i takie, które mogły zranić uczucia jednej ze stron (Na ile oceniasz umiejętności w łóżku swojego partnera?). O ile Paulina podeszła do tego filmu, jak do zabawy, czyli oceniała swojego chłopaka z humorem i dystansem, bez sprawia mu przykrości, tak Mini Majk wyrzygał swojej partnerce dużo rzeczy, które moim zdaniem (i większości odbiorców) nie powinny wyjść w takich okolicznościach. 

Zobacz: Jakub Patecki – wiek, wzrost, waga, dziewczyna, ile zarabia?

Pojęcie zgody, o którym pisałam na początku, dotyczy – w kontekście tej dramy – podejścia Mini Majka do tego, jaka Paulina jest w sprawach łóżkowych. Youtuber odpowiadając na to pytanie, zaczął od sformułowania: No i tu się zaczynają schody…, co według mnie już jest bardzo słabym początkiem – w końcu jego partnerka siedzi obok niego, a jego wypowiedź usłyszą setki tysięcy widzów. Mini Majk skrytykował swoją partnerkę za to, że ma wywalone i że mogłaby być lepsza w łóżku. Dziewczyna zaczęła się z tego tłumaczyć: powiedziała, że czasem jest po prostu zmęczona i że nie ma siły, na co Mini Majk odpowiedział, że on zawsze na upartego próbuje walczyć. Ta wypowiedź wywołał falę krytyki, co wcale mnie nie dziwi. Brak sił fizycznych jest wystarczającym powodem, żeby nie zmuszać i nie walczyć na upartego ze swoją ukochaną czy ukochanym. Myślę, że w ich relacji brakuje szczerej komunikacji, wysłuchania swoich potrzeb i wzajemnego zrozumienia – obwinianie się za bycie leniwym w łóżku (takie słowo również padło w materiale) na pewno nie rozwiąże ich problemów w sferze intymnej. Taka narracja może jedynie jeszcze bardziej zniechęcić drugą stronę do działania. Pamiętaj, że usilne podchody do rozpoczęcia sytuacji łóżkowej wywierają niepotrzebną presję robienia czegoś na siłę – lepiej jest wprost spytać, czy Twoja połówka ma ochotę, a nie stawiać ją w niezręcznej i trudnej sytuacji. Właśnie to jest pojęciem zgody, którego Mini Majk chyba wtedy rozumiał.

Jeśli chodzi o zawstydzanie, to według odbiorców filmiku, Mini Majk cały czas zawstydzał swoją dziewczynę – głównie ciągłym podkreślaniem, że mogłaby być zgrabniejsza, ładniejsza i bardziej wysportowana. Ja rozumiem założenie tego filmiku – mieli się oceniać, więc słowa krytyki musiały paść. Jednak moim zdaniem to nie była krytyka, a obrażanie Pauliny, która w przeciwieństwie do swojego chłopaka, podeszła do tworzenia materiału na luzie, z miłością i wyrozumiałością do swojego partnera. 

Paulina Kozłowska – wiek, wzrost, waga

Próżność to zdecydowanie mój ulubiony grzech – nie są to moje słowa (jest to cytat z filmu Adwokat Diabła z Al Pacino), jednak uważam, że jeśli piekło i niebo istnieją, to diabeł – który żywi się naszymi złymi postępkami – najczęściej ma do czynienia z tą właśnie ludzką cechą. Czy w byciu próżnym jest coś złego? Oczywiście, że tak, ale mi, nic co ludzkie, nie jest obce i uważam, że oddanie się czasem mniej ambitnym rozrywkom, czyli na przykład sprawdzaniu w sieci, jaki jest wzrost, wiek czy waga celebrytów  – co umówmy się, jest bardzo powierzchowne – nie jest niczym złym. Znanie tych danych ludzi z show-biznesu jest bardzo powszechną potrzebą – mnóstwo osób lubi wiedzieć, ile ma lat i ile ważny dany influencer. Dlaczego? Poznanie wieku znanej osoby daje nam ogląd na jej karierę – wiemy, w jakim wieku, czego się dorobiła. Jeśli chodzi o wagę i wzrost, to chęć zdobycia tych danych bierze się z diet culture, czyli kultury, która ukierunkowuje nasze myślenie bardziej na to, jak ktoś wygląda, niż na to, co osiągnął. Jest to próżne, ale niestety przez social-media i popkulturę ciężko jest w taki sposób nie myśleć. 

Ile ma lat Paulina i ile ma wzrostu? 

  • wiek: 20 lat (data urodzenia 6 stycznia 2002 roku)
  • wzrost: 173 cm

Jeśli chodzi o wagę, to niestety, ale Paulina nigdy nie podzieliła się z widzami tą informacją. 

Paulina Kozłowska – czy jest w ciąży? 

Czy Paulina Kozłowska jest w ciąży? Nie jest – żart wziął się z wpisu Mini Majka, który opublikował zdjęcie z USG Pauliny. Zrobił to pierwszego kwietnia, dlatego wiele osób przed wyjaśnieniem sprawy wiedziało już, że jest to primaaprilisowy żart. 

Już wiesz, ile ma lat Paulina i jaki jest jej wzrost. W temacie wieku i wysokości nie ma czego komentować – są to rzeczy, na które nikt z nas nie ma wpływu. Jestem jednak ciekawa Twojego zdania na temat opisanej dramy – jeśli obejrzałeś ten konkretny filmik, to daj znać, jakie masz odczucia. Czy Ty również czułeś się zażenowany odpowiedziami Mini Majka? Podziel się swoim zdaniem w komentarzu!

Sprawdź jeszcze

Popularne