Strona głównaCelebryciJakub Patecki - wiek, wzrost, waga, dziewczyna, ile zarabia?

Jakub Patecki – wiek, wzrost, waga, dziewczyna, ile zarabia?

Jakub Patecki, znany wszystkim jako Patec, wcale nie rozpoczął swojej przygody z YouTubem w Ekipie Friza. Oczywiście, możliwość uczestniczenia w tym projekcie, sprawiła, że Patecki stał się o wiele bardziej rozpoznawalny i zaczęła się za nim oglądać niejedna dziewczyna, ale chłopak pierwsze kroki na YouTubie stawiał już 6 lat temu. Co stoi za wzrostem jego popularności?

Wszystko zaczęło się od kanału WszystkoVlog, gdzie Patecki wraz ze swoim kumplem Bodziem, zamieszczali śmieszne vlogi. Filmy, które zrobiły największą furorę na ich kanale, zawierały materiał, który zarejestrował, jak chłopcy spędzają całą noc w randomowych miejscach. Ponad milion wyświetleń ma na przykład film noc w centrum handlowym lub noc w szkole. Kiedy Jakub Patecki zyskał popularność w sieci, był w wieku maturalnym, nieźle co?

Jakub Patecki dołączył do Ekipy Friza w listopadzie 2019 roku i właśnie wtedy zanotował ogromny wzrost popularności. Każdy fan tej grupy youtuberów zaczął się zastanawiać, ile ma lat, gdzie studiuje, ile zarabia i… czy Patecki jest gejem. Mamy nadzieję, że to ostatnie pytanie spowodowane było chęcią uzyskania informacji, która pozwoliłaby wierzyć, że któraś z fanek będzie kiedyś mogła zostać dziewczyną Pateca.

Jeśli ciekawi was czy Patecki jest gejem, ile ma lat, gdzie mieszka, ile zarabia, gdzie studiuje i czy zdradził dziewczynę, to koniecznie przeczytajcie ten artykuł. Zaczynajmy!

Jakub Patecki to dość barwna postać

Jakub Patecki – gdzie mieszka, gdzie studiuje?

Jeśli kilka miesięcy temu zapytalibyście nas, gdzie mieszka Patecki, to z przyjemnością powiedzielibyśmy, że w domu Ekipy. Niestety, wszystko, co dobre szybko się kończy… i tak było też w tym przypadku. Patecki dołączył do Ekipy, będąc w wieku 22 lat i aż do niedawna nie zmieniło się to, gdzie mieszka. 

Odkąd projekt Ekipa dobiegł końca, Jakub Patecki wykorzystuje szansę, jaką dostał od Friza (oraz to ile zarabia) i dzięki temu może podróżować po całym świecie. Na pytanie, gdzie mieszka można więc z jednej strony powiedzieć, że Patec jest obywatelem świata. Potrzebujecie bardziej konkretnej odpowiedzi? Patecki wciąż mieszka w Krakowie.

Podróże to wielka pasja tego chłopaka, ale jest jeszcze coś, co bardzo go kręci – Patecki uwielbia szachy. Jakub Patecki zaprzecza stereotypom, które mówią, że szachy to gra dla starszych osób. Szachy to dobra rozrywka, która łączy pokolenia. Chcesz obejrzeć relację z Mistrzostw Świata w szachach? Znajdziesz ją na kanale PatecWariatec. Jeśli nie wierzycie, że szachy to hobby Pateckiego, posłuchajcie piosenki Na Zajawce – dowiecie się, że życie Pateckiego jest jak szachy (cokolwiek to znaczy).

Dobra, ale nie samą pasją człowiek żyje. Edukacja też jest potrzebna, nawet youtuberowi. W 2021 roku Patecki zdobył tytuł inżyniera. Zastanawiacie się, gdzie studiuje (a raczej, gdzie studiował)? Tam, gdzie mieszka – w Krakowie. Patecki ukończył studia na Politechnice Krakowskiej.

Jakub Patecki – dziewczyna. Czy zdradził dziewczynę?

Patecki to zabawny i wykształcony człowiek z ciekawym hobby, niemal każda dziewczyna marzy, żeby mieć takiego chłopaka. No właśnie, ale czy Pateckiemu zawróciła w głowie jakaś dziewczyna? Zanim odpowiemy na to pytanie, wrócimy jeszcze na chwilę do wieku i wzrostu influencera. Ile ma lat Patecki? Chłopak urodził się 30 września 1997 roku, niedługo skończy więc 25 lat. Cóż za piękny wiek na rozwijanie solowej kariery. 

Dobra, ale wróćmy do dziewczyny. Z tego, co wiadomo, obecnie Patecki jest singlem, chociaż jeszcze niedawno w jego życiu była obecna pewna dziewczyna. Wiecie, kim była dziewczyna Pateca? To znana influencerka, Aleksandra Sosfa. Ile ma lat Ola? Prawdopodobnie 23 lata. Para rzadko pozowała do wspólnych zdjęć, chociaż czasami byli widywani razem na filmikach z YouTuba. Ola i Jakub mieli naprawdę wielu fanów, którzy cieszyli się, że ich idole nareszcie znaleźli miłość. Niestety czar szybko prysł.

Kilka miesięcy temu pojawiły się plotki, że Patecki zdradził dziewczynę. Internauci nie kryli swoich emocji, a towarzyszyła im też ciekawość. Jak radzi sobie Ola? Czy Patec zdradził dziewczynę, którą tak kochał? Dlaczego para się rozstała? To tylko część pytań, które pojawiały się w sieci. 

Przy okazji baby shower Nowciaxa i jego partnerki znowu zrobiło się głośno o Pateckim i jego dziewczynie, ponieważ oboje pojawili się na tej imprezie. Nie wiadomo jednak do końca, czy byli tam razem, czy osobno. Jak więc widzicie, nie możemy wam powiedzieć czy Patec zdradził dziewczynę. Zarówno Ola, jak i Jakub niechętnie wypowiadają się na temat swojej relacji.

Sprawdź: Fusialka – wiek, wzrost, chłopak, gdzie mieszka, quiz

Jakub Patecki – ile zarabia? Czy jest gejem?

Zanim przejdziemy do pieniędzy i porozmawiamy o tym, ile zarabia Patec, to chcemy wam powiedzieć jedną ciekawostkę na temat wzrostu youtubera. Patecki w ostatnich latach zaliczył ogromny wzrost popularności, ale i bez tego chłopak jest wysoki. Jakub Patecki ma około 185 cm wzrostu i jest najwyższy ze wszystkich w Ekipie.

Pozostając w temacie wzrostu – czy możemy powiedzieć, że pieniądze na koncie bankowym Pateckiego też cały czas idą w górę? To, ile zarabia Patecki może zszokować. W sierpniu tego roku na kanale Dawid Haloszka pojawiła się informacja, że (według wyliczeń) Patecki z samych filmów zarabia miesięcznie około 30 tysięcy złotych. To, ile zarabia Patecki, najwyraźniej boli Trombe, który w ostatnim wywiadzie narzekał na to, że ludziom podoba się content jego kolegi z Ekipy, podczas gdy sam czuje się niedoceniany przez widzów.

Na koniec pozostawiamy kwestię, która budzi najwięcej kontrowersji. Czy Patecki jest gejem? To pytanie wzbudza ciekawość internautów. Stety czy niestety, nie nam jest oceniać czy Patecki jest gejem. Ze względu na to, że miał dziewczynę, podejrzewamy, że te przypuszczenia mogą być błędne.

Jakub Patecki to ulubieniec internautów i wisienka na torcie polskiego YouTuba. Na swoim kanale zgromadził ponad milion subskrybentów, którzy doceniają jego poczucie humoru i podróżniczy content. My jesteśmy fanami Pateckiego, a wy?

Zobacz: Projekt Genzie – wszyscy uczestnicy

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne