Strona głównaCelebryciPaulina Chapko - mąż Joel Valencia, wzrost, wiek, rodzice

Paulina Chapko – mąż Joel Valencia, wzrost, wiek, rodzice

Są takie seriale, które wraz z upływem czasu zamieniają się w telenowele bez końca. Mimo to wciąż cieszą się one sporą popularnością wśród widzów, nawet jeśli fabularnie odcinki są coraz gorszej jakości. Pierwszym w Polsce tzw. taśmowcem była brazylijskiej produkcji Niewolnica Izaura, licząca zaledwie 100 odcinków. Cóż, nasze rodzime Na Wspólnej, które emitowane jest od prawie 20 lat, dawno tę liczbę przebiło. Przez tak długi okres czasu przewinęło się tam mnóstwo postaci, w które wcielali się różni aktorzy. Jedną z nich jest Paulina Chapko, grająca od 2015 roku rolę Elżbiety Marcinek we wspomnianej telenoweli. 

Jeśli jesteście ciekawi, w jakim wieku jest aktorka, czy ma siostrę bliźniaczkę,  kim są rodzice i chłopak Pauliny, zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu. Znajdziecie tu więcej informacji niż na Wikipedii. Obiecujemy. 

Zobacz: Dagmara Szewczyk – kim jest? Wiek, wzrost, waga, chłopak, operacje

Paulina Chapko i Joel Valencia – mąż, chłopak, partner? 

O Paulinie Chapko głośno jest nie tylko ze względu na udział w Na Wspólnej, ale także przez jej partnera – Joela Valencia. Fani piłki nożnej być może będą go kojarzyć. Natomiast tym, którzy w ogóle nie znają mężczyzny, wyjaśniamy, że pochodzi z Ekwadoru i aktualnie gra dla hiszpańskiego klubu AD Alcorcón. Joel jest w wieku 27 lat i jest 9 lat młodszy od Chapko. 

Jak wyglądają relacje między nimi? Czy Valencia jest tylko chłopakiem Pauliny, a może jej mężem/partnerem? Udało nam się ustalić, że para jest zaręczona, więc prawdopodobnie ślub to tylko kwestia czasu. Nie wiemy natomiast, jak długo się spotykają i gdzie się poznali. Parę miesięcy temu aktorka ogłosiła, że wraz ze swoim życiowym partnerem spodziewają się dziecka.   

Paulina Chapko – dziecko

W lutym bieżącego roku serwisy plotkarskie obiegła wiadomość, że Paulina Chapko i Joel Valencia zostaną rodzicami. Parę miesięcy później, a dokładniej w lipcu na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Chłopiec urodził się 10.07.2022 roku i jest zodiakalnym Rakiem. Nie wiadomo jednak, jak ma na imię. Aktorka i piłkarz chronią jego prywatność i nie publikują masowo zdjęć swojej pociechy, co w dzisiejszych czasach nie jest aż tak często spotykaną postawą. Dobrym przykładem może być Edyta Górniak, która jeszcze przed erą Instagrama i innych social mediów, udostępniła w Internecie zdjęcie swojego kilkuletniego wówczas syna Allana umazanego kupą. Jak wiadomo w sieci nic nie ginie i nawet dziś bez większych problemów można odnaleźć wspomnianą fotografię. 

Sprawdź: Paulina Sala – zdjęcie, wykształcenie, rada nadzorcza, wiek, kim jest, Wikipedia

Paulina Chapko – wiek, wzrost, waga 

Niemal w każdym naszym artykule, dotyczącym kogoś znanego pojawia się akapit o wieku, wzroście i wadze danej osoby. Nie inaczej jest w przypadku Pauliny Chapko. Dotarliśmy do tych nie zawsze łatwo dostępnych informacji, żeby zaspokoić Waszą ciekawość. 

Domyślacie się, ile lat ma Chapko? Nie da się ukryć, że aktorka dba o siebie i swoją formę, co zapewne znacznie wpływa na jej młody wygląd. Według Wikipedii Paulina urodziła się 15 listopada 1985 roku w Nowym Sączu. Jej znak zodiaku to Skorpion i jest w wieku 36 lat – przyznajemy, że nie zgadnęlibyśmy  tego. 

Ile wynosi wzrost aktorki? Na ekranie telewizorów nie za bardzo to widać, jednak kobieta nie należy do wysokich osób. Biorąc pod uwagę informacje zamieszczone w sieci, Chapko ma 166 cm wzrostu, natomiast nie wiadomo, ile waży. Zresztą waga kobiety może teraz ulegać zmianie, ponieważ nie tak dawno urodziła dziecko.  

Paulina Chapko – siostra, rodzice, rodzina 

Zapewne niewielu z naszych czytelników wie, że Paulina ma aż trzy niezwykłe siostry, które również zawodowo zajmują się aktorstwem. Dlaczego niezwykłe? Okazuje się, że Paulina ma bliźniaczkę Karolinę. Obydwie mają jeszcze młodsze siostry, również bliźniaczki – Aleksandrę i Alicję. W jakim są wieku? Dzieli je aż 10 lat. Pomimo tego, łączy je wspólna pasja do filmu. Ponadto, cała czwórka lubi po prostu spędzać ze sobą czas, co wpływa na to, że udaje im się utrzymać dobry kontakt. 

Na próżno jednak szukać informacji o rodzicach sióstr Chapko, nawet na Wikipedii. Dowiedzieliśmy się tylko tyle, że cała rodzina pochodzi z Nowego Sącza, gdzie kobiety się wychowywały i ukończyły szkoły, zanim dostały się na studia aktorskie. Wiemy także, że rodzice wspierali swoje pociechy w tym wyborze, chociaż na początku mieli wątpliwości, ponieważ praca związana z teatrem czy filmem nie jest stabilna, a dochody mogą się różnić w zależności od miesiąca. 

Zobacz: Paulina Andrzejewska – wiek, dzieci, ślub, rodzice, wzrost

Za Paulinę Chapko i Joela Valencię trzymamy kciuki! Mamy nadzieję, że ich dziecko będzie się zdrowo rozwijać. Podejrzewamy, że aktorkę nieprędko zobaczymy na ekranie ze względu na nowe obowiązki. Jeśli chcecie być na bieżąco z życiem tej pary, polecamy Wam zajrzeć na ich instagramowe konta – paulina.chapko_offical i joelvalencia8. A co Wy myślicie o Paulinie Chapko i jej partnerze? Kibicujecie młodym rodzicom? Koniecznie zostawcie komentarz! 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne