Strona głównaCelebryciZ życia gwiazdPaulina Sykut Jeżyna - wiek, dzieci, mąż, waga, wzrost, wykształcenie

Paulina Sykut Jeżyna – wiek, dzieci, mąż, waga, wzrost, wykształcenie

Jedną z ważniejszych zasad w show-biznesie jest utrzymanie nienagannego wizerunku. Nie zawsze warto wywoływać skandale lub wdawać się w konflikty z innymi celebrytami. Wszystko po to, żeby nie dostać łatki trudnej osoby we współpracy i nie stracić przez przypadek lukratywnych kontraktów reklamowych czy telewizyjnych jak w ostatnim czasie Barbara Kurdej-Szatan. 

Prezenterką, która przestrzega tej reguły, jest znana i lubiana przez widzów Paulina Sykut-Jeżyna. Kobieta wie nie tylko jak dobrać odpowiednie stylizacje, ale także jak współpracować z różnego rodzaju mediami. Od wielu lat godzi życie rodzinne z zawodowym. Ma męża Piotra, a jakiś czas temu pojawiły się pogłoski, że Paulina jest ponownie w ciąży. W tym artykule dowiecie się m.in jakie wykształcenie ma prezenterka, w jakim jest wieku, czym zajmuje się jej mąż i o co chodzi z wpadką z majtkami.  

Sprawdź: Paulina Chruściel z mężem, dzieci, z córką, wiek, waga, rodzice, wzrost

Paulina Sykut Jeżyna – wiek, wzrost, waga 

Na sam początek warto zacząć od podstawowych informacji. Jak myślicie, w jakim wieku może być popularna dziennikarka? Paulina jest zadbaną kobietą i odpowiedź na to pytanie może okazać się nie taka oczywista. Według Wikipedii urodziła się 7 stycznia 1981 roku w Puławach (woj. lubelskie), więc jest w wieku 41 lat, a jej znak zodiaku to Koziorożec. 

Jakiego wzrostu jest Paulina Sykut-Jeżyna i ile wynosi jej waga? Wydawać by się mogło, że prezenterki telewizyjne powinny być wysokie jak modelki na wybiegach. Cóż, w przypadku 41-latki się to nie sprawdza, ponieważ według dostępnych informacji, kobieta ma 162 cm wzrostu. Serwisy plotkarskie donoszą zaś, że jej waga to około 50 kg. Na zdjęciach od razu widać, że Paulina jest szczupła i pewnie jak większość znanych osób, stosuje specjalną dietę, żeby utrzymać odpowiednią wagę i mieścić się w rozmiar XS. 

Sprawdź: Jak sprawdzić, czy to menopauza?

Paulina Sykut Jeżyna i Piotr Jeżyna 

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna od 11 lat tworzą szczęśliwe i zgodne małżeństwo. Wiedzieliście jednak, że prezenterka poznała swojego męża znacznie wcześniej, bo w wieku zaledwie 16 lat? Prawdziwe uczucie pojawiło się, kiedy kobieta osiągnęła pełnoletność, ponieważ warto dodać, że Piotr jest o dekadę starszy od swojej partnerki. Różnica wieku nie stanowi dla nich większego problemu. W końcu to tylko liczba, a przecież liczy się miłość. 

Kim jest mąż Pauliny? Nie jest tajemnicą, jak wygląda Piotr Jeżyna, ale nie tak łatwo znaleźć o nim informacje. Z Sykut-Jeżyną związany jest nie tylko prywatnie, ale także zawodowo. Od 7 lat jest managerem Pauliny i wspomniał jakiś czas temu, że świetnie się razem dogadują również w pracy. 

Sprawdź: Jak długo gotować grzyby?

Paulina Sykut Jeżyna – czy jest w ciąży? Czy ma dzieci? 

Ogłaszanie ciąż wśród celebrytek jest chlebem powszednim w show-biznesie. Poniekąd posiadanie potomstwa stało się kolejną okazją, żeby zarobić więcej pieniędzy, promując najróżniejsze gadżety dla najmłodszych. O dziwo Paulina Sykut-Jeżyna nie zdecydowała się na ten krok, chociaż sama jest mamą. Ile ma dzieci urodziła i czy to prawda, że ponownie jest w ciąży?

Spieszymy z odpowiedziami na powyższe pytania. Otóż państwo Jeżyna dotychczas nie zostali rodzicami gromadki dzieci. W 2016 roku urodziła się ich córka Róża. W ostatnim czasie pojawiły się pogłoski, że lubiana prezenterka jest w ciąży. Wszystko za sprawą opublikowanego na Instagramie zdjęcia, które zmyliło Internautów. Fani byli przekonani, że przedstawia ono ciążowy brzuszek. Mylący był też napis dla taty, znajdujący się na nim. Paulina zdementowała plotki po tym, jak w komentarzach ludzie zaczęli składać jej gratulacje. Mimo że dziennikarka nie jest w ciąży, to w jednym z wywiadów dodała, że w przyszłości chciałaby urodzić więcej dzieci. 

Sprawdź: Śmieszne i rymowane życzenia na dzień nauczyciela. Zaskoczą niejednego

Paulina Sykut Jeżyna – wykształcenie, stylizacje i inne 

Zastanawialiście się kiedyś jakie wykształcenie mają osoby z pierwszych stron gazet? Edyta Górniak nie ma matury, a Magda Gessler ukończyła malarstwo na Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda w Madrycie. Z kolei Agnieszka Chylińska przerwała liceum, będąc w drugiej klasie. Nie od dziś wiadomo, że sukces zawodowy nie musi być powiązany ze zdobyciem dyplomu  na uczelni wyższej. 

A co w przypadku Pauliny Sykut Jeżyny? Prezenterka ukończyła dwa kierunki: kulturoznawstwo na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej-Curie oraz dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Nim jednak rozpoczęła studia, została absolwentką Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie. Być może zdobyta wiedza nie raz pomogła kobiecie w pracy prezenterki telewizyjnej. 

Kiedy jest się osobą publiczną, trzeba liczyć się z najróżniejszymi komentarzami nie tylko na temat swojego zachowania, ale także i ubioru. Paulina Sykut-Jeżyna, funkcjonująca w show-biznesie od ponad dekady doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dzięki odpowiednio dobranym stylizacjom prezenterka od lat należy do jednych z najlepiej ubranych Polek. Co więcej, kobiety chętnie obserwują i inspirują się ubiorem Pauliny. Nie wiemy, czy stylizacje dobierane są przez samą dziennikarkę, czy korzysta z pomocy osobistego stylisty. 

Sprawdź: Hasła do głuchego telefonu – śmieszne, trudne, ciekawe

Warto wspomnieć, że jako jedna z nielicznych znanych osób nie zaliczyła większej modowej wpadki, z wyjątkiem tej podczas Sylwestra z Polsatem 2018/2019, kiedy około 2,5 miliona widzów zobaczyło majtki prezenterki. Nie było to aż tak widowiskowe wydarzenie jak nieudany występ Mandaryny sprzed kilkunastu lat, jednak serwisy plotkarskie od razu podchwyciły temat. Jak do tego doszło? Rafał Maserak poprosił Paulinę do tańca i w pewnym momencie podniósł nie tylko ją, ale również jej stylizację, odsłaniając przy tym majtki Sykut-Jeżyny. Ta niefortunna sytuacja nie pozostawiła rysy na nieskazitelnym wizerunku prezenterki. Wraz z upływem czasu wiele osób zupełnie zapomniało, że takie zdarzenie miało miejsce. Bądź co bądź, to były tylko majtki. 

Bez wątpienia Paulina Sykut-Jeżyna należy do prezenterek, cieszących się stałą sympatią widzów i nienaganną opinią w show-biznesie. Być może kluczem do sukcesu jest po prostu bycie miłym? Jesteśmy ciekawi, co Wy uważacie o Paulinie. Lubicie ją? Koniecznie dajcie znać w komentarzu.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne