Strona głównaCelebryciZ życia gwiazdLoni Willison — wiek, wikipedia, dzieci, mąż, 2022, kiedyś, rodzice, ile ma...

Loni Willison — wiek, wikipedia, dzieci, mąż, 2022, kiedyś, rodzice, ile ma lat

Kariera modelki to sposób życia, o którym marzy każda kobieta. Życie modelek jest przecież takie prestiżowe, pełne dobrobytu, przepychu, czerwonych dywanów, szczęścia i pełne bogactwa, ale patrząc na ten przykład, jaki zaraz podamy, możemy Cię mocno zaskoczyć. Wiadomo, im człowiek jest bardziej znany i ceniony, tym więcej zawiera znajomości. Niekoniecznie tych dobrych akurat. W przypadku Loni Willison życie potoczyło się zupełnie inaczej, niż byśmy się tego spodziewali. Przeczytajcie sami!

Loni Willison — wiek, dzieci, co robi w 2022?

Na świecie jest wielu takich ludzi, którym mocno posypało się życie. Możemy wręcz powiedzieć, że nagle zerwał im się sufit na głowę i niektórzy do tej pory, nie potrafią się z tego podnieść. Takim przykładem jest Loni Christine Willison, która niegdyś sama była gwiazdą. Na przestrzeni lat najwidoczniej bardzo dużo musiało się zmienić w jej życiu. Jak wiadomo, Loni Christine Willison od 2016 roku, mieszka na ulicy i żywi się jedzeniem znalezionym w śmieciach. Sprawdzamy, co robi w 2022 roku.

Ile ma lat Loni Willison? Co prawda odpowiedź może Cię mocno zaskoczyć, bo jak na swój wiek, nie wygląda na tyle, ile ma lat obecnie, czyli w 2022 roku. Trudno się jednak temu dziwić, po tym wszystkim, przez co przeszła w swoim życiu. W 2022 roku Loni Willison jest w wieku 39 lat, ale gdy zobaczysz jej zdjęcia, sam stwierdzisz, że wygląda nieco starzej, niż mogłoby się wydawać.

Loni Willison w 2022 roku

Loni Willison miała wszystko, bogactwo, sławę, obiecującą karierę, ale czy ma dzieci? Wiele ludzi w początkach swojej kariery, nie ma dzieci. W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi skupia się najpierw na karierze a później na zakładaniu rodziny. Co ma sens, bo przecież później trzeba te dzieci wychowywać, utrzymywać i edukować. Jak było w przypadku Loni Willison? Z tego, co udało nam się ustalić, modelka fitness nigdy nie wspomniała o tym, że ma dzieci.

Podczas gdy Loni była jeszcze modelką, chodziła po czerwonych dywanach, spotykała się z największą Hollywoodzką śmietanką i mieszkała w pięknej dużej willi. W 2022 roku jest już o wiele inaczej. Pewnie zastanawiasz się, co robi Loni Willison w 2022 roku? Z tego, co wiemy, u byłej modelki fitness za wiele się nie zmieniło, odkąd trafiła na ulicę. Dla przypomnienia trafiła tam w 2016 roku, jednak zanim to nastąpiło, zniknęła z show-biznesu na dwa lata.

Jak podają źródła, w 2022 roku Loni Willison nadal jest bezdomna i bezrobotna. Po swoim wielkim upadku nie była w stanie się podnieść do tej pory, z resztą nie chciała ona też żadnej pomocy. W jednym z wywiadów, przeprowadzonych z nią po tym, jak trafiła na ulicę, wyznała, że takie życie i zachowanie ją chroni, czuje się w ten sposób bezpiecznie i nie zamierza niczego zmieniać. Jak to mówią, nie wszystkim da się pomóc, bo nie wszyscy chcą pomocy.

Zobacz: Paulina Soboń – wiek, bielizna, wzrost, czy jest w ciąży?

Loni Willison — kiedyś, jak wyglądała?

Loni Willison obecnie wygląda jak każdy zwyczajny bezdomny. Jej twarz jakby zmieniona o 180 stopni. Stała się pomarszczona, jest ścięta na bardzo krótką fryzurę, bez makijażu, straciła przednie zęby górnej szczęki, jej ciało nie wygląda już jak u supermodelki — jest bardzo wychudzone a jej ubrania brudne. Nie ma się co dziwić, w końcu zaledwie 6 lat temu trafiła na ulicę. Jednak kiedyś, była modelką fitness, celebrytką i można powiedzieć, że jedną z żon Hollywood.

Jak wyglądała kiedyś Loni Willison? Była piękną młodą dziewczyną o blond włosach, widniała na okładkach magazynów jako przykład pięknego wysportowanego ciała. Jej zęby kiedyś były idealnie proste i śnieżnobiałe, tak jak przystało na modelkę. Kiedyś lubiła delikatniejszy makijaż i zawsze miała uwydatnione brwi oraz usta. Przy czym na czerwonym dywanie olśniewała wszystkich swoją urodą i mocniejszymi makijażami. Kiedyś oczywiście jej ubrania były czyste i dopasowane do jej sylwetki. Wyglądała wtedy jak prawdziwa żona Hollywood. Obecnie jak na swój wiek, wygląda o wiele starzej, niż byśmy się tego spodziewali, ale jest to skutkiem używek, alkoholu i depresji, co do tego nie mamy wątpliwości.

Sprawdź: Paulina Wyka – wiek, dzieci, wykształcenie, Wikipedia, Maciej Zakościelny

Loni Willison — rodzice, życie prywatne, Wikipedia

Życie prywatne ex-celebrytki zastanawia obecnie wiele osób. W momencie wielkiego upadku Loni cały świat zastanawiał się, gdzie są jej rodzice i dlaczego nikt z rodziny jej nie pomógł. Loni w 2014 roku zniknęła ze świata show biznesowego aż na 2 lata. W tym samym czasie mierzyła się ze swoimi największymi problemami. Rodzice bezdomnej gwiazdy nie są znani amerykańskim mediom i nawet na portalu Wikipedia, nie znajdziemy o nich wzmianki. Gdy Loni trafiła na ulicę ani jej rodzice, ani jej przyjaciele nie spieszyli z pomocą. Sama Loni Willison twierdzi, że nie chciała od nikogo pomocy, ponieważ nie chce nikogo za sobą pociągnąć w dół.

Jej były mąż Jeremy Jackson jest znany z amerykańskiego „Słonecznego Patrolu” i „Big Brothera”. Para była w związku małżeńskim przez około 2 lata. W 2014 roku Loni wzięła rozwód z Jeremym, ponieważ jak twierdziła, jej mąż ją bił i znęcał się nad nią psychicznie. W dniu, gdy zgłaszała sprawę na policję, twierdziła, że jej mąż chciał ją udusić. Jej były mąż trafił do więzienia, ale wyszedł niedługo później za kaucją. Obecnie nie utrzymują żadnych kontaktów.

Na portalu Wikipedia znajdziemy artykuł o mężu Loni i wszystkie jego epizody z policją i rozbojami. Mąż byłej celebrytki w swoim życiu zrobił sporo złych rzeczy i faktycznie są na ten temat wzmianki. O samej byłej celebrytce na polskim portalu Wikipedia nie znajdziemy żadnego artykułu. 

Patrząc na jej przeszłość, można śmiało stwierdzić, że wygląd i pieniądze to nie wszystko, jeśli nie ma się odpowiedniego wsparcia psychicznego oraz bliskich. Można powiedzieć, że stara wersja Loni Willison i jej kariera przeszły już do historii.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne