Strona głównaCelebryciPaulina Krupińska - dzieci, wiek, wzrost, fryzura, mąż, ile ma lat, wykształcenie

Paulina Krupińska – dzieci, wiek, wzrost, fryzura, mąż, ile ma lat, wykształcenie

Paulina Krupińska i Robert Lewandowski, co ich łączy? Czy Paulina ma dzieci? Czy po raz trzeci jest w ciąży? Kim jest jej mąż? Czy jej wymiary są takie same jak u Marilyn Monroe? Ile ma lat? Czy skończyła coś więcej niż liceum? Jakie jest jej wykształcenie?

Jeżeli interesuje Cię cokolwiek na temat tej prezenterki z TVN-u, to trafiłeś w dobre miejsce. Znamy odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania.

Paulina Krupińska – kto to? Wiek, wzrost, waga, wymiary

Paulina Krupińska to polska modelka, która została Miss Polonia w 2012 roku. Po wygranej reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe 2013, gdzie uzyskała tytuł Miss Photogenic. Obecnie jest prezenterką telewizyjną. Prowadziła między innymi program Klinika Urody na kanale TVN Style. Teraz można zobaczyć ją w duecie z Damianem Michałowskim w śniadaniówce Dzień Dobry TVN.

Kobieta jest młoda, jej wiek nie jest żadnym sekretem. Ile ma lat? Urodziła się 22 czerwca 1987 roku, to znaczy, że obecnie ma 35 lat.

Ze względu na modelingową przeszłość Krupińskiej znamy wszystkie jej wymiary. Chociaż trzeba mieć na uwadzę, że na przestrzeni lat mogły się zmienić. W 2013 roku Paulina w biuście miała 86 cm, w tali 63 cm, a w biodrach 91 cm. Są to wartości bardzo zbliżone do idealnych proporcji kobiecej sylwetki, czyli 90-60-90 (wymiary Marilyn Monroe to 91-61-86). W tamtym czasie Paulina ważyła 55 kg, teraz ta wartość, jak wyznała na jednym z wywiadów, może być o 10 kg większa.

Niezmienny pozostał jej wzrost. Kobieta jest wysoka i z pewnością niejednokrotnie w swoim życiu zastanawiała się, czy na wydarzenie może założyć szpilki. Jej wzrost wynosi ok. 180 cm.

Paulina Krupińska – czy jest w ciąży? Czy ma dzieci?

Paulina Krupińska w ciąży była dwukrotnie. Córkę Antoninę urodziła w lipcu 2015 roku, syna Jędrzeja natomiast dwa lata później, w maju 2017 roku. To znaczy, że jej dzieci mają obecnie 7 oraz 5 lat. Paulina wyznała kiedyś, że chciałaby mieć więcej dzieci. Niestety nic nie wskazuje na to, by prezenterka była aktualnie w ciąży. Ponadto oświadczyła, że na przeszkodzie w posiadaniu trzeciej pociechy, stoi im wygoda i lenistwo, oraz że jest im dobrze tak jak jest teraz.

Zobacz: Aleksandr “Sasha” Muzheiko z Love Island – kto to, dziewczyna, wiek, pochodzenie

Paulina Krupińska – nowa fryzura i stylizacje

Która kobieta nie lubi tego uczucia, gdy świeżo wyjdzie od fryzjera, jej włosy są wypielęgnowane i wyglądają inaczej niż dotychczas. A szczególnie miło się robi, gdy nowa fryzura zostanie zauważona i doceniona. 

Tydzień temu Paulina Krupińska pochwaliła się na social mediach, że i ona skorzystała z usługi fryzjerskiej. Kobieta na swoim Instagramie wrzuciła zdjęcie w odświeżonym, jaśniejszym odcieniu brązu. Naszym zdaniem pięknie współgra z jej urodą. Oczywiście ta nowa fryzura jest sprawką Piotra Siwka, który od lat dba aby włosy Pauliny wyglądały fantastycznie.

Kto natomiast dobiera jej stylizacje? Zazwyczaj na zdjęciach udostępnianych na Instagramie Pauliny można zobaczyć, kto jest odpowiedzialny za zaprezentowany look. Zwykle to jak wygląda spotyka się z pozytywnymi komentarzami, ale jak wiadomo, świat nie byłby taki sam bez hejterów.

Gwiazda na festiwalu Top of The Top w Sopocie pokazała się w kreacjach od Paprocki Brzozowski. Sukienki były krótkie, świetnie pokazywały zgrabne nogi modelki. Jednak nie wszyscy się z tym zgadzają. Pewne osoby uważają, że Paulina się roztyła i przydałaby się jej dieta, bo ma “nogi jak gicze wołowe”, które nie pasują do cukierkowej stylizacji.

Czy faktycznie jej nogi wyglądają na masywne? Nie nam oceniać, natomiast uważamy, że takie komentarze czasami warto zachować dla siebie.

Zobacz: Robert Pasut – wiek, wzrost, waga, dziewczyna, rozstanie, dziecko, partnerka, kto to?

Paulina Krupińska i Robert Lewandowski – co ich łączy?

Paulina Krupińska i Robert Lewandowski poznali się dekadę temu. Ich pierwsze spotkanie miało miejsce w show prowadzonym przez Kubę Wojewódzkiego. Po rozmowie na zapleczu od razu się polubili. W tym samym czasie modelka poznała żonę Roberta – Annę Lewandowską. Ich relacja bywała mniej lub bardziej intensywna. Obecnie kobiety są ze sobą blisko. Pojawiają się wspólnie na wydarzeniach oraz spędzają ze sobą czas prywatnie. Można powiedzieć, że Paulinę z Lewandowskimi łączy przyjaźń.

Paulina Krupińska – rodzice, wykształcenie, mąż i życie prywatne

Paulina wykształcenie zapewniła sobie w Warszawie. Jest absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej. Ukończenie tej szkoły z pewnością wpłynęły na jej stosunek do dzieci, a zdobyta wiedza przydała się przy pracy w programie Mali Giganci, gdzie była opiekunką jednej z drużyn.

Jak natomiast wygląda jej życie poza kamerami? Rodzice Pauliny Krupińskiej zdecydowanie są jej inspiracją w kwestii wychowywania dzieci. Wypowiada się o nich z szacunkiem, zaznaczając, że gdy ona dorastała dawali jej dużo czasu oraz miłości. Kobieta chce aby jej dzieci otrzymywały od niej to samo.

Poza tym o jej rodzicach niewiele wiadomo. Paulina niezwykle ceni sobie prywatność. Z tego też wynika decyzja o nie pokazywaniu twarzy Tosi i Jędrzeja.

Kim natomiast jest mąż Pauliny Krupińskiej? To Sebastian Karpiel-Bułecka, 46-letni muzyk będący częścią zespołu Zakopower. W związku są od 2014 roku, ślub natomiast wzięli w 2018. Choć oboje są rozpoznawalni, starają się by ich związek nie był medialny.

Jak osoby pracujące w show biznesie radzą sobie logistycznie jako rodzice dwójki? Paulina zdradziła, że całkiem nieźle. Dotychczas do pracy wychodziła jeszcze zanim dzieci się obudziły. Mąż rano zawoził je do przedszkola, a gdy z niego wracały, mama była już w domu.

Mamy nadzieję, że zaspokoiliśmy chociaż trochę ciekawość dotyczącą Pauliny Krupińskiej i jej życia.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne