Strona głównaCelebryciPaulina Andrzejewska - wiek, dzieci, ślub, rodzice, wzrost

Paulina Andrzejewska – wiek, dzieci, ślub, rodzice, wzrost

Znani i lubiani artyści nie zawsze wiążą się z osobami z pierwszych stron gazet. Mówią, że przeciwieństwa się przyciągają i być może nie zawsze chodzi tylko o charakter. Nie każdy ma parcie, by być na świeczniku i opowiadać o swoich prywatnych sprawach, co w obecnych czasach nie jest takie oczywiste. Wiele małżeństw woli się po prostu skupić na prowadzeniu spokojnego życia rodzinnego. 

Mało kto z naszych czytelników nie słyszał nigdy o Mateuszu Damięckim. Jest to dość popularny i przystojny aktor. Kilka lat temu wziął ślub z Pauliną Andrzejewską. Kim jest tajemnicza kobieta i w jakim jest wieku? Jakiego jest wzrostu i czy ma dzieci? Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na te i inne pytania w poniższym artykule. 

Zobacz: Paulina Wyka – wiek, dzieci, wykształcenie, Wikipedia, Maciej Zakościelny

Paulina Andrzejewska – wiek, wzrost, data urodzenia 

Kim jest Paulina Andrzejewska oprócz bycia żoną znanego aktora? Okazuje się, że kobieta również funkcjonuje w środowisku artystycznym. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Następnie uzyskała tytuł magistra sztuki na Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina (również w Warszawie). Mimo że wykształcenie zdobyła w stolicy, to pochodzi ze Szczecina. W jednym z wywiadów wyznała, że w wieku 11 lat została wysłana do szkoły z internatem, żeby móc zostać w przyszłości tancerką. 

Wzrost bohatera danego artykułu jest już u nas stałym punktem. Zastanawiamy się tylko, skąd bierze się ta ciekawość? W przypadku wielu osób ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje na ten temat. Jeśli chodzi o wzrost partnerki Damięckiego, sytuacja jest analogiczna. Nie dotarliśmy do wiarygodnych źródeł, które wskazywałby, ile centymetrów mierzy Paulina. 

Inaczej wygląda sytuacja z datą urodzenia tancerki. Napomknęliśmy, że pochodzi ze Szczecina, ale w jakim jest wieku? Zdradzimy, że kobieta jest starsza o rok od swojego męża. Data urodzenia Andrzejewskiej to 5 lipca 1980 r. Jest więc zodiakalnym Rakiem i niedawno skończyła 42 lata. 

Zobacz: Paulina Hornik – wiek, wzrost, waga, kim jest? Chłopak, dramy

Paulina Andrzejewska Mateusz Damięcki 

Wiemy już, jaka relacja jest między Pauliną Andrzejewską a Mateuszem Damięckim. Jesteście ciekawi, w jakich okolicznościach się poznali? Są ze sobą związani od 2011 roku, a poznali się podczas prób do spektaklu Ławka rezerwowych, który był wystawiany w warszawskim Teatrze Syrena. Tancerka wyznała, że od razu była zauroczona Mateuszem. Nie od razu się w sobie zakochali i przez długi czas byli tylko przyjaciółmi. Sytuacja zmieniła się, kiedy aktor zaprosił Paulinę na wspólną pielgrzymkę do Asyżu. Spędzili ze sobą wiele dni, podczas których pojawiły się myśli o zbudowaniu trwałej relacji. 

Zobacz: Paulina Pszech – wiek, córka, kiedyś, metamorfoza

Paulina Andrzejewska – ślub, dzieci, życie prywatne, rodzice 

Na początku artykułu wspomnieliśmy, że Paulina Andrzejewska i Mateusz Damięcki kilka lat temu wzięli ślub. To radosne wydarzenie miało miejsce w 2018 roku i odbyło się bez większego medialnego szumu. Powodem była chęć utrzymania ceremonii w tajemnicy przed wścibskimi paparazzi. Z racji tego, że aktor nie miał wtedy unieważnionego ślubu kościelnego, zdecydowali się na zawarcie małżeństwa cywilnego. 

Z kolei zaręczyny pary odbyły się 1 stycznia 2016 roku. W jaki sposób Mateusz oświadczył się ukochanej? Wręczył jej jajko niespodziankę, w którym znajdował się pierścionek zaręczynowy. Mężczyzna uczynił to podczas pokazu fajerwerków nad Wisłą. Według nas było to romantyczne posunięcie ze strony aktora – prawie jak w komedii romantycznej!

Paulina Andrzejewska i Mateusz Damięcki wydają się tworzyć naprawdę zgraną i szczęśliwą parę. Są rodzicami dwójki dzieci; Franciszka (ur. 2018 r.) oraz Ignacego (ur. 2020 r.). Raczej rzadko udzielają wywiadów, a nawet jeśli to robią, skupiają się przede wszystkim na sprawach zawodowych. Wiele celebryckich par mogłoby wziąć z nich przykład, że nie trzeba się dzielić każdym aspektem swojego życia codziennego. 

Wielu internautów zastanawia się także, kim są rodzice tancerki. Zaznaczyliśmy, że zweryfikowanie daty urodzenia nie było problemem w przeciwieństwie do wzrostu. Natomiast jeśli chodzi o wiadomości, dotyczących rodziców żony Damięckiego na próżno szukać czegokolwiek w sieci. Tak jak zostało to już kilkakrotnie podkreślone w tekście – zarówno Mateusz, jak i jego żona chronią swoją prywatność. Podejrzewamy, że podobnie jest w przypadku rodziców Pauliny. Być może są to starsze osoby, które wolą pozostać anonimowe. 

Przeglądając serwisy plotkarskie, często można się natknąć na artykuły, które są poświęcone rozstaniom i rozwodom sławnych ludzi. Mamy nadzieję, że o Paulinie Andrzejewskiej i Mateuszu Damięckim nigdy tak przykrej wiadomości nie przeczytamy. Uważamy, że obydwoją są bardzo sympatyczni i trzymamy za nich kciuki! A co Wy o nich myślicie? Lubicie ich jako parę, czy wolicie obserwować kogoś innego? Z niecierpliwością czekamy na komentarze naszych czytelników!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne