Strona głównaCelebryciPaulina Hornik - wiek, wzrost, waga, kim jest? Chłopak, dramy

Paulina Hornik – wiek, wzrost, waga, kim jest? Chłopak, dramy

Świat gal freak fightowych działa na bardzo prostych zasadach – im większa drama, tym większe zainteresowanie, wzrost widzów i jeszcze więcej kasy. Gala Prime MMA nie jest tak popularna jak Fame czy HIGH League – może słusznie. W końcu kto umieszcza w main evencie walkę, za którą nie stoi żadna aferka czy prywatne zatargi?

W najbliższą sobotę, 1 października o 20:00 w Radomskim Centrum Sportu odbędzie się pojedynek między Pauliną Hornik, a Martyną Zbirańską. Obie panie będą debiutowały i to podczas wydarzenia wieczoru. Niezła presja.

Tło tej walki nie jest zbyt pikantne. Pysia miała początkowo walczyć z Natsu, ale zamierzenie nie doszło do skutku, więc zamiast niej do oktagonu wyjdzie przyjaciółka Karczmarczyk – Paulina Hornik. Zapowiada się spokojna walka, brakuje tam dymów czy wzajemnych prowokacji.

Jeśli po przeczytaniu wstępu nadal nie wiesz, kto to, w tym artykule przedstawimy ci Paulinę Hornik. I niczym ciocia Wikipedia postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania: jaka jest jej data urodzenia, co robi, gdzie mieszka i czy ma chłopaka?

Paulina Hornik – wiek, wzrost, waga, kim jest? 

Złośliwi powiedzieliby, że Paulina Hornik znana jest z bycia ,,przydupasem Natsu”. Ci życzliwsi, że z bycia jej przyjaciółką. W obu przypadkach nie da się udzielić odpowiedzi na pytanie ,,kto to?’’.

Obiektywną informacją jest to, że wzrost zainteresowania jej osobą przypadł na czas, kiedy Paulina dołączyła do ekipy Natsu World, teamu założonego przez Natalię Karczmarczyk, skupiającego uczestników w pięknej willi, gdzie mieszka Paulina. Nie do końca wiadomo, czym zajmowała się wcześniej.

Jej data urodzenia nie jest nam znana. Z racji przyjaźni z Natsu i po wyglądzie zewnętrznym strzelamy, że są w podobnym wieku. Zatem ile ma lat Paulina? Natalia jest w wieku 24 lat, jej data urodzenia to grudzień 1997 roku. Wiek Pauliny oscyluje więc między 22 a 24 lata.

Mogłoby się wydawać, że skoro pojedynek z Pysią tuż-tuż, to w karcie walk federacji będzie podana informacja o ,,metrażu’’ Hornik. Niestety, zarówno wzrost, jak i waga influencerki są owiane tajemnicą. Prędzej czy później ta informacja musi wyjść na jaw, a to dlatego, że przed każdą z walk ma miejsce oficjalne ważenie. Być może w najbliższy piątek waga i wzrost, a także wiek Pauliny będą nam bliżej znane.

Poza nagrywaniem filmów z resztą teamu, Paulina działa prężnie na Instagramie, gdzie zebrała już ponad 287 tysięcy followersów! Ciekawe, jak duży wzrost obserwujących nastąpił po jej dramie z Lexy, ale o tym za chwilę. Na Instagramie Hornik wrzuca przede wszystkim foty z estetycznych sesji zdjęciowych, a także współprace z różnymi markami, m.in. Kuchnią Vikinga czy sklepem Shopee. Nie brakuje tam również zdjęć z wieloma chłopakami, co tylko rozpala wyobraźnię odbiorców i prowadzi do kolejnej kwestii…

Paulina Hornik – chłopak 

Jeśli interesuje cię, z kim spotyka się Paulina, odpowiadamy: nie jest to do końca jasne. Influencerka dość regularnie wrzuca na swojego Instagrama zdjęcia z jakimś chłopakiem. W większości są to członkowie Natsu World, z którymi mieszka. Pojawiają się zdjęcia z Sebastianem Wiśniewskim, Pietrasem czy Oskarem Dąbrowskim. Każdego chłopaka przytula lub ma z nim bliski kontakt fizyczny. Nieźle buduje napięcie! 

Ostatnio krążą plotki o tym, że to Medusa jest jej chłopakiem. Adrian Salamon to lubiany youtuber i ostatnio można go było zobaczyć z Pauliną we wspólnym live, w towarzystwie Frania. Para wymieniała między sobą niejednoznaczne teksty. Poza tym da się znaleźć na YouTube filmik pod tytułem ,,Randka z Pauliną Hornik”, gdzie razem jedzą kebaby. Nie ma co, randka marzeń.

Sprawdź: Michał ,,Bagietka Michael’’ Gorzelańczyk – wiek, Prime MMA, skąd jest, kto to?

Paulina Hornik – drama, co zrobiła? 

O ile ciekawszy byłby występ Pauliny Hornik w świecie freak fightów, gdyby jej rywalką była Lexy Chaplin! Jeśli nic ci nie mówi drama między paniami, to już wyjaśniamy! Aby lepiej zrozumieć, co zrobiła Paulina i dlaczego sprowokowała zadymkę, przedstawimy to po kolei.

Najpierw Natsu walczyła z Lexy Chaplin w oktagonie. Dziewczyny były wspólnie w ekipie Team X. Paulina Hornik jest przyjaciółką Natsu, więc nie dziwne, że kibicowała swojej bestie. Problem polega na tym, że do internetu wyciekło nagranie po walce, którą (przypominamy) wygrała Natsu. Opowiadała w nim członkom Natsu World o przebiegu starcia z Lexy. W pewnym momencie Paulina jej przerwała, mówiąc o Lexy, że ,,to miękka faja i tyle”. W internecie zawrzało – kolejna drama! Zapytana o to na live Lexy odpowiedziała, że to słabe, co zrobiła Paulina, bo w bezpośredniej konfrontacji Hornik się do niej uśmiecha, a za plecami mówi co innego.

To nie koniec dramy. Kilka miesięcy później Lexy walczyła z Fagatą, a Natsu i Paulina siedziały wówczas na widowni i nagrywały live na TikToku. Podczas wyczytywania bio Lexy Chaplin i wspomnieniu, że pierwszą walkę w oktagonie ma za sobą, Paulina dodała ,,i przegrała’’, po czym głośno się roześmiała. 

Pewnie zastanawiasz się, co zrobiła z tym Lexy? Kiedy jej trener prowadził swojego liva i padło pytanie o potencjalną przeciwniczkę dla jego podopiecznej, Chaplin napisała w komentarzu: ,,przydupasa Natsu też można wziąć”. 

Zobacz: Dominika Rybak – kto to, wzrost, wiek, waga, data urodzenia, Wikipedia

W drugiej walce Natsu i Lexy, Chaplin przyznała podczas rundek, że zachowanie Hornik ją zdenerwowało i stąd jej równie prowokacyjna odpowiedź. Na ten moment nie jesteśmy pewni, jak wygląda ta drama i czy już ucichła. Z wywiadu przed galą Prime MMA wiemy, że Paulina podobno przeprosiła Lexy za wszystko, co zrobiła. 

Paulina Hornik – życie prywatne, gdzie mieszka? 

Po influencerce, o której robi się coraz głośniej, można by się spodziewać, że jej życie prywatne będzie wszystkim znane. A tu klops. Wikipedia nic o niej nie wie, nawet nie ma tam swojej strony. Trudno dotrzeć do informacji, ile ma lat, nie wspominając o dacie urodzenia. Nawet to, kim jest jej chłopak, nie jest potwierdzone. 

Z filmiku promującego jej walkę w Prime MMA możemy dowiedzieć się, że kiedyś zawodowo zajmowała się makijażem, dziś nie przykłada do tego takiej wagi i zajmuje się tym hobbystycznie. Po wejściu w jej TikToka (@paulina.hornik) widzimy, z kim nagrywa treści do internetu. Najwięcej czasu spędza w domu Natsu World, gdzie mieszka z innymi członkami ekipy i swoją przyjaciółką. 

Relacja Pauliny i Natalii Karczmarczyk trwa podobno od 10 lat. Podczas różnych nagrań wokół walk Natsu, Hornik stale jej towarzyszyła i wspierała. To działa również w drugą stronę. Wiemy, że pozostała załoga Natsu World będzie kibicować Paulinie podczas najbliższej walki. Ciekawe, czy wywiąże się z tego jakaś nowa drama…

A Ty? Komu kibicujesz? Jeśli miałbyś/abyś wybór usiąść na trybunach razem z członkami Natsu World czy przyjaciółmi Martyny Zbirańskiej – które miejsce wybierzesz? Daj znać w komentarzu.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne