Strona głównaCelebryciPiotr Biedka - kim jest? Żona, więzienie, wyroki, wykształcenie, życiorys

Piotr Biedka – kim jest? Żona, więzienie, wyroki, wykształcenie, życiorys

Internet jest kopalnią wiedzy, która naprawdę ułatwia życie. Jednak jak niemal wszystko ma on również swoją ciemną stronę, w której jest mnóstwo nawoływania do nienawiści i szerzenia nieprawdy. Piotr Biedka – kim jest i po której stronie mocy stoi? Poniżej przedstawiam krótki życiorys mężczyzny – zapraszam do lektury. 

Piotr Biedka – kim jest?

Piotr Biedka – kim jest? Mężczyzna jest administratorem strony na Facebook’u oraz kanału na YouTube: CHWDP.TV. Starsze filmiki w ostatnim czasie zostały usunięte, ponieważ serwis wyłączył Piotrowi Biedkowi monetyzację. Z czego znany jest Piotr Biedka? Z tego, że bardzo nie lubi policji i że nie wierzy w istnienie koronawirusa. Mężczyzna sam siebie nazywa walczącym dziennikarzem. Ma internetowy sklep, w którym oferuje koszulki, bluzy, kubki, czapki, torby materiałowe – wszystkie z logo CHWDP.TV.

Wikipedia nam tego nie powie – Piotr Biedka

Co o Piotrze Biedka mówi Wikipedia? Nic – jeszcze nikt na WIkipedii nie stworzył zakładki o mężczyźnie. Jednak w sieci jest całkiem sporo informacji o jego osobie. Jedną z mniej znanych sytuacji z udziałem dziennikarza jest awantura, którą mężczyzna rozpętał na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Piotr Biedka zaczepił tam dwie dziewczyny, które zbierały pieniądze na pomoc Ukrainie. Samozwańczy dziennikarz zaczepiał je i chodził za nimi. Wolontariuszka zadzwoniła po swojego przełożonego, z którym Piotr Biedka rozmawiał na ulicy. Chciał od niego papiery, potwierdzające legalność zbiórki, które zostały mu okazane. Mimo wszystko negował on legalność zbiórki i wytykał jednej z dziewczyn, że zbiera środki na pomoc, a sama ma iPhone, co oczywiście było absurdalne – można pomagać i mieć droższy telefon. Mężczyzna oskarżał je o to, że są aroganckie, a sam krzyczał na nie i podważał ich dobre zamiary. Kiedy jedna z nich powiedziała mu do widzenia, Piotr Biedka zaczął wypominać jej, że dziewczyna nie jest u siebie i że nie ma prawa tego robić, co również było absurdalne – jeśli nie ma się z kimś ochoty rozmawiać, to ma się prawo zakończyć dialog, kiedy tylko się chce, bez względu na to, skąd się pochodzi.

wsparcie piotra biedka
Można go wesprzeć przez paypal, a wcześniej miał również zbiórkę na pomagam.pl

 Piotr Biedka – pobity?

Czy Piotr Biedka został pobity? Na jednym z nagrań, które udostępniono na kanale Reupload, jest filmik, na którym podobno pobito Piotra Biedkę – dlaczego podobno? Ponieważ nie ma nim dowodów pobicia – kobieta, która nagrywała całe zdarzenie, została wyrzucona z komisariatu w Legionowie, w którym miała miejsce cała sytuacja. Piotr Biedka również został wyrzucony przed budynek – dziennikarz na video bardzo głośno krzyczy, mimo że żaden z policjantów go wtedy nie dotykał. Towarzysze założyciela CHWDP twierdzili, że Biedka nie może oddychać i że został pobity. Za co został wyrzucony z komisariatu? Za to, że krzyczał w nim i obrażał policjantów. Wśród funkcjonariuszy są osoby, które minęły się z powołaniem – to oczywiste. Jednak w każdej grupie zawodowej są tacy ludzie. Piotr Biedka generalizuje i obraża wszystkich policjantów, z którymi ma kontakt. Nazwa jego kanałów (CHWDP) również nie jest przypadkowa.

Więzienie, aresztowanie, wykształcenie, wyroki, gdzie jest, czy ma żonę, czyli życie prywatne i mały życiorys Piotra Biedki

Piotr Biedka ma żonę – razem prowadzą salon kosmetyczny. Żona dziennikarza jest na kilku filmikach na Facebook’u CHWDP. Jeśli chodzi o jego wykształcenie, to nigdzie się on nim z widzami nie podzielił. Jeden z internautów pod artykułem podzielił się informacją, że dziennikarz ma wykształcenie podstawowe, jednak nie jest to potwierdzone. 

Czy Piotr Biedka dostał wyrok i siedział w więzieniu? W zakładce O mnie na stronie CHWDP Biedka napisał, że więzieniu spędził trzy lata – oznacza to, że miał wyrok. Na YouTube jest filmik z aresztowania dziennikarza. Aresztowanie miało miejsce po Marszu o Wolność.

Gdzie jest Piotr Biedka teraz? W więzieniu? Nie – mężczyzna jest na wolności. Prężnie działa na swojej stronie na Facebook’u. Wiele osób zadaje sobie teraz pytanie, gdzie jest dziennikarz – najprawdopodobniej w swoim domu w Legionowie, bo jego sklep i salon nadal funkcjonują. W najbliższym czasie para wyjeżdża na urlop. 

Piotr Biedki i akcja w Media Expert

Co stało się w Media Expert? Dziennikarz został wyproszony ze sklepu, ponieważ nie miał maseczki – sytuacja miała miejsce, jak jeszcze trzeba było je nosić. Piotr Biedka podłączył się w sklepie do głośnika i głosił antyszczepionkowe hasła. Był agresywny, krzyczał i obrażał ochroniarzy. Uważał, że pracownicy nie mają prawa go wyprosić ze sklepu, jednak mieli – takie były zasady i wszyscy musieliśmy się do nich stosować. Podobną akcję zorganizował w Castoramie – dyskutował z ochroniarzem na temat rozporządzeń, był agresywny. 
Dziennikarz bardzo często streamuje na Facebook’u. Jak widać, bardzo lubi on zwracać na siebie uwagę, dosłownie wszystko nagrywa i wrzuca do sieci. Panowie ochroniarze z Media Expert czy Castoramy nie powinni wysłuchiwać takich wywodów, bo nie oni ustalali przepisy, które na marginesie są słuszne. Istnienie pandemii jest udowodnione naukowo – mimo wszystko dziennikarz ma swoją alternatywną rzeczywistość, w której koronawirus nie istnieje.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne