Strona głównaCelebryciArletta Śliwińska - Matczak - kim jest, mąż, wiek, Wikipedia

Arletta Śliwińska – Matczak – kim jest, mąż, wiek, Wikipedia

Mata to polski raper młodego pokolenia, którego kariera wystartowała z impetem, po wydaniu singla Patointeligencja. Michał Matczak, bo tak właściwie brzmi pełne imię i nazwisko artysty, rozprawia się w nim na temat stereotypów dotyczących tzw. bananowej młodzieży, czyli młodych ludzi z dobrych domów. Na pierwszy rzut oka nic w ich życiach nie brakuje, są pieniądze, dobra materialne a dzieci, uczęszczają do najlepszych i elitarnych szkół. Jednak są to tylko pozory. Tak naprawdę ich rodzice, w pogoni za karierą i pieniędzmi, zapominają o okazywaniu im uczuć oraz nie poświęcają czasu. Odbija się to na ich tytułowym, patologicznym zachowaniu w czasie wolnym.

Utwór nie przeszedł bez echa, wszyscy zaczęli głośno zastanawiać się, kim jest Mata. Sprawa ta jednak została szybko opisana a kolejne pytania, które pojawiły się w mediach, dotyczyły jego rodziców. Kim jest mama Maty? Czy Wikipedia nam coś o niej powie? Jaki jest jej wiek? Kim jest jej mąż? Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy do artykułu.

Arletta Śliwińska – Matczak kim jest? 

Niewiele jest dostępnych informacji, kim jest Arletta Śliwińska – Matczak. Jednak z tego, co udało nam się ustalić, dowiedzieliśmy się, że posiada szkołę językową o nazwie Centrum Edukacji, która znajduje się w miejscowości Sława przy ulicy Chopina 5. Oprócz tego jest zaangażowaną użytkowniczką portali społecznościowych, gdzie chętnie relacjonuje różne wydarzenia ze swojego prywatnego życia. Mocno też popiera i kibicuje w rozwoju kariery, swojemu synowi.

Arletta Śliwińska – Matczak mąż 

Czy wiadomo, kim jest mąż Arletty Śliwińskiej – Matczak? Jest zodiakalnym baranem, urodził się 23.03.1976 roku. Ma na imię Marcin Stanisław Matczak. Jest profesorem, prawnikiem oraz radcą prawnym. Wykłada Prawo na Warszawskim Uniwersytecie. Studia ukończył natomiast na Uniwersytecie Wrocławskim. Jego specjalizacja dotyczy prawa żywnościowego oraz farmaceutycznego. Ciekawostką jest, że odmówił odebrania tytułu profesorskiego z rąk Andrzeja Dudy, co potwierdziło tylko to, że jest wierny swoim wypowiedziom i przekonaniom. Można odnaleźć go też na portalu YouTube, gdzie przystępnym dla każdego językiem, tłumaczy zawiłości związane z polskim prawem. Publikacje jego autorstwa, można znaleźć także w licznych polskich czasopismach. Niektórzy mogą go kojarzyć, za sprawą regularnych wystąpień dotyczących zamieszania wokół Konstytucji, co ma miejsce od 2015 roku. Podobnie jak, żona, mocno wspiera publicznie swojego syna w jego działaniach artystycznych. W 2021 wydał nawet książę pod tytułem: Jak wychować rapera. Opowiada w niej historię relacji ojca z synem, który miał odwagę iść swoją drogą, mimo narzucanych przez społeczeństwo norm i konwenansów. Czy wiadomo, ile ma lat Marcin Matczak? Tak, prawnik jest w wieku 46 lat. 

Od roku, jego felietony publikowane są także w Halo.Radio a wszyscy, którzy chcieliby ich posłuchać, mogą znaleźć je online.

Arletta Śliwińska – Matczak wiek, ile ma lat?

Wiemy, jaki jest wiek ojca Maty, ale czy wiadomo, ile ma lat Arletta Śliwińska – Matczak? Nigdzie nie ma takiej informacji. Można tylko przypuszczać, że jej wiek zbliżony jest do tego, który ma Marcin Matczak. 

Arletta Śliwińska-Matczak – Wikipedia, co jeszcze o niej wiemy?

Kim jest mama Maty, czy Wikipedia coś wie na ten temat? Żadnych informacji o niej, tam nie ma. Wiadomym jest tylko, że mama Maty posiada szkołę językową w Sławie, która jest rodzinną miejscowością jej męża. Można zatem przypuszczać, że jej także. Mama Maty, mocno udziela się na swoim Instagramie. Jeśli chcielibyście wyszukać jej profil na tym portalu, jej nick brzmi: arlettamatczak. 

Z wywiadów przeprowadzonych z jej mężem, można dowiedzieć się, że poświęciła ona ich synowi w dzieciństwie bardzo wiele czasu, uwagi oraz uczuć. W jego przekonaniu to właśnie to przyczyniło się do tego, jak silnym młodym mężczyzną jest teraz. Jak się jednak okazuje, była ona przeciwna pseudonimowi, pod którym swoją twórczość podpisuje Michał Matczak. Ksywa ta została wymyślona przez jego ojca. Mama Maty obawiała się, że fani będą go przezywać… szmata. 

Arletta Śliwińska – Matczak, tak jak jej mąż, są przeciwnikami rządzącej obecnie partii, czego nie kryją w swoich wpisach oraz wypowiedziach publicznych.

Mata nie daje o sobie zapomnieć. Cały czas wypuszcza nowe kawałki a ostatnio, powiedział pół żartem, pół serio, że w 2040 roku, zamierza wystartować w wyborach prezydenckich. Czy tak będzie? Nie wiadomo, pewne jest natomiast, że wszystkie jego ruchy i wypowiedzi, są szeroko komentowane w mediach, a jego najbliżsi w tym również mama Maty, spotykają się z dużym zainteresowaniem dziennikarzy. Na szczęście chronią oni swojej prywatności bardzo dobrze i niech tak zostanie.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne