Strona głównaCelebryciOliwia Bieniuk - wiek, usta, wzrost, romans, tatuaż, chłopak, brat, rodzeństwo

Oliwia Bieniuk – wiek, usta, wzrost, romans, tatuaż, chłopak, brat, rodzeństwo

Nic nie jest albo tylko czarne, albo tylko białe, a mam wrażenie, że my, ludzie, lubimy sobie w ten sposób upraszczać rzeczywistość. Mimo że świat celebrytów pełen jest próżności i braku pomysłu na siebie, to nie ma co na siłę zaprzeczać, że znani ludzie mają w życiu pod wieloma względami ciężko. Na przykład Oliwia Bienia od ponad 8 lat podczas niemal każdego wywiadu jest wypytywana o mamę, Annę Przybylską, która niestety zmarła. Dziewczyna jest kojarzona przez wiele osób tylko z tym tematem, co moim zdaniem – utrudnia wyjście z tego trudnego przeżycia. W tym artykule skupię się na Oliwi, na tym, kim jest – ile ma lat, czy ma chłopaka i czym zajmuje się zawodowo. Zapraszam do lektury!

Zobacz: McKsiąże – kto to? Imię i nazwisko, waga, wiek, wzrost, gdzie mieszka, dziewczyna

Oliwia Bieniuk – wiek, wzrost, kto to? 

Jak już wspominałam – wszyscy patrzymy na Oliwie Bieniuk, nie przez pryzmat tego, kim ona jest. Media określają ją tylko i wyłącznie, jako córkę Anny Przybylskiej. I ja wiem, że Oliwia Bieniuk jest młoda i nie zrobiła jeszcze nie wiadomo jak znaczących rzeczy, aby było można ją jakoś inaczej zdefiniować, ale mimo wszystko jej mama zmarła i te ciągłe próby wyciągnięcia z Oliwki jakieś płaczliwej historii, która się dobrze sprzeda, są według mnie obrzydliwe. Bo ile razy można odpowiadać na te same pytanie, czyli: Czy pamiętasz dzień pogrzebu?, Zbliża się rocznica śmierci Twojej mamy – jak się z tym czujesz? A jak ma się z tym czuć? Uważam, że brak taktu i empatii dziennikarzy rozmawiających z Oliwią, jest zatrważający. Oczywiście – w ramach filmu Ania, który opowiada o jej śp. mamie, rozmowa o tym trudnym wydarzeniu była nieunikniona, ale myślę, że podczas odcinka Tańca z Gwizdami może było tego uniknąć… I nie jest to tylko moje zdanie: Oliwia w jednym z wywiadów sama powiedziała, że pytania niektórych dziennikarzy są po prostu niesmaczne.

Ja, słuchając wywiadów z Oliwią i czytając artykuły na jej temat, na pytanie Oliwia Bieniuk – kto to? odpowiedziałabym: młoda celebrytka i influencerka. Wiem, że obecnie studiuje aktorstwo (Warszawska Szkoła Filmowa), więc możliwe, że niedługo będziemy mogli obejrzeć coś z jej udziałem – albo w teatrze, albo na wielkim ekranie. 

Ile ma lat Oliwia Bieniuk? Czy podzieliła się gdzieś swoim wiekiem w sieci? Oliwia urodziła się 18 października 2002 roku, czyli w tym roku skończyła 20 lat. Jeśli chodzi o wzrost influencerki, to wynosi on 1,7 m. 

Źródło: Instagram

Oliwia Bieniuk – chłopak, partner, czy ma kogoś?

O relacjach Oliwii Bieniuk jest bardzo głośno. W sieci jest mnóstwo pytań na forach czy artykułów w stylu: Oliwia Bieniuk w ciąży? Kim jest jej ojciec? Czy Oliwka rzeczywiście jest w ciąży? Jak się pewnie domyślasz – są to tylko plotki, które w tym przypadku, nie mają w sobie nawet ziarna prawdy. 

Przejdźmy teraz do partnerów Oliwii Bieniuk – czy aspirująca aktorka ma chłopaka? Obecnie nie. Wiadomo natomiast, że związana była z Michałem Krasodomski, którego kojarzyć możesz z bujnej, blond czupryny. Kto to? Ten ex-chłopak Oliwki jest modelem i zapalonym żeglarzem. Ile miała lat Oliwka, gdy związała się z Michałem? W czasie trwania ich relacji influencerka obchodziła 18 urodziny. 

Zobacz: Agata Buczkowska – wiek, Instagram, Wikipedia, Ich Troje, data urodzenia, wzrost

Czy Oliwka miała chłopaka po Michale? Tak – tamten związek zakończył się na przełomie 2020-2021 roku. Z początkiem wiosny 2022 roku dziewczyna spotykała się z Grzegorzem Tlałką, influencerem, który znany jest na Instagramie i na TikToku. 

Oliwia Bieniuk – romans, o co chodzi?

Romans Oliwii Bieniuk nie jest już tak oczywistą sprawą, jak to, czy ma ona teraz chłopaka. Słowo ,,romans” sugeruje, że albo ktoś kogoś zdradza, albo że jest w przelotnym związku, którego z jakichś powodów, nie ujawnia przed światem. Łatwiej stwierdzić, czy ktoś ma chłopaka/partnera niż, czy potajemnie się z kimś spotyka. 

W trakcie trwania Tańca z Gwizdami – którego Oliwia była uczestniczką – krążyły plotki, że dziewczyna ma romans z fotografem z tego show. Ich związek nie został potwierdzony, ale w sieci jest kilka zdjęć, na których Oliwia obejmuje i całuje się z mężczyzną. 

Kolejną osobą, z którą podobno Oliwia Bieniuk miała romans, jest jeden z tancerzy z Tańca z Gwiazdami – Jakub Lipowski. W programie był on tanecznym partnerem Wiktorii Gąsiewskiej. 

Oliwia Bieniuk – rodzina, brat, rodzeństwo, ojciec, mama 

Ojciec Oliwii Bieniuk – kim jest? Jarosław Bieniuk jest byłym piłkarzem, który należał do reprezentacji Polski. Czy dziewczyna ma rodzeństwo? Tak, ma dwóch młodszych braci. W jakim są wieku? 

  • Szymon skończył w tym roku 16 lat – Oliwia powiedziała kiedyś, że brat ten jest dumą rodziny, ponieważ bardzo dobrze się uczy. 
  • Najmłodszym z rodzeństwa Bieniuków jest Jan, który ma 12 lat. W jednym z wywiadów Anna Przybylska powiedziała, że jest on fanem piłki nożnej, tak samo jak jego ojciec. 

Oliwia Bieniuk – usta, tatuaż. Czy miała operację plastyczną?

Zauważyłam, że jeśli chodzi operacje plastyczne, to albo sławne osoby się ich wypierają, mimo że ewidentnie powiększyły sobie usta lub piersi, albo są oskarżane o poddanie się szeregowi różnych zabiegów, mimo że nigdy w życiu nic sobie nie robiły. 

Jak jest w przypadku Oliwii Bieniuk? Czy jest po operacji lub po zabiegu powiększania ust? Na 99,5% nie – jej usta są (najprawdopodobniej) naturalne. Operacji plastycznych na inne części ciała nie miała, a mimo to w sieci jest bardzo dużo artykułów w stylu: Oliwia Bieniuk po operacji – jak wygląda? Oczywiście są to clickbaity. Oliwia jest młoda i atrakcyjna i nawet gdyby zdecydowała się na jakiś zabieg czy operację, to dlaczego by nie? Medycyna estetyczna jest po to, żeby z niej korzystać!

Przejdźmy teraz do tematu tatuażu influencerki – czy Oliwia ma jakąś dziarkę? Otóż ma i to nie jedną! Co przedstawiają i gdzie umiejscowione są tatuaże celebrytki? 

  • napis: your subconscious mind hear your future, co oznacza: twoja podświadomość słyszy twoją przyszłość – na ręce
  • głowa z bazgrołem nad nią, co według Oliwi oznacza burzę myśli, z którą ona często się mierzy – na ręce
  • napis: carpe diem, czyli chwytaj dzień – na ręce
  • trójkąt, który oznacza explore, czyli odkrywaj – na ręce
  • znak zodiaku: waga – na ręce
  • data urodzenia mamy – pod piersią

Oliwia ma więc aż 6 tatuaży – zaprezentowała je podczas jednego z wywiadów.

Najważniejsze informacje o Oliwii Bieniuk – podsumowanie 

Już znasz wzrost i wiek Oliwii. Jak widzisz – jest partnerzy, romanse i operacje plastyczne są mocno rozdmuchanymi tematami, bo jak się okazuje – Oliwia nie miała wielu chłopaków, a operacji plastycznej jeszcze najprawdopodobniej nigdy nie przeszła. Dziewczyna ma dwóch braci, a jej ojciec jest byłym piłkarzem. Influencerka studiuje aktorstwo w Warszawie. Daj znać w komentarzu, która informacja o Oliwii zaskoczyła Cię najbardziej!

Sprawdź jeszcze

Popularne