Strona głównaCelebryciDamian Michałowski – żona, wzrost, czyj syn, rodzice, ojciec, Paulina Krupińska, wiek

Damian Michałowski – żona, wzrost, czyj syn, rodzice, ojciec, Paulina Krupińska, wiek

Damian Michałowski to polski dziennikarz, który stopniowo buduje swoją karierę, pokonując kolejne stopnie na sam szczyt. Prywatnie bardzo rodzinny facet, który uwielbia spędzać czas z żoną i dziećmi, a wspólnymi perypetiami chętnie dzieli się na swoim Instagramie, zyskując kolejnych obserwujących. Kim jest Damian Michałowski i jaki jest jego wiek i wzrost? Czym się zajmuje Damian Michałowski? Co wiemy o rodzinie Damiana Michałowskiego – rodzice, żona, dzieci, czyj syn? Kim dla Damiana Michałowskiego jest Paulina Krupińska?

Zobacz: Wojtek Sawicki – Agata Tomaszewska, przed chorobą, kiedyś, wiek, zdrowy, kto to, rodzice, partnerka, dziewczyna

Damian Michałowski – kto to? Wiek, wzrost, waga

Damian Michałowski to polski dziennikarz i prezenter. Ukończył  studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, a swoją karierę rozpoczął od pracy w Akademickim Radiu Index. Później zajmował się głównie dziennikarstwem sportowym – najpierw dla Radia TOK FM, a od 2010 r. dla Radia Zet. Z czasem dostał szansę, zostając współprowadzącym w programie „Uważam ZET”. Od tego momentu jego kariera nabrała rozpędu – prowadził audycję w Radiu Zet „Dzień dobry bardzo” oraz jako reporter radia pojawiał się w telewizji, głównie w talent show: „Mam talent” i „The Voice of Poland”. Był gospodarzem kilku koncertów dla TVP2, TVN i Polsatu. Na dobre zagościł w telewizji, gdy został prowadzącym pierwszej edycji polsatowskiego reality show „Wyspa przetrwania”. Od 2020 r. jest jednym z prowadzących poranny program Dzień Dobry TVN i to właśnie wtedy stał się naprawdę rozpoznawalny. Damian Michałowski ma 34 lata (ur. 2.09.1988). Wzrost dziennikarza to 190 cm, a waga ok. 77 kg. Jesienią 2022 r. dziennikarz postanowił zadbać o swoją sylwetkę – przeszedł na zdrowszą dietę pod okiem dietetyczki i rozpoczął treningi pod okiem trenera personalnego. Jego walką o szczupłą sylwetkę i zdrowy tryb życia zainteresowała się redakcja „Dzień dobry TVN”, a z przemiany zrobiono cały cykl programów. Ostatecznie dziennikarzowi w 3 miesiące udało się schudnąć 9 kg (z 85,9 kg do 76,9 kg).

Damian Michałowski – żona

Wieloletni związek przerodził się w małżeństwo, a Damian Michałowski i jego żona 10.08.2017 powiedzieli sobie „tak”. Ślub nie był wydarzeniem medialnym, a para ten dzień postanowiła celebrować z najbliższą rodziną i przyjaciółmi. Zamiast podróży poślubnej było rozstanie, a prezenter już 2 dni po ślubie musiał wyjechać na Fidżi, aby poprowadzić „Wyspę przetrwania”. Żona Damiana Michałowskiego nie szuka medialnego szumu i para nie pokazuje się razem na żadnych wydarzeniach show-biznesu. Pola Michałowska dba o swą prywatność i nie chce być rozpoznawalna – na profilu dziennikarza można znaleźć tylko kilka zdjęć pary. Prezenter jednak często podkreślą, jak wiele uczucie ich łączy i że stanowią szczęśliwą parę.

Źródło: instagram.com/ _damianmichalowski_

Damian Michałowski – czyj syn?

Czyim synem jest Damian Michałowski? O jego rodzicach nie wiadomo zbyt wiele, za to dziennikarz chętnie dzieli się swoim życiem z dwójką dzieci: Henrykiem (ur. 2016 r.) i Heleną (ur. 2019 r.). Podkreśla też, jak ważne jest dla niego bycie ojcem i aktywne uczestniczenie w życiu dzieci. Dlatego Damian Michałowski stara się zachować równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Jego perypetie można śledzić na Instagramie, na którym chętnie dzieli się wspólnymi chwilami z dziećmi.

Zobacz: Jose Carreras – ile ma lat, Julia Carreras, romans z Polką, Edyta Górniak, choroba, młody, rodzice, Patrycja Wojciechowska

Damian Michałowski – rodzice, ojciec, matka

Informacji na temat rodziny Michałowskiego trudno szukać w Internecie – rodzice nie pracują w show-biznesie i nie są bardzo aktywni w sieci, a przynajmniej nie na skalę, która dawałaby im rozpoznawalność. Jednak rodzice Damiana Michałowskiego przewijają się w jego opowieściach i zwierzeniach podczas wywiadów – widać, że chroni prywatność rodziców, a jednocześnie, że jest z nimi bardzo związany. Ojciec Damiana Michałowskiego pojawił się nawet na jego Instagramie. Prezenter zamieścił swoje zdjęcie z tatą z okazji Dnia Ojca, a ojciec Damian zebrał ogrom komplementów za elegancję i wygląd.

Damian Michałowski i Paulina Krupińska

Damian Michałowski i Paulina Krupińska już prawie 3 lata (od marca 2020 r.) wspólnie prowadzą poranny program „Dzień dobry TVN”. Prezenterzy często mówią, że dobrze im się współpracuje i tworzą zgrany duet, co widać też na ekranie. Fani programu polubili tę parę i często zastanawiają się, czy prywatnie też łączą ich dobre relacje. Chociaż Damian Michałowski i Paulina Krupińska chwalą sobie współpracę na planie, to prywatnie przez długi czas się nie spotykali. Dopiero w 2022 r. spotkali się na gruncie prywatnym i to całymi rodzinami – spotkanie wyszło na tyle dobrze, że rodziny spotkały się ze sobą jeszcze kilka razy (również na wakacyjnych wyjazdach) i chcą kontynuować przyjaźń i planują w przyszłości kolejne spotkania. Nic dziwnego – wszyscy są w podobnym wieku, a obie pary mają po dwoje małych dzieci, co na pewno ułatwia kontakty i sprzyja nawiązywaniu przyjaźni.

Źródło: instagram.com/ _dawidmichalowski_

Zobacz: Kuba Borkowski – kto to, wzrost, wiek, Logan Paul, Kuba Wojewódzki, studia, książka, rodzice

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne