Strona głównaCelebryciLili Antoniak - kto to, mąż, wiek, wzrost, wikipedia, imię, córka, sklep,...

Lili Antoniak – kto to, mąż, wiek, wzrost, wikipedia, imię, córka, sklep, skąd pochodzi

Lili Antoniak jest znaną influencerką, która pokazuje w mediach społecznościowych, jak może wyglądać życie mamy. Wraz ze swoją przyjaciółką Sylwią Bombą występuje także w programie Gogglebox. Skąd pochodzi i jak wygląda jej praca przeczytacie poniżej – przekonacie się, że to sklep z pomysłami na udane macierzyństwo bez spiny. Tego, o czym przeczytacie u nas, nie powie Wam Wikipedia. Sprawdźcie szczegóły na temat:

  • mąż Lili Antoniak,
  • córka (a wkrótce dzieci) znanej pary.

Lili Antoniak – kto to?

Wielu internautów zaczęło dopytywać, kto to Lili Antoniak i jak naprawdę ma na imię, gdy zaczęła się regularnie pojawiać w programie telewizyjnym Gogglebox. To właśnie tej produkcji youtuberka zawdzięcza wzrost popularności. Wcześniej znana była w środowisku parentingowym – jej praca to odczarowywanie macierzyństwa. Ta znana miłośniczka różu i cudnych stylizacji w typie mama i córka udowadnia, że da się nie zwariować, wychowując dzieci. 

Prawdziwie imię Lili Antoniak to Agnieszka, ale w mediach społecznościowych nie posługuje się nim. Choć Lili Antoniak brzmi jak nazwa marki, wcale nie chodzi o żaden sklep, to zwyczajna mama, która pokazuje – z przymrużeniem oka – swoją codzienność. 

Na czym polega praca Antoniak? Tworzy bardzo popularne konto na Instagramie – ma prawie 250 tysięcy obserwujących. Jak sama podaje, lubi rozśmieszać ludzi, parodiując życie. Zajmuje się tematyką macierzyństwa oraz lifestyle. 

Ma też popularny kanał w serwisie Youtube. Niektóre z publikowanych filmów obejrzało ponad 2 miliony internautów. 

Córka, mąż i Lili – zgrana rodzinka!

Lili Antoniak -wiek, wzrost, waga

Nasi Czytelnicy często dopytują o szczegóły z życia gwiazd, które opisujemy. Pojawiają się naprawdę różne pytania, począwszy od tych kto to, aż po te, którego dotyczą tego, skąd pochodzi któryś z celebrytów. Są ciekawi tego, jaka jest ich waga albo wzrost. Często padają także pytania o wiek. Jeśli ktoś prowadzi sklep, wiele osób chce dowiedzieć się, jaka jest jakość i ceny asortymentu. 

Sprawdziliśmy, że Lili Antoniak urodziła się w 1991 roku, co oznacza, że jej wiek to obecnie 31 lat. Jeśli chodzi o wzrost, ma 170 cm. Przed ciążą z córką Aleną ważyła 65 kg. Obecnie oczekuje tego, aż na świecie pojawi się jej druga córka. 

Zobacz: Paulina Chruściel z mężem, dzieci, z córką, wiek, waga, rodzice, wzrost

Lili Antoniak – mąż, córka, życie prywatne

Wiele szczegółów z życia prywatnego Agnieszki Antoniak jest dobrze znanych. Instagramerka sporo pokazuje swoim obserwatorom. Poniekąd właśnie tak wygląda jej praca. 

Choć mąż Lili Antoniak pojawia się w jej mediach społecznościowych, nie wiadomo, kto to, ani czym zajmuje się zawodowo. Pewnym jest, że wspiera żonę w tym, co robi i jej ważną częścią jej życia. 

Ile dzieci mają Lili i jej mąż? Obecnie wychowują córkę i spodziewają się drugiego dziecka (również córka), które urodzi się jeszcze w tym roku. Nie od razu rodzina zdecydowała,  jak córka będzie mieć na imię. Miała za to tzw. imię robocze, które brzmi Lucky. Starsza córka Lili nosi imię Alena. Jeśli zaś chodzi o imię dla młodszej, niedawno influencerka podała kilka propozycji, a później dodała, że zdecydowała się na imię Mira Rozalia. 

Lili Antoniak opowiedziała na jednym ze swoich nagrań, że dość długo z mężem starali się o dzieci. Nagrała również przejmujący film, w którym opowiada, że nikt nie powinien pytać żadnej pary o to, kiedy będzie mieć dzieci, bo nie wie, jaka jest ich historia. Sądząc po komentarzach, które niemalże od razu zaczęły się pojawiać pod nagraniem, trafiła w punkt – wiele kobiet czuje się osądzana przez to, że nie ma dzieci. Jak się okazuje, że nie zawsze jest to ich wybór, o czym już nikt nie pamięta. 

Zobacz: Joachim Zeiske – wiek, Wikipedia, data urodzenia, gdzie mieszka, pochodzenie

Lili Antoniak – skąd pochodzi? Czym się zajmuje?

Wśród wielu informacji na temat Lili Antoniak żadna nie mówi o tym, skąd pochodzi i gdzie mieszka. Blogerka wielokrotnie pokazywała swój piękny i okazały dom, nie podając jednak gdzie mieszka. O Lili Antoniak nic nie mówi również Wikipedia. Wiemy jedynie  tyle, ile zdradzi celebrytka i choć mówi sporo, bo jej życie prywatne i praca przeplatają się, nie o wszystkim dowiaduje się opinia publiczna. 

Obecnie zajmuje się działalnością w mediach społecznościowych. Jej praca to tiktok, Instagram i Youtube. Wraz z Sylwią Bombą występuje też w popularnym programie w TTV. Wcześniej pracowała w modelingu. 

Polski internet przesiąknięty jest treściami przeznaczonymi dla młodych rodziców. Moda na pokazywanie swojej codzienności – jak wszystko – pojawiła się w Polsce z zagranicy. Wraz ze wzrostem popularności mediów społecznościowych, każdy może pokazywać w nich swoje życie. Inną kwestią jest to, czy znajdzie odbiorców, którzy będą chcieli to obserwować. 

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne